Proprietăți unice: 220
Proprietari: 61
Agenție

1 lună în urmă
3

62.000 €
/ lună 110.71 € / mp / lună

Teren intravilan , loc de casa zona str. Dara , ...

Central, Satu Mare

560 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

580 €
/ lună

Chirie,Ap.3 camere,Centru Nou

Central, Satu Mare

3 camere
68 mp
Agenție

1 lună în urmă
7

48.000 €
/ lună 1,714.29 € / mp / lună

Garsoniera la parter, 28.50 mp, zona Burdea

Central, Satu Mare

28 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
20

550 €
/ lună

Chirie,Ap.3 camere,Centru

Central, Satu Mare

3 camere
85 mp
Agenție

1 lună în urmă
10

400 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat, 79 mp zona Ce ...

Central, Satu Mare

2 camere
79 mp
10E
Agenție

1 lună în urmă
2

400 €
/ lună 1 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Satu Mare

400 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
12

800 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial

Central, Satu Mare

120 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
20

550 €
/ lună

Chirie,Ap.3 camere,Centru

Central, Satu Mare

3 camere
70 mp
Agenție

1 lună în urmă
6

300 €
/ lună

Apartament 2 camere, 60 mp, zona Centrala

Central, Satu Mare

2 camere
60 mp
10E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

196 €
/ lună

Apartament chirie 2 camere

Central, Satu Mare

2 camere
32 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
9

550 €
/ lună

Chirie casa noua , Zona Poligonului

Central, Satu Mare

3 camere
100 mp
360 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

270 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Central, Satu Mare

2 camere
55 mp
Etaj 2
2010
Agenție

1 lună în urmă
6

270 €
/ lună

De Inchiriat Apartament 55MP/2 Balcoane In Satu ...

Central, Satu Mare

2 camere
51 mp
Etaj 4
2012
Agenție

1 lună în urmă
8

500 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Satu Mare

2 camere
54 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
6

330 €
/ lună

Apartament Centru Nou de inchiriat

Central, Satu Mare

2 camere
56 mp
Agenție

2 luni în urmă
13

300 €
/ lună

Apartament 1 camera de inchiriat | Etaj 2 | Zon ...

Central, Satu Mare

1 camere
45 mp
Etaj 2 / 2
2E
Agenție

2 luni în urmă
5

700 €
/ lună

Inchiriez casa muncitori

Central, Satu Mare

4 camere
200 mp
200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

29.000 €
/ lună 20.71 € / mp / lună

Teren intravilan 1.400 mp, ideal pentru constru ...

Central, Satu Mare

1.400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

53 €
/ lună

Apartament de inchiriat C II

Central, Satu Mare

2 camere
64 mp
Etaj 2
Agenție

2 luni în urmă
19

420 €
/ lună

Apartament premium 65 mp | Parcare inclusa | Bl ...

Central, Satu Mare

2 camere
54 mp
Etaj 2
Agenție

2 luni în urmă
12

380 €
/ lună

Apartament 3 camere | zona Centrala | mobilat s ...

Central, Satu Mare

3 camere
80 mp
Etaj 4
1980
Agenție

2 luni în urmă
14

500 €
/ lună

Chirie,Ap.2 camere,bld.Transilvania

Central, Satu Mare

2 camere
55 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

470 €
/ lună

De inchiriat Central 2 camere

Central, Satu Mare

2 camere
58 mp
Etaj 8
Agenție

2 luni în urmă
8

250 €
/ lună

Chirie apartament 2 camere decomandate etaj 1 , ...

Central, Satu Mare

2 camere
55 mp
Etaj 1
1970
Agenție

2 luni în urmă
12

450 €
/ lună

Chirie,Ap.3 camere,Zona Unirii

Central, Satu Mare

3 camere
65 mp
Agenție

2 luni în urmă
8

31 €
/ lună

Inchiriez apartament cu o camera centru regim h ...

Central, Satu Mare

1 camere
35 mp
Etaj 4
Agenție

2 luni în urmă
7

196 €
/ lună

Ofer in chirie o garsoniera/apartament cu 1 cam ...

Central, Satu Mare

1 camere
36 mp
Etaj 2
1997
Agenție

2 luni în urmă
10

6.300 €
/ lună 12.75 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 494mp utili, zon ...

Central, Satu Mare

494 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
8

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 50 m2 Str. Magnol ...

Central, Satu Mare

50 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
15

400 €
/ lună

Centru | Etaj 2 - Apartament cu 3 camere + gara ...

Central, Satu Mare

3 camere
75 mp
Etaj 2
3E