Proprietăți unice: 105
Proprietari: 6
Agenție

1 săptămână în urmă
8

189.900 €

Casa Ultrafinisata 4 camere-teren 500mp-panouri ...

Sud, Bistrița

4 camere
119 mp
500 mp teren
2026
Agenție

1 săptămână în urmă
8

55.000 €

Apartament 2 camere decomandat

Sud, Bistrița

2 camere
55 mp
Etaj 4
1987
Agenție

1 săptămână în urmă
8

86.000 €

Apartament 3 camere-balcon-parcare-Zona Liberta ...

Sud, Bistrița

3 camere
55 mp
Parter
2008

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
14

85.000 €

Apartament de vanzare 3 camere - zona Dedeman

Sud, Bistrița

3 camere
74 mp
Parter
2014
Agenție

4 zile în urmă
8

105.000 €

Apartament 3 camere | etaj 3/4 | bloc reabilita ...

Sud, Bistrița

3 camere
74 mp
Etaj 3 / 4
1986
Agenție

1 lună în urmă
2

125.290 €
129.712 €
85 € / mp

Exclusivitate - Teren intravilan 1474 mp, Zavoa ...

Sud, Bistrița

1.474 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

115.500 €

Apartament Nou 3 camere 72 mp-balcon-parcare-Zo ...

Sud, Bistrița

3 camere
72 mp
Parter
2025
Agenție

1 lună în urmă
8

131.000 €

Apartament Nou 4 camere 82 mp-balcon-parcare-Zo ...

Sud, Bistrița

4 camere
82 mp
Parter
2025
Agenție

1 lună în urmă
5

67.500 €
70.000 €

Apartament 2 camere decomandate Parter înalt

Sud, Bistrița

2 camere
55 mp
Parter
1984
Agenție

1 lună în urmă
11

6.000 €
8.57 € / mp

Teren Casa 700 mp / Sigmir Zona exclusiva de Ca ...

Sud, Bistrița

700 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

21.300 €
19.36 € / mp

Teren 1100 mp-Oportunitate de Investitie-Zona A ...

Sud, Bistrița

1.100 mp teren
f.s. 56 m
Construcții
Extravilan
Agenție

1 lună în urmă
5

147.600 €
12 € / mp

Teren 1.23 ha | DN17 | Șieu-Măgheruș

Sud, Bistrița

12.300 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

56.900 €
8.75 € / mp

Teren intravilan 6500 mp | Parc Industrial Șieu ...

Sud, Bistrița

6.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

9.900 €
3.96 € / mp

Teren extravilan de vânzare | Șieu-Măgheruș | I ...

Sud, Bistrița

2.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
1

39.000 €
9.51 € / mp

Teren intravilan de vânzare – deschidere mare l ...

Sud, Bistrița

4.100 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

77.000 €

Apartament 2 camere | etaj intermediar | zona s ...

Sud, Bistrița

2 camere
38 mp
Etaj 3 / 3
2025
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

112.500 €

COMISION 0%! Apartament finisat 3 camere-balcon ...

Sud, Bistrița

3 camere
65,4 mp
Etaj 1
2026
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

76.500 €

COMISION 0%! Apartament finisat 2 camere-balcon ...

Sud, Bistrița

2 camere
45,37 mp
Etaj 2
2026
Agenție

2 luni în urmă
3

2.500 €
1.19 € / mp

Teren 2100 mp in Zona Valea Stanelor

Sud, Bistrița

2.100 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

260.000 €
130 € / mp

Teren 20 Ari de vanzare zona Dedeman

Sud, Bistrița

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

110.000 €
100 € / mp

Teren 11 arii,Zona Dedeman

Sud, Bistrița

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

83.000 €
87.000 €

Apartament cu 2 dormitoare,Zona Sud,etaj 3

Sud, Bistrița

2 camere
56 mp
Etaj 3
1988
Agenție

2 luni în urmă
2

190.186 €

Apartament Nou 4 cam- 2 nivele-curte proprie 85 ...

Sud, Bistrița

4 camere
115 mp
Parter
2024
Agenție

2 luni în urmă
6

97.000 €

Apartament Nou Finisat 2 camere-balcon 9 mp-eta ...

Sud, Bistrița

2 camere
52,3 mp
Etaj 1 / 3
2024
Agenție

3 luni în urmă
13

190.000 €

Duplex de vanzare zona Dedeman

Sud, Bistrița

4 camere
190 mp
273 mp teren
2006
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

97.000 €

Vând apartament 2 camere zona ISU / Pompieri

Sud, Bistrița

2 camere
60 mp
Etaj 9
2023
Agenție

3 luni în urmă
8

68.900 €

Apartament de vanzare Zona sud

Sud, Bistrița

2 camere
55 mp
Etaj 4 / 4
2012
Agenție

3 luni în urmă
5

155.000 €
8.16 € / mp

Teren 19000 MP deschidere DN 17

Sud, Bistrița

19.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
17

125.000 €

Apartament 4 camere decomandat – 99 mp, etaj 1/ ...

Sud, Bistrița

4 camere
99 mp
Etaj 1
2010
Agenție

4 luni în urmă
3

35.000 €

Garsonieră de vânzare – 24 mp, zona Sud

Sud, Bistrița

1 camere
24 mp
Etaj 4
1990