Proprietăți unice: 9
Proprietari: 0
Agenție

3 săptămâni în urmă
22

258.000 €

De vânzare pensiune de vis în cadru pitoresc, z ...

Moieciu de Sus

4 camere
160 mp
969 mp teren
2017
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
33

329.900 €

Pensiune de Vanzare in Moieciu de Sus | Comisio ...

Moieciu de Sus

10 camere
350 mp
1.186 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

70.524 €
12 € / mp

Teren de vânzare – 5877 mp în Moieciu de Sus, z ...

Moieciu de Sus

5.877 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
17

258.000 €

Casă de poveste în Moieciu de Sus

Moieciu de Sus

5 camere
155 mp
969 mp teren
2017
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
25

410.000 €
33.31 € / mp

Teren intravilan | Moieciu de Sus | 12307 | PUZ

Moieciu de Sus

12.307 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
16

790.000 €
907.500 €

Vila / Pensiune / Camin / Azil seniori, zona su ...

Moieciu de Sus

1.063,45 mp utili
2024
Bancă

9 luni în urmă
19

1.700.000 €

Hotel Mistral Moieciu

Moieciu de Sus

64 camere
19 mp utili
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
46

280.000 €

CASA CARAMITRU | POVESTE VIE SI ISTORIE CULTURA ...

Moieciu de Sus

4 camere
185,4 mp
1.074 mp teren
2002
Agenție

Mai mult de un an
5

980.000 €
990.000 €

Vila (Pensiune) 23 camere, 3500 m teren - Moiec ...

Moieciu de Sus

23 camere
1.100 mp
3.500 mp teren
2007

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
30

620.000 €

FILM! Eleganta constructie noua, pe peisagistai ...

Fundata

La ~5km distanță

400 mp utili
2022
Agenție

Mai mult de un an
4

154.000 €
22 € / mp

Teren Cu Priveliste Deosebita De Vanzare In Fun ...

Fundata

La ~5km distanță

7.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

693.817 €
40 € / mp

Oportunitate rara de a investi intr-un teren in ...

Fundata

La ~5km distanță

17.345 mp teren
f.s. 150 m

Agenție

Mai mult de un an
3

113.080 €
40 € / mp

Oportunitate rara de a investi intr-un teren in ...

Fundata

La ~5km distanță

2.827 mp teren
f.s. 50 m
Agenție

7 luni în urmă
20

265.000 €

Casa de vacanta(Pensiune) - Fundata Brasov

Fundata

La ~5km distanță

500 mp
780 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

265.000 €

Vand vila in Fundata, Brasov plata in rate

Fundata

La ~5km distanță

4 camere
500 mp
Agenție

2 luni în urmă
19

190.000 €

OPORTUNITATE, PRET MIC, Pensiune/Vila Fundata C ...

Fundata

La ~5km distanță

7 camere
265,32 mp
1.040 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
20

190.000 €
27.28 € / mp

7.000 mp, pozitie spectaculoasa, fara vecini, F ...

Fundata

La ~5km distanță

6.966 mp
6.966 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

150.000 €
28.85 € / mp

Vand teren intravilan Fundata 5200mp

Fundata

La ~5km distanță

5.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
13

119.900 €
31.92 € / mp

Comision 0%| Teren intravilan Sirnea 3756 mp| P ...

Fundata

La ~5km distanță

3.756 mp
3.756 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

35.000 €
35 € / mp

Terenuri in Sirnea, intravilan

Fundata

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

550.000 €

Unitate de cazare operationala, igluri turistic ...

Fundata

La ~5km distanță

3 camere
84 mp
2.854 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
17

5.200.000 €

OPORTUNITATE RARA DE INVESTI?IE: Resort Turisti ...

Fundata

La ~5km distanță

6.000 mp utili
2006
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
18

180.686 €
11.46 € / mp

TEREN INTRAVILAN-EXTRAVILAN SPECTACULOS LANGA R ...

Fundata

La ~5km distanță

15.771 mp teren
f.s. 40 m
Fâneață
Intravilan
Agenție

8 luni în urmă
6

280.000 €

Fundata, Brasov

Fundata

La ~5km distanță

3 camere
167 mp
1.100 mp teren
2020
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
14

306.000 €
39.97 € / mp

Teren 7,656 mp + Cabane tip A Frame, Fundata

Fundata

La ~5km distanță

7.656 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
20

25.000 €
25.38 € / mp

Teren intravilan CU PRIVELISTE DE POVESTE- Fund ...

Fundata

La ~5km distanță

985 mp
985 mp teren
Agenție

2 luni în urmă

29.500 €

Teren intravilan CU PRIVELISTE DE POVESTE- Fund ...

Fundata

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
9

122.822 €
31 € / mp

Oportunitate Investiție I Teren 4.000 mp în Fun ...

Fundata

La ~5km distanță

3.962 mp teren
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

370.000 €

Dom ,Casa/Vila cu Panorama in Fundata cu Teren ...

Fundata

La ~5km distanță

4 camere
180 mp
2.965 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

225.000 €

Teren cu poten?ial investi?ional major Fundata

Fundata

La ~5km distanță

f.s. 68 m