Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

32.500 €
/ lună 14.43 € / mp / lună

Teren de vanzare Comuna Romanu-Braila

Romanu

2.252 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

17.000 €
/ lună 12.92 € / mp / lună

De Vanzare Teren zona Romanu

Romanu

1.316 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 săptămâni în urmă
2

60.000 €
/ lună 49.79 € / mp / lună

Chiscani zona Scolii Gimnaziale Teren 1205 mp c ...

Mărtăcești

La ~5km distanță

1.205 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

40.000 €
/ lună 47.28 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan sat Martacesti judetul ...

Mărtăcești

La ~5km distanță

846 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

23.000 €
/ lună 22.62 € / mp / lună

Vand teren Tudor Vladimirescu, judetul Braila

Tudor Vladimirescu

La ~10km distanță

1.017 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
8

84.000 €
/ lună 10.02 € / mp / lună

Teren Intravilan SAT Pietroiu, Jud. Braila

Pietroiu

La ~10km distanță

8.380 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

27.000 €
/ lună 5.40 € / mp / lună

Teren extravilan 5000m2 URGENT

Traian

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

600 €
/ lună 9.23 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Nicolae Bălcescu

La ~10km distanță

65 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

13.000 €
/ lună 325 € / mp / lună

Vand teren+casa batraneasca

Pitulați

La ~10km distanță

40 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

62 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren in Vidin 4000mp / cartierul Artistilor 62 ...

Nicolae Bălcescu

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

29.500 €
/ lună 117.06 € / mp / lună

ULTRACENTRAL 252mp Gradina Publica,120Euromp ,d ...

Nicolae Bălcescu

La ~10km distanță

252 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

1.000 €
/ lună 7.87 € / mp / lună

Spatiu comercial

Nicolae Bălcescu

La ~10km distanță

127 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

6.000 €
/ lună 5.45 € / mp / lună

Ocazie ! Urgent !De vanzare teren sat Lacu Sara ...

Lacu Sărat

La ~15km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

43.000 €
/ lună 34.96 € / mp / lună

Teren intravilan la drumul national

Lacu Sărat

La ~15km distanță

1.230 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

34 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Vand teren Lacu Sarat

Lacu Sărat

La ~15km distanță

870 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

36 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand teren intravilan 1258 m patrati in lacul s ...

Lacu Sărat

La ~15km distanță

1.258 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

30.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Vand teren sat Lacu Sarat

Lacu Sărat

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

108 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Dau in arenda 0.43 ha teren agricol arabil com. ...

Movila Miresii

La ~15km distanță

4.300 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

84.000 €
/ lună 28 € / mp / lună

De Vanzare Teren zona Cazasu

Cazasu

La ~15km distanță

3.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

23.920 €
/ lună 52 € / mp / lună

De Vanzare Terenuri zona Cazasu

Cazasu

La ~15km distanță

460 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

18 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan in Cazasu, judetul Braila

Cazasu

La ~15km distanță

13.125 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

18 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan in Cazasu, judetul Braila

Cazasu

La ~15km distanță

13.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

72.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

De Vanzare Teren zona Cazasu

Cazasu

La ~15km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

60 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Vand 2 loturi de teren intravilan in cartier no ...

Cazasu

La ~15km distanță

1.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

60 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren Intravilan Cazasu 940mp-STR Principala- u ...

Cazasu

La ~15km distanță

940 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

90.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

De Vanzare Teren Cazasu

Cazasu

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

31.000 €
/ lună 72.09 € / mp / lună

De Vanzare Teren zona Cazasu

Cazasu

La ~15km distanță

430 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

84.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren premium in Cazasu locatie excelenta, dire ...

Cazasu

La ~15km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

30.000 €
/ lună 46.15 € / mp / lună

Proprietar: teren intravilan 650 mp Cazasu - Pr ...

Cazasu

La ~15km distanță

650 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

175.000 €
/ lună 23.33 € / mp / lună

Teren intravilan - vanzare - centura - Cazasu - ...

Cazasu

La ~15km distanță

7.500 mp teren
4E