Proprietăți unice: 19
Proprietari: 6
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

19.990 €
10.00 € / mp

Teren 2,000mp Valea Timișului/ Râu/ COMISION 0%

Timișu de Jos

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
37

260.000 €
262.000 €

Casa/vila P+E+M, individuala ,730 mp teren-Timi ...

Timișu de Jos

6 camere
190 mp
730 mp teren
f.s. 12 m
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
48

399.900 €

CASA INCONJURATA DE NATURA | DIN BUSTENI | 8 CA ...

Timișu de Jos

8 camere
350 mp
1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

586.000 €

De vanzare Vila Canionul 7 Scari

Timișu de Jos

6 camere
322 mp
796 mp teren
Individuală
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
2

3.630.000 €
82.50 € / mp

Teren Construcții intravilan de 44000 mp, în Ti ...

Timișu de Jos

44.000 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
7

66.550 €
14.79 € / mp

De vanzare teren intravilan 4.500 mp, Timisul d ...

Timișu de Jos

4.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
2

1.226.068 €
145.20 € / mp

TEREN!

Timișu de Jos

8.444 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

928.840 €
110 € / mp

Teren cu potential dezvoltare rezidential si tu ...

Timișu de Jos

8.444 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

580.000 €

De vanzare Vila Canionul 7 Scari

Timișu de Jos

6 camere
322 mp
796 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
19

355.000 €

Proximitate fata de padure

Timișu de Jos

4 camere
195 mp
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
6

87.000 €

Apartament de vanzare in cartierul noua brasov

Timișu de Jos

2 camere
45 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

73.000 €

Garsoniera de vanzare cartier Noua

Timișu de Jos

1 camere
30 mp
Etaj 1 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1.800 €

Spatiu comercial de inchiriat Noua, Brasov (str ...

Timișu de Jos

300 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
18

123.000 €

Parter de casa cu curte proprie si terasa | Dam ...

Timișu de Jos

3 camere
99 mp
Parter / 1
1980
Agenție

3 luni în urmă
17

355.000 €

Casa rustica in zona superba Dambul Morii, Bras ...

Timișu de Jos

4 camere
195 mp
Agenție

4 luni în urmă
20

599.000 €

Hotel de vanzare Timisul de jos, Brasov, DN1

Timișu de Jos

1.200 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
16

267.000 €
285.000 €

Vand Vila - Brasov- Dambu Morii -Turism sau loc ...

Timișu de Jos

4 camere
200 mp
Agenție

Mai mult de un an
18

262.000 €

Casa individuala la 4 km de Brasov | 730 mp ter ...

Timișu de Jos

4 camere
200 mp
Agenție

6 luni în urmă
12

1.300.000 €
130 € / mp

Teren constructii intrare Brasov , zona VIP Bun ...

Timișu de Jos

10.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
22

490.000 €

Pretabil Regim Hotelier

Dâmbul Morii, Săcele

La ~5km distanță

6 camere
340 mp
500 mp teren
2007
Agenție

Mai mult de un an
18

250.000 €
262.000 €

Casa individuala la 4 km de Bra?ov | 730 mp ter ...

Dâmbul Morii, Săcele

La ~5km distanță

7 camere
200 mp
698 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 250,000 € și 262.000 €
Agenție

11 luni în urmă
40

560.000 €

Casa De Vanzare Langa Padure

Dâmbul Morii, Săcele

La ~5km distanță

10 camere
322 mp
796 mp teren
f.s. 34 m

Agenție

Mai mult de un an
8

586.000 €

Casa/Villa 10 camere ,322 mp utili, teren 796 m ...

Dâmbul Morii, Săcele

La ~5km distanță

10 camere
322 mp
796 mp teren
f.s. 34 m
Agenție

3 luni în urmă
27

355.000 €

Casa Dambul Morii, Sacele, Brasov

Dâmbul Morii, Săcele

La ~5km distanță

5 camere
195 mp
700 mp teren
2020
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
20

355.000 €

Casa Rustica intr-o zona superba Dambul Morii

Dâmbul Morii, Săcele

La ~5km distanță

5 camere
195 mp
750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

25.000 €
21.74 € / mp

Teren Intravilan 1150mp, Timisu de Jos, Dambul ...

Dâmbul Morii, Săcele

La ~5km distanță

1.150 mp
1.150 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
7

286.000 €
44 € / mp

Teren 6500mp Dambu Morii - Bunloc, Brasov

Dâmbul Morii, Săcele

La ~5km distanță

6.500 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
19

355.000 €

Proximitate fata de padure

Dâmbul Morii, Săcele

La ~5km distanță

5 camere
195 mp
700 mp teren
2020
Agenție

4 luni în urmă
20

399.900 €
430.000 €

CASA INCONJURATA DE NATURA | DIN BUSTENI | 8 CA ...

Dâmbul Morii, Săcele

La ~5km distanță

8 camere
350 mp
1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
12

101.500 €
29 € / mp

TTeren intravilan, 3500 mp, Dâmbu Morii

Dâmbul Morii, Săcele

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Construcții