Proprietăți unice: 4
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

191 €
/ lună 7.96 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat Insura?ei, jude?ul Braila

Central, Însurăței

24 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

11.933 €
/ lună 4.97 € / mp / lună

Teren Insuratei, ID: R3062208

Central, Însurăței

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren agricol extravilan la limita cu intr ...

Însurăței

150.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

100 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez teren oportunitate investi?ie energet ...

Central, Însurăței

20.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

0 €
/ lună

terenuri de vanzare Stanca - Stefanesti - Botos ...

Stanca

La ~15km distanță

11.853 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

0 €
/ lună

SCHIMB sau Vand ,Teren investitie parc eolian p ...

Florica

La ~25km distanță

25.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

15.180 €
/ lună 1.10 € / mp / lună

Teren arabil (13800 mp) situat la 350 de metri ...

Dumitrești

La ~25km distanță

13.800 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

2.000 €
/ lună 1.54 € / mp / lună

Inchiriere hale

Scânteia

La ~25km distanță

1.300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

11.499 €
/ lună 7.67 € / mp / lună

Vant Teren de casa Intravilan

Urleasca

La ~25km distanță

1.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
12

1.700 €
/ lună 11.33 € / mp / lună

De inchiriat Pub-Restauratnt zona Republicii la ...

Central, Ianca

La ~25km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

550 €
/ lună 45.83 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 110 mp

Ianca

La ~25km distanță

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

45.000 €
/ lună 14.81 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 3038 mp Strada Sara ...

Central, Ianca

La ~25km distanță

3.038 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

27.458 €
/ lună 6.53 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Unirea

La ~30km distanță

4.203 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

43.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 4.300 mp Comuna Uni ...

Unirea

La ~30km distanță

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

4.909 €
/ lună 1.96 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan Mircea Voda, Braila

Mircea Vodă

La ~30km distanță

2.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
12

1.700 €
/ lună 11.33 € / mp / lună

De inchiriat Pub-Restauratnt zona Republicii la ...

Plopu

La ~30km distanță

150 mp utili