Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

3 luni în urmă
8

332 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren extravilan cota parte 1/6 Odobesti, ID: R ...

Unirea

5.800 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
20

62.200 €
/ lună 15.55 € / mp / lună

FILM! Domeniu de 4.000 mp intravilan+ casa boie ...

Vârteșcoiu

La ~5km distanță

5 camere
4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

333 €
/ lună 11.10 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Central, Odobești

La ~5km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

17 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren constructie intravilan ! Schimb !

Odobești

La ~5km distanță

1 camere
1.562 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

1.800 €
/ lună 10.65 € / mp / lună

Cladire comerciala ODOBESTI

Central, Odobești

La ~5km distanță

169 mp utili
1E
2025
Agenție

2 luni în urmă
8

13.900 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Teren 2.500mp, sat Odobesti, com. Odobesti, jud ...

Central, Odobești

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere Asociere Crama tradi?ionala + curte ...

Beciu

La ~5km distanță

10.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

45.000 €
/ lună 57.03 € / mp / lună

Teren intravilan cu utilitati la sosea

Câmpineanca

La ~5km distanță

789 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

21.000 €
/ lună 16.15 € / mp / lună

Teren 1300mp Campineanca / Intrare din Strada H ...

Câmpineanca

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
4

55.916 €
/ lună 28 € / mp / lună

Teren intravilan 1.997 mp Pozitie excelenta la ...

Câmpineanca

La ~5km distanță

1.997 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

26.811 €
/ lună 27 € / mp / lună

Loturi de teren de vanzare in Campineanca

Câmpineanca

La ~5km distanță

993 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

14.850 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren 495mp Campineanca / Strada Trandafirilor

Câmpineanca

La ~5km distanță

495 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

24.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Vand teren intravilan+casa batraneasca

Putna

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

Azi
6

88.000 €
/ lună 2.67 € / mp / lună

Teren Bolotesti Focsani / DJ DN2D

Putna

La ~5km distanță

33.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan

Cârligele

La ~5km distanță

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

15 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan

Cârligele

La ~5km distanță

1.966 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Hala Depozit Spatiu comercial De Inchiriat

Obor, Focșani

La ~10km distanță

510 mp utili
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
5

300 €
/ lună 25 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, zona

Obor, Focșani

La ~10km distanță

12 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
10

650 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – ...

Obor, Focșani

La ~10km distanță

100 mp utili
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
9

401 €
/ lună 6.68 € / mp / lună

Spațiu comercial de 60mp de închiriat în zona O ...

Obor, Focșani

La ~10km distanță

60 mp utili
3E
1982
Agenție

23 ore în urmă
9

500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

**NOVARIS propune spre închiriere spațiu modern ...

Obor, Focșani

La ~10km distanță

60 mp utili
2E
Agenție

10 luni în urmă
4

50.000 €
/ lună 64.52 € / mp / lună

Teren de vanzare, Obor, Str. Vrancei

Obor, Focșani

La ~10km distanță

775 mp teren
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
10

1.351 €
/ lună 8.04 € / mp / lună

Hala 168 mp, in curte la RAR - Gara - comision ...

Gară, Focșani

La ~10km distanță

168 mp utili
1E
2025
Agenție

Mai mult de un an
4

600 €
/ lună 3 € / mp / lună

Spa?iu industrial chirie in zona Gara

Gară, Focșani

La ~10km distanță

200 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
5

1.800 €
/ lună 3.05 € / mp / lună

Spa?iu industrial de inchiriat FOCSANI

Gară, Focșani

La ~10km distanță

590 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
2

1.477 €
/ lună 7.46 € / mp / lună

Spatiu comercial in oferta - 198 m.p.

Gară, Focșani

La ~10km distanță

198 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

700 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu Comercial Longinescu,170 mp, pretabil or ...

Gară, Focșani

La ~10km distanță

140 mp utili
4E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatii de productie de inchiriat

Gară, Focșani

La ~10km distanță

2.150 mp utili
3.177 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

199 €
/ lună 3.98 € / mp / lună

inchiriez vulcanizare auto Focsani

Tăbăcari, Focșani

La ~10km distanță

50 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
1

290 €
/ lună 5.92 € / mp / lună

inchiriez vulcnizare servis in Focsani

Tăbăcari, Focșani

La ~10km distanță

49 mp utili