Proprietăți unice: 5
Proprietari: 3
Agenție

2 luni în urmă
10

119.999 €

Vanzare casa individuala plus teren 800 mp Vis ...

Viștișoara

5 camere
150 mp
800 mp teren
2024
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
14

550.000 €
600.000 €

Pension Ana Vistisoara perfectly functional

Viștișoara

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

325.000 €

vand casa pensiune

Viștișoara

270 mp
1.200 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
20

295.000 €

Oportunitate de investitie. Pensiune de vanzare ...

Viștișoara

330 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

78.400 €
16 € / mp

Vand teren in zona turistica Vistisoara

Viștișoara

4.900 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
9

185.000 €

Pensiune la Rosu480 mp de vanzare Statiune Cli ...

Stațiunea Climaterică Sâmbăta

La ~5km distanță

9 camere
480 mp utili
2009
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

23.500 €
23.59 € / mp

Teren Superb la Munte, Dragu? (BV) ?ara Fagara? ...

Drăguș

La ~5km distanță

996 mp teren
Agenție
Comision 0%

Ieri
4

28.500 €
28.50 € / mp

Teren intravilan 1000 mp front stradal 40 m lan ...

Drăguș

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

125.000 €

Casa de vanzare Dragus Brasov

Drăguș

La ~5km distanță

3 camere
73 mp
4.400 mp teren
1965
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

39.600 €

Vand casa mobila + teren in Sambata de Sus

Drăguș

La ~5km distanță

3 camere
1.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

25.000 €
12.50 € / mp

Teren intravilan 2000 mp cu utilitati in apropi ...

Drăguș

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

86.900 €
79.990 €

Duplex in Vila zona montana

Victoria

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
723 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

50.000 €

Vand apartament

Central, Victoria

La ~5km distanță

3 camere
58 mp
Etaj 2
1966
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

300.000 €
280.000 €

Vand Inchiriez duplex in orasul Victoria centru ...

Central, Victoria

La ~5km distanță

4 camere
280 mp
600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

35.000 €
4.38 € / mp

Teren 8000 mp I Intravilan I Utilitati- Vurpar

Ucea

La ~5km distanță

8.000 mp
8.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

160.000 €
15.90 € / mp

Ferma de Vanzare Oportunitate Unica!

Ucea

La ~5km distanță

10.065 mp
10.065 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
15

49.900 €

Apartament 3 camere de vanzare - Victoria, Bras ...

Central, Victoria

La ~5km distanță

3 camere
63,15 mp
Agenție

2 luni în urmă
1

35.000 €

Garsoniera decomandata 35 mp utili si balcon de ...

Central, Victoria

La ~5km distanță

1 camere
35 mp
Etaj 4 / 4
1980
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

64.000 €
65.000 €

Apartament 3 camere etaj 3 3 totul renovat de l ...

Central, Victoria

La ~5km distanță

3 camere
58 mp
Etaj 3 / 3
1977
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 64,000 € și 65.000 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

46.000 €
50.000 €

Apartament de vanzare

Central, Victoria

La ~5km distanță

2 camere
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

45.900 €

Apartament 3 camere!

Central, Victoria

La ~5km distanță

3 camere
85 mp
Etaj 3
1975
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

10 €

Spatiu de cazare de inchiriat

Central, Victoria

La ~5km distanță

125 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
2

37.500 €

Apartament 2 camere, str.Victoriei

Central, Victoria

La ~5km distanță

2 camere
47 mp
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

37.500 €

Apartament 2 camere, str.Victoriei

Central, Victoria

La ~5km distanță

2 camere
47 mp
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

64.900 €

Vand apartament cu 2 camere

Central, Victoria

La ~5km distanță

2 camere
54 mp
Etaj 1
Agenție

1 săptămână în urmă
8

23.990 €

Garsoniera Victoria parter acces separat din ex ...

Central, Victoria