Proprietăți unice: 220
Proprietari: 61
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

382 €
/ lună

Inchiriem apartamente 3 camere Gellert Sandor 5 ...

Central, Satu Mare

3 camere
66 mp
Etaj 3
2000
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

390 €
/ lună

Inchiriem apartamente 3 camere

Central, Satu Mare

3 camere
66 mp
2000
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

84.000 €
/ lună 210 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 400 mp, zona Piata ...

Central, Satu Mare

400 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
1

61.600 €
/ lună 14 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 4400 mp, in Deceba ...

Central, Satu Mare

4.400 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

29.000 €
/ lună 72.50 € / mp / lună

Teren ideal pentru casa sau weekend 400 mp, cab ...

Central, Satu Mare

400 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

55.000 €
/ lună 8.03 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Cionchesti 68,48 ...

Central, Satu Mare

6.848 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

34.000 €
/ lună 9.80 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 34 ari - Viile Sat ...

Central, Satu Mare

3.469 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

150.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 7500 mp, str Gorun ...

Central, Satu Mare

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

300 €
/ lună

Chirie ap.2 camere,CII

Central, Satu Mare

2 camere
64 mp
Etaj 4
8E
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

250 €
/ lună

Chirie apartament 2 camere , etaj 1 , zona Cent ...

Central, Satu Mare

2 camere
40 mp
1960
3E
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

75.000 €
/ lună 150 € / mp / lună

Teren cu casa demolabila Str. Dariu Pop

Central, Satu Mare

500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă

1.999 €
/ lună 16.66 € / mp / lună

Spatiu Comercial Stradal

Central, Satu Mare

120 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

120 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat, 15 mp, zona Carpati II

Central, Satu Mare

1 camere
15 mp
1990
4E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

190 €
/ lună

de inchiriat garsoniera in Carpa?i pe codrului ...

Central, Satu Mare

1 camere
26 mp
Demisol
1980
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

243.500 €
/ lună 19.99 € / mp / lună

VIDEO | Teren 12.180 m2 - Cetatea Medievala Ard ...

Central, Satu Mare

12.180 mp teren
2E
Agenție

4 săptămâni în urmă
18

750 €
/ lună

Casa 3 camere de inchiriat, 120 mp, teren 950 m ...

Central, Satu Mare

3 camere
120 mp
950 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
18

1.500 €
/ lună

Casa 3 dormitoare de inchiriat, 236 mp, teren 5 ...

Central, Satu Mare

4 camere
256 mp
525 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

750 €
/ lună

Casa + anexa, singur in curte, zona Piata Mica. ...

Central, Satu Mare

3 camere
85 mp
85 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

550 €
/ lună 18.33 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial langa piata mare str ...

Central, Satu Mare

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

450 €
/ lună

apartament 4 camere Centrul Nou

Central, Satu Mare

4 camere
127 mp
Etaj 9
1990
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

30.000 €
/ lună 24.69 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Satu Mare

1.215 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

1.000 €
/ lună 14.08 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, 71.70 mp zona Ul ...

Central, Satu Mare

71 mp utili
Agenție

1 lună în urmă

350 €
/ lună

Inchiriez un apartament dintr o casa cu 2 , 3 c ...

Central, Satu Mare

2 camere
Agenție

1 lună în urmă
4

65.000 €
/ lună 6.99 € / mp / lună

Teren extravilan, 9300mp, 55ml deschidere la dr ...

Central, Satu Mare

9.300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

350 €
/ lună

Apartament 2 camere, 45 mp - Ultracentral

Central, Satu Mare

2 camere
45 mp
Etaj 1
4E
Agenție

1 lună în urmă
7

54.000 €
/ lună 54 € / mp / lună

De vanzare Teren Intravilan 1000MP In Satu Mare ...

Central, Satu Mare

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

1.000 €
/ lună

Inchiriez apartament

Central, Satu Mare

2 camere
56 mp
Etaj 3 / 4
1990
Agenție

1 lună în urmă
6

196 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Central, Satu Mare

2 camere
56 mp
Etaj 3
1997
Agenție

1 lună în urmă
8

470 €
/ lună

Chirie apartament 2 camere , 73 mp , mobilat-ut ...

Central, Satu Mare

2 camere
73 mp
2010
6E
Agenție

1 lună în urmă
6

250 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat zona Corvinilor (langa ...

Central, Satu Mare

1 camere
35 mp