Proprietăți unice: 210
Proprietari: 68
Agenție

3 luni în urmă
2

600 €
/ lună

Casa individuala, 100 mp, zona Periferie

Central, Zalău

5 camere
100 mp
100 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

177 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Zalău

2 camere
36 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

200 €
/ lună 8 € / mp / lună

Birou individual totul NOU in cladire de birour ...

Central, Zalău

25 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
4

6.500 €
/ lună 3.25 € / mp / lună

Teren intravilan 20 ari - strada Merilor

Central, Zalău

2.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

370 €
/ lună

Apartament 3 camere 70 mp ~ etaj 2, cartier Bra ...

Central, Zalău

3 camere
70 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

3 luni în urmă
13

360 €
/ lună

Apartament de inchiriat in zona Bradet

Central, Zalău

4 camere
60 mp
Etaj 4
5E
Agenție

3 luni în urmă
10

450 €
/ lună

Chirie apartament 4 camere, pretabil pentru mun ...

Central, Zalău

4 camere
80 mp
Parter
Agenție

3 luni în urmă
13

350 €
/ lună

Apartament 2 camere 50 mp - etajul 2, zona Cris ...

Central, Zalău

2 camere
50 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

3 luni în urmă
6

530 €
/ lună 7.68 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, 69 mp, Zalau

Central, Zalău

69 mp utili
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 530 € și 560 €
Agenție

3 luni în urmă
7

200 €
/ lună

Chirie Garsoniera T.Vladimirescu 200 euro/luna

Central, Zalău

1 camere
30 mp
Etaj 2 / 4
1980
Agenție

3 luni în urmă
4

1.500 €
/ lună 19.74 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat ultracentral/ 76 ...

Central, Zalău

76 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

2.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat 100 mp, parter, z ...

Central, Zalău

100 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
13

350 €
/ lună

Mansarda de inchiriat - zona Bradet

Central, Zalău

3 camere
95 mp
Etaj 5
5E
Agenție

4 luni în urmă
7

500 €
/ lună

Apartament 4 camere de inchiriat ideal locuinta ...

Central, Zalău

4 camere
67 mp
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

500 €
/ lună

Inchiriez apartament cartier Stadion la parter ...

Central, Zalău

4 camere
Agenție

4 luni în urmă
8

430 €
/ lună

Apartament de inchiriat, cu 3 camere, Zalau

Central, Zalău

3 camere
80 mp
Etaj 1 / 10
10E
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

300 €
/ lună

Apartament cu 2 camere etajul 1 de inchiriat

Central, Zalău

2 camere
55 mp
Etaj 1
Agenție

4 luni în urmă
4

157 €
/ lună 3.49 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, 45 mp, zona Here ...

Central, Zalău

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

173 €
/ lună

Garsoniera zona linistita(cartier Bradet)

Central, Zalău

1 camere
24 mp
Agenție

4 luni în urmă
9

400 €
/ lună 4.30 € / mp / lună

Spatiu comercial/birou, 93 mp, str. Sfanta Vine ...

Central, Zalău

93 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

250 €
/ lună

Inchiriez apartament cu o camera Bulevardul Mih ...

Central, Zalău

1 camere
40 mp
Etaj 4
Agenție

4 luni în urmă
3

265.000 €
/ lună 79.44 € / mp / lună

Teren de vanzare, zona linistita

Central, Zalău

3.336 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

118.000 €
/ lună 59 € / mp / lună

Teren intravilan in suprafata de 2000 mp, zona ...

Central, Zalău

2.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

162.500 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren extravilan, de vanzare, 6500 mp, zona Cra ...

Central, Zalău

6.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

22.000 €
/ lună 27.95 € / mp / lună

Teren extravilan suparfata 787 mp in zona Brade ...

Central, Zalău

787 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

315.000 €
/ lună 42 € / mp / lună

Teren extravilan in suprafata de 7500 mp la poa ...

Central, Zalău

7.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

199.900 €
/ lună 66.63 € / mp / lună

Teren intravilan/extravilan de vanzare, in supr ...

Central, Zalău

3.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

250 €
/ lună

apartament 2 camere

Central, Zalău

2 camere
38 mp
Parter
1980
Agenție

5 luni în urmă
10

750 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu birou 75 mp in vila, totul NOU, zona Cen ...

Central, Zalău

75 mp utili
2020
Agenție

5 luni în urmă
10

300 €
/ lună

Apartament de inchiriat aproape de mall

Central, Zalău

3 camere
65 mp
Etaj 4 / 4
4E