Proprietăți unice: 210
Proprietari: 68
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

198.350 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren in Zalau, Ses Emailati

Central, Zalău

3.967 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

250 €
/ lună

De inchiat 2camere pret 250euro

Central, Zalău

2 camere
55 mp
Etaj 4
Agenție

1 lună în urmă
1

28.500 €
/ lună 13.34 € / mp / lună

Teren intravilan, str. Sarmas

Central, Zalău

2.136 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
3

120 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat, zona Dumbrava, disponi ...

Central, Zalău

1 camere
25 mp
4E
Agenție

2 luni în urmă
5

180 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiii pentru birouri de inchiriat

Central, Zalău

36 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
10

500 €
/ lună

Apartament de inchiriat de 90 mp

Central, Zalău

4 camere
90 mp
4E
Agenție

2 luni în urmă
9

300 €
/ lună

Apartament de inchiriat aproape de mall

Central, Zalău

3 camere
65 mp
Etaj 4 / 5
5E
Agenție

2 luni în urmă
1

35.000 €
/ lună 58.33 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan,cu front generos si ...

Central, Zalău

600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

600 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat - zona centrala

Central, Zalău

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

58.000 €
/ lună
7.500 €
72.23 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan 803mp in cartierul Dumbra ...

Central, Zalău

803 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

1.800 €
/ lună 0.42 € / mp / lună

Teren intravilan la centura Zalau 42.5 ari

Central, Zalău

4.255 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

3.000 €
/ lună 0.61 € / mp / lună

Teren intravilan la centura Zalau 49 ari toate ...

Central, Zalău

4.900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

3.000 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in suprafat de 30 ...

Central, Zalău

900 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
8

160 €
/ lună

De inchiriat apartament in Stadion pret 160euro

Central, Zalău

3 camere
65 mp
Etaj 3
1980
Agenție

2 luni în urmă
7

160 €
/ lună

De inchiriat pret 160euro us casnic autogara

Central, Zalău

1 camere
40 mp
Etaj 4
1980
Agenție

2 luni în urmă
8

350 €
/ lună

Chirie apartament, ultracentral, bl. Perla

Central, Zalău

3 camere
65 mp
Etaj 6
1985
Agenție

2 luni în urmă
7

3.000 €
/ lună 2.45 € / mp / lună

2 Parcele de teren extravilan zona Bradet Pret ...

Central, Zalău

1.226 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

270 €
/ lună

Chirie apartament, str. Dragalina

Central, Zalău

3 camere
65 mp
Etaj 3
1985
Agenție

2 luni în urmă
6

750 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat Zalau, zona centrala

Central, Zalău

1 camere
25 mp
Etaj 3 / 7
7E
Agenție

2 luni în urmă
6

147 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat Zalau, zona centrala

Central, Zalău

1 camere
25 mp
Etaj 3
Agenție

2 luni în urmă
8

255 €
/ lună

Apartament 3 camere 67 mp, etajul 4/5, zona Bra ...

Central, Zalău

3 camere
67 mp
Etaj 4
5E
Agenție

2 luni în urmă
3

500 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat - Zona Bradet

Central, Zalău

65 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
3

1.500 €
/ lună

De inchiriat spatiu - ideal birou sau cazare mu ...

Central, Zalău

1 camere
25 mp
Etaj 1 / 1
1E
Agenție

2 luni în urmă
3

1.600 €
/ lună 1.78 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL/BIROURI DE INCHIRIAT

Central, Zalău

900 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
13

270 €
/ lună

Apartament 2 camere 55 mp - etaj 2 - cartier BR ...

Central, Zalău

2 camere
55 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

3 luni în urmă
5

250 €
/ lună

Apartament de inchiriat, 50 mp, zona Bradet

Central, Zalău

2 camere
50 mp
Etaj 4
9E
Agenție

3 luni în urmă
9

450 €
/ lună

De inchiriat apartament cu 3 camere, la parter, ...

Central, Zalău

3 camere
60 mp
Parter / 1
1E
Agenție

3 luni în urmă
5

160 €
/ lună

De inchirat garsoniera pret 160euro

Central, Zalău

1 camere
25 mp
Etaj 4
1986
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 160 € și 167 €
Agenție

3 luni în urmă
13

480 €
/ lună

Apartament 2 dormitoare, bucatarie + living - 7 ...

Central, Zalău

3 camere
75 mp
Parter
Agenție

3 luni în urmă
8

500 €
/ lună 10.42 € / mp / lună

Spatiu comercial, finisat, strada Crisan, 51 mp

Central, Zalău

48 mp utili