Proprietăți unice: 210
Proprietari: 68
Agenție

Mai mult de un an
6

450 €
/ lună

Casa de inchiriat - zona Centrala

Central, Zalău

2 camere
80 mp
400 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

600 €
/ lună 4.55 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri

Central, Zalău

132 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
18

1.200 €
/ lună 3.43 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Central, Zalău

350 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

8.500 €
/ lună 6.75 € / mp / lună

Teren Strada 22 Decembrie - Crasnei

Central, Zalău

1.260 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

4.200 €
/ lună 0.21 € / mp / lună

Vand 10 ari, teren intavilan in livada SCPP 420 ...

Central, Zalău

20.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

62.000 €
/ lună 95.98 € / mp / lună

Teren intravilan 646 mp - strada Crasnei

Central, Zalău

646 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

250 €
/ lună 10.87 € / mp / lună

Inchiriez birouri 25 mp + 50 mp CENTRU Zalau

Central, Zalău

23 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

13 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Birouri de inchiriat Zalau

Central, Zalău

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

500 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spatiu comercial zona centrala

Central, Zalău

75 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă

350 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere langa mall

Central, Zalău

3 camere
75 mp
Etaj 1
1980
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

250 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere in fata spitalulu ...

Central, Zalău

2 camere
40 mp
Parter
1980
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

231 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 2 camere

Central, Zalău

2 camere
53 mp
Etaj 1
1992
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

500 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Central, Zalău

55 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
10

3.100 €
/ lună 4.08 € / mp / lună

Inchiriez Hala-depozit, in suprafata de 760mp.

Central, Zalău

760 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

400 €
/ lună

Apartament cu 3 camere decomandate, central, di ...

Central, Zalău

3 camere
80 mp
Etaj 1
2000
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

600 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Spa?iu birou, central Zalau

Central, Zalău

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

118 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Central, Zalău

1 camere
24 mp
Etaj 3
1980 (Finalizată)
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

600 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 40 mp

Central, Zalău

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

360 €
/ lună

PF inchiriez ap.3 camere in Bradet, str. Pictor ...

Central, Zalău

3 camere
70 mp
Etaj 4
1990
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

300 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat in Zalau.Camera cu lumina n ...

Central, Zalău

20 mp utili
11 mp teren
3E
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

175 €
/ lună

Inchiriez garsoniera Zalau

Central, Zalău

1 camere
25 mp
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

167 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat. Zalau.

Central, Zalău

1 camere
28 mp
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

1.500 €
/ lună 2.44 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere Hala Depozitare si sau pro ...

Central, Zalău

615 mp utili
1E
Agenție

10 luni în urmă
10

450 €
/ lună

Apartament cu trei camere de inchiriat, zona li ...

Central, Zalău

3 camere
70 mp
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
6

600 €
/ lună

Apartament centru

Central, Zalău

2 camere
100 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

1.500 €
/ lună

Casa constructie noua

Central, Zalău

3 camere
120 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

200 €
/ lună

Apartament 1 camera

Central, Zalău

1 camere
37 mp
Etaj 1
1980
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

177 €
/ lună 5.71 € / mp / lună

inchiriere spatiu comercial

Central, Zalău

31 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

2.200 €
/ lună 1 € / mp / lună

Inchiriem cladirea industrial de 2200 mp.

Central, Zalău

2.200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1.600 €
/ lună 5.52 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 2x300mp str.Crangulu ...

Central, Zalău

290 mp utili