Apartamente
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

Ieri
6

300 €
/ lună

Chirie 2 camere zona Value Center mobilat utila ...

Nord-Est, Zalău

2 camere
60 mp
Parter / 4
1984

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1.600 €
/ lună 5.52 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 2x300mp str.Crangulu ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

290 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

2.200 €
/ lună 1 € / mp / lună

Inchiriem cladirea industrial de 2200 mp.

Central, Zalău

La ~5km distanță

2.200 mp utili
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
11

4.658 €
/ lună
3.850 €
6.65 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 700 mp - Depozitare - Distr ...

Nord, Zalău

La ~5km distanță

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
10

450 €
/ lună

Apartament cu trei camere de inchiriat, zona li ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

177 €
/ lună 5.71 € / mp / lună

inchiriere spatiu comercial

Central, Zalău

La ~5km distanță

31 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

1.500 €
/ lună 2.44 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere Hala Depozitare si sau pro ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

615 mp utili
1E
Agenție

9 luni în urmă
5

200 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat, 20 mp, Zalau

Central, Zalău

La ~5km distanță

20 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
12

950 €
/ lună

Casa de inchiriat, 3 camere, 180 mp, zona-ultra ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

3 camere
180 mp
700 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
18

1.200 €
/ lună 3.43 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Central, Zalău

La ~5km distanță

350 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
5

137 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat Dumbrava

Central, Zalău

La ~5km distanță

1 camere
21 mp
Etaj 3 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

1.500 €
/ lună

Casa constructie noua

Central, Zalău

La ~5km distanță

3 camere
120 mp
Agenție

10 luni în urmă
3

176 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 20 mp, Bulevardu ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

32 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
13

1.000 €
/ lună

Apartament de inchiriat, cu 3 camere, 75 mp, Za ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

3 camere
75 mp
Parter / 3
3E
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
1

3.850 €
/ lună

Spatiu industrial de inchiriat in Zalau

Central, Zalău

La ~5km distanță

Agenție

3 luni în urmă
4

600 €
/ lună

Casa individuala, 100 mp, zona Periferie

Central, Zalău

La ~5km distanță

5 camere
100 mp
100 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

250 €
/ lună

Inchiriere Garsoniera

Central, Zalău

La ~5km distanță

1 camere
32 mp
Etaj 3
1997
Agenție

1 lună în urmă
6

250 €
/ lună

De inchiat 2camere pret 250euro

Central, Zalău

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 4
Agenție

2 luni în urmă
5

290 €
/ lună

De inchiriat apartament cu 2 camere zona ultrac ...

Ultracentral, Zalău

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 4 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

200 €
/ lună 0.25 € / mp / lună

dau in chirie spatii in loc Zalau, ultracentral ...

Ultracentral, Zalău

La ~5km distanță

800 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
3

500 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat - Zona Bradet

Central, Zalău

La ~5km distanță

65 mp utili
4E
Agenție

2 luni în urmă
6

147 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat Zalau, zona centrala

Central, Zalău

La ~5km distanță

1 camere
25 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

13 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Birouri de inchiriat Zalau

Central, Zalău

La ~5km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1.200 €
/ lună

Inchiriez Casa Individuala 120m Garaj Dotari mo ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
Agenție

4 luni în urmă
7

250 €
/ lună

apartament 2 camere

Central, Zalău

La ~5km distanță

2 camere
38 mp
Parter / 4
1980
Agenție

3 săptămâni în urmă

350 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere langa mall

Central, Zalău

La ~5km distanță

3 camere
75 mp
Etaj 1
1980
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

200 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat, 26 mp, zona Stadion

Central, Zalău

La ~5km distanță

1 camere
26 mp
Etaj 4 / 8
8E
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

70.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in suprafata de 700 ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

300 €
/ lună

Apartament cu 2 camere etajul 1 de inchiriat

Central, Zalău

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

3.000 €
/ lună 2.09 € / mp / lună

Teren intravilan 1435 mp Ortelec

Central, Zalău

La ~5km distanță

1.435 mp teren