Case Terenuri
Proprietăți unice: 11
Proprietari: 1
Agenție

1 lună în urmă
18

49.000 €
50 € / mp

Teren intravilan Cotul Donului,pretabil Hotel/p ...

Timișu de Sus

980 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
60

549.700 €

Vilă istorică, proiectată de arhitectul Emil Nă ...

Timișu de Sus

16 camere
506 mp
1.368 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
22

139.000 €

Casa de vacanta Timisu de Sus/Brasov/Oportunita ...

Timișu de Sus

5 camere
130 mp
3.908 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
57

270.000 €
280.000 €

FILM!Resedinta cu farmec montan, domeniu de 1.7 ...

Timișu de Sus

5 camere
211 mp
1.700 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție

10 luni în urmă
43

280.000 €

Vila 6 camere, Timisul de Sus.

Timișu de Sus

6 camere
250 mp
1.700 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție

2 săptămâni în urmă
18

549.700 €

Vila istorica, proiectata de arhitectul Emil Na ...

Timișu de Sus

5 camere
506 mp
1.368 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
18

549.700 €

Vila istorica, proiectata de arhitectul Emil Na ...

Timișu de Sus

16 camere
506 mp
1.368 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

549.700 €

Vila istorica, proiectata de arhitectul Emil Na ...

Timișu de Sus

4 camere
506 mp
Agenție

6 luni în urmă
18

349.900 €

Proprietate cu potential urias Timisul de Sus B ...

Timișu de Sus

4 camere
387 mp
Agenție

6 luni în urmă
10

300.000 €

De vanzare in Timis de Sus, pensiune montana in ...

Timișu de Sus

6 camere
400 mp
4.950 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

3.744 €

Casa veche din barne, pentru relocare

Timișu de Sus

28 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
10

72.500 €

Afacere la cheie! Apartament 2 dormitoare Prede ...

Orizont, Predeal

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 3
1977
Agenție

Mai mult de un an
18

75.000 €

Predeal-Apartament cu doua camere mobilat si ut ...

Orizont, Predeal

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 1
1980
Agenție

2 luni în urmă
12

76.000 €

Apartament 3 camere in Predeal, renovat complet ...

Orizont, Predeal

La ~5km distanță

3 camere
49 mp
Etaj 2
1977

Agenție

2 luni în urmă
20

72.500 €

Apartament vacanță Predeal | 2 camere | Busines ...

Orizont, Predeal

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 1 / 5
1977
Agenție

Mai mult de un an
7

75.000 €

Vânzare apartament 2 camere – Predeal -ideal pe ...

Orizont, Predeal

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 1
1977
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

210.000 €

Casa / Vila interbelica de vanzare +teren,Prede ...

Orizont, Predeal

La ~5km distanță

5 camere
250 mp
996 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
20

358.830 €
90 € / mp

Teren Intravilan - Pretabil Investitie

Orizont, Predeal

La ~5km distanță

3.987 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
19

337.365 €
85 € / mp

Teren intravilan Predeal-Strada Mihail Saulescu

Orizont, Predeal

La ~5km distanță

3.969 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

69.000 €
94.52 € / mp

Teren de vanzare Predeal Orizont

Orizont, Predeal

La ~5km distanță

730 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

400.000 €

De vanzare pensiune Predeal

Vlădeț - Trei Brazi, Predeal

La ~5km distanță

15 camere
51 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
20

350.000 €

Pensiune de vanzare - ideala investitie, amplas ...

Vlădeț - Trei Brazi, Predeal

La ~5km distanță

13 camere
800 mp
500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
10

359.990 €

Vilă exclusivistă cu 6 camere și panoramă super ...

Vlădeț - Trei Brazi, Predeal

La ~5km distanță

6 camere
225 mp
461 mp teren
2021
Agenție

Mai mult de un an
15

75.000 €

Apartament mobilat, 2 camere in Predeal - Bras ...

Vlădeț - Trei Brazi, Predeal

La ~5km distanță

2 camere
41 mp
Etaj 1
1973
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
12

90.000 €
100 € / mp

Vanzare teren 900 mp/25 ml toate utilitatile, P ...

Vlădeț - Trei Brazi, Predeal

La ~5km distanță

900 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

2.850.000 €
35.63 € / mp

Teren Intravilan 80.000mp 3 Brazi,Predeal Comis ...

Vlădeț - Trei Brazi, Predeal

La ~5km distanță

80.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 zile în urmă
3

13.000 €
13 € / mp

Teren de vanzare in Predeal

Vlădeț - Trei Brazi, Predeal

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
43

380.000 €

COMISION 0%| Pensiune + Casă de vânzare în Pred ...

Vlădeț - Trei Brazi, Predeal

La ~5km distanță

12 camere
404 mp utili
2006
Agenție

9 luni în urmă
6

120.000 €
120 € / mp

Teren Intravilan 1000MP Utilitati 3 Brazi Prede ...

Vlădeț - Trei Brazi, Predeal

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
23

190.000 €

Vila cu 6 camere de vânzare în Predeal

Vlădeț - Trei Brazi, Predeal

La ~5km distanță

6 camere
148 mp
350 mp teren