Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

3 luni în urmă
12

1.700 €
/ lună 11.33 € / mp / lună

De inchiriat Pub-Restauratnt zona Republicii la ...

Plopu

150 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
12

1.700 €
/ lună 11.33 € / mp / lună

De inchiriat Pub-Restauratnt zona Republicii la ...

Central, Ianca

La ~5km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

45.000 €
/ lună 14.81 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 3038 mp Strada Sara ...

Central, Ianca

La ~5km distanță

3.038 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

550 €
/ lună 45.83 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 110 mp

Ianca

La ~5km distanță

12 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

288 €
/ lună 12.52 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Ianca

La ~5km distanță

23 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

108 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Dau in arenda 0.43 ha teren agricol arabil com. ...

Movila Miresii

La ~10km distanță

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

4.909 €
/ lună 1.96 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan Mircea Voda, Braila

Mircea Vodă

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

11.499 €
/ lună 7.67 € / mp / lună

Vant Teren de casa Intravilan

Urleasca

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

4.500 €
/ lună 1.13 € / mp / lună

Teren partial intravilan sat Stavarasti comuna ...

Stăvărăști

La ~20km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

25.000 €
/ lună
27.000 €
5 € / mp / lună

Teren extravilan 5000m2 URGENT

Traian

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

14.000 €
/ lună 14.42 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan

Central, Făurei

La ~20km distanță

971 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

1.000 €
/ lună 7.87 € / mp / lună

Spatiu comercial

Nicolae Bălcescu

La ~20km distanță

127 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
2

29.500 €
/ lună 117.06 € / mp / lună

ULTRACENTRAL 252mp Gradina Publica,120Euromp ,d ...

Nicolae Bălcescu

La ~20km distanță

252 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

17.000 €
/ lună 12.92 € / mp / lună

De Vanzare Teren zona Romanu

Romanu

La ~20km distanță

1.316 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

32.500 €
/ lună 14.43 € / mp / lună

Teren de vanzare Comuna Romanu-Braila

Romanu

La ~20km distanță

2.252 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

23.000 €
/ lună 22.62 € / mp / lună

Vand teren Tudor Vladimirescu, judetul Braila

Tudor Vladimirescu

La ~25km distanță

1.017 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan +casa

Unirea

La ~25km distanță

1 camere
3.312 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

43.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 4.300 mp Comuna Uni ...

Unirea

La ~25km distanță

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

16.800 €
/ lună 6.28 € / mp / lună

Vand teren intravilan Braila Unirea

Unirea

La ~25km distanță

2.674 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

26.739 €
/ lună
27.458 €
6.36 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Unirea

La ~25km distanță

4.203 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
2

60.000 €
/ lună 49.79 € / mp / lună

Chiscani zona Scolii Gimnaziale Teren 1205 mp c ...

Mărtăcești

La ~25km distanță

1.205 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

40.000 €
/ lună 47.28 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan sat Martacesti judetul ...

Mărtăcești

La ~25km distanță

846 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Magazin ?i terasa

Corbu Nou

La ~25km distanță

100 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
2

750.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Teren extravilan - Braila - E584 - vanzare

Albina

La ~30km distanță

150.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren agricol extravilan la limita cu intr ...

Însurăței

La ~30km distanță

150.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

11.933 €
/ lună 4.97 € / mp / lună

Teren Insuratei, ID: R3062208

Central, Însurăței

La ~30km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

100 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez teren oportunitate investi?ie energet ...

Central, Însurăței

La ~30km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

192 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat Insura?ei, jude?ul Braila

Central, Însurăței

La ~30km distanță

24 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
3

7.500 €
/ lună 0.23 € / mp / lună

Teren Buzau, 32.000mp

C.A. Rosetti

La ~30km distanță

32.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

36 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand teren intravilan 1258 m patrati in lacul s ...

Lacu Sărat

La ~30km distanță

1.258 mp teren