Proprietăți unice: 359
Proprietari: 133
Agenție

5 zile în urmă
6

300 €
/ lună

Chirie 2 camere zona Value Center mobilat utila ...

Nord-Est, Zalău

2 camere
60 mp
Parter / 4
1984
Agenție

1 săptămână în urmă
5

260 €
/ lună

Chirie apartament 2 camere zona magazinului Cas ...

Est, Zalău

2 camere
44 mp
Etaj 1 / 4
1980
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

380 €
/ lună

Chirie apartament 2 camere zona Crisan finisat ...

Central, Zalău

2 camere
50 mp
Etaj 2 / 4
1984

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

13 ore în urmă
8

240 €
/ lună

Inchiriere Apartament 2 camere la etajul 3

Nord, Zalău

2 camere
52 mp
Etaj 3
Agenție

13 ore în urmă
5

300 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriar aproape de aut ...

Central, Zalău

3 camere
65 mp
4E
Proprietar
Comision 0%

14 ore în urmă
8

650 €
/ lună 10.83 € / mp / lună

Spatiu comercial - birouri sau cabinete medical ...

Central, Zalău

60 mp utili
Agenție

Ieri
12

200 €
/ lună

Garsoniera 28 mp - etaj 3- bloc de apartamente

Porolissum, Zalău

1 camere
28 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

70.000 €
/ lună 23.33 € / mp / lună

De vanzare teren 3000mp Hereclean cu front de 6 ...

Hereclean

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

320 €
/ lună

Apartament de inchiriat pe termen lung

Central, Zalău

2 camere
50 mp
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

259 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Central, Zalău

2 camere
60 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

1.575 €
/ lună 0.75 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Girceiu

Gârceiu

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

307 €
/ lună

Inchiriem apartament cu 2 camere, suprafata 65 ...

Central, Zalău

2 camere
65 mp
Etaj 1 / 2
2E
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

220 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Central, Zalău

1 camere
27 mp
Etaj 4
Agenție

3 zile în urmă
5

50.000 €
/ lună 6.94 € / mp / lună

Teren de vanzare Zalau Livada scpp,pret 700e ar ...

Central, Zalău

7.200 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
7

700 €
/ lună

Apartament de 3 camere, in zona centrala, recen ...

Central, Zalău

3 camere
100 mp
4E
Agenție

5 zile în urmă
11

550 €
/ lună

Casa de inchiriat in Criseni

Crișeni

3 camere
240 mp
240 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
3

55.000 €
/ lună 36.67 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 15 ari, Zalau

Central, Zalău

1.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

250 €
/ lună

Chirie apartament 2 camere zona Sf.Vineri mobil ...

Sud, Zalău

2 camere
48 mp
Parter / 4
1980
Agenție

6 zile în urmă
11

550 €
/ lună

Casa de inchiriat, 3 camere, in Criseni

Cutiș

3 camere
240 mp
Agenție

6 zile în urmă
11

550 €
/ lună

Casa de inchiriat, 3 camere, in Criseni

Fildu de Jos

3 camere
240 mp
240 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
6

288 €
/ lună

Inchiriez apartament

Fildu de Jos

2 camere
42 mp
2000
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
6

288 €
/ lună

Inchiriez apartament

Fildu de Jos

2 camere
42 mp
Etaj 4
2000
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

3.000 €
/ lună 1.20 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Criseni

Crișeni

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

140.000 €
/ lună 20.59 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Central, Șimleu Silvaniei

6.800 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
9

300 €
/ lună

Chirie apartament str. Paraului

Central, Zalău

35 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

28.500 €
/ lună 38.51 € / mp / lună

Teren intravilan dublu front stradal

Central, Zalău

740 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

300 €
/ lună

Chirie apartament str. Paraului

Central, Zalău

1 camere
35 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
7

300 €
/ lună

Apartament 2 camere 50 mp, etajul 1, Dumbrava N ...

Nord, Zalău

2 camere
50 mp
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
8

1.200 €
/ lună

Casa individuala de inchiriat, 120 mp cu garaj ...

Stana

4 camere
120 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
19

1.200 €
/ lună

Casa individuala de inchiriat, 120 mp cu garaj ...

Central, Zalău

4 camere
120 mp
400 mp teren