Proprietăți unice: 10
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

13 ore în urmă
8

240 €
/ lună

Inchiriere Apartament 2 camere la etajul 3

Nord, Zalău

2 camere
52 mp
Etaj 3
Agenție

1 săptămână în urmă
7

300 €
/ lună

Apartament 2 camere 50 mp, etajul 1, Dumbrava N ...

Nord, Zalău

2 camere
50 mp
4E
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
11

8.651 €
/ lună
7.150 €
6.65 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 1300 mp - Depozitare - Dist ...

Nord, Zalău

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
11

16.335 €
/ lună
13.500 €
6.05 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 2700 mp - Depozitare - Dist ...

Nord, Zalău

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
11

4.658 €
/ lună
3.850 €
6.65 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 700 mp - Depozitare - Distr ...

Nord, Zalău

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

400 €
/ lună

Apartament de inchiriat cu 3 camere in Zalau

Nord, Zalău

3 camere
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

250 €
/ lună

Apartament de 2 camere, Dumbrava Nord

Nord, Zalău

2 camere
55 mp
Etaj 4 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

177 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Nord, Zalău

1 camere
25 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

200 €
/ lună

Inchiriez spatii pt clinica B -dul Mihai Viteaz ...

Nord, Zalău

Agenție

3 luni în urmă
6

170 €
/ lună

Garsoniera 28 mp - etajul 4 - zona Dumbrava Nor ...

Nord, Zalău

1 camere
28 mp
Etaj 4

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

198.350 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren in Zalau, Ses Emailati

Central, Zalău

La ~5km distanță

3.967 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

450 €
/ lună

Chirie apartament 4 camere, pretabil pentru mun ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

4 camere
80 mp
Parter
Agenție

2 luni în urmă
13

270 €
/ lună

Apartament 2 camere 55 mp - etaj 2 - cartier BR ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 2 / 4
4E

Agenție

3 luni în urmă
4

6.500 €
/ lună 3.25 € / mp / lună

Teren intravilan 20 ari - strada Merilor

Central, Zalău

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

370 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat, etaj 2 , Brad ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

3 camere
75 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

153 €
/ lună

Persoana fizica inchiriez garsoniera confort 1

Central, Zalău

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
Etaj 4
Agenție

3 luni în urmă
13

350 €
/ lună

Apartament 2 camere 50 mp - etajul 2, zona Cris ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
8

300 €
/ lună

Chirie apartament 3 camere zona Autogarii 300eu ...

Est, Zalău

La ~5km distanță

3 camere
67 mp
Etaj 3 / 4
1980
Agenție

3 luni în urmă
13

480 €
/ lună

Apartament 2 dormitoare, bucatarie + living - 7 ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

3 camere
75 mp
Parter
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

231 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 2 camere

Central, Zalău

La ~5km distanță

2 camere
53 mp
Etaj 1
1992
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

600 €
/ lună 7.23 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, parter, 83mp

Central, Zalău

La ~5km distanță

83 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
10

370 €
/ lună

Apartament 3 camere 70 mp ~ etaj 2, cartier Bra ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

3 luni în urmă
5

160 €
/ lună

De inchirat garsoniera pret 160euro

Central, Zalău

La ~5km distanță

1 camere
25 mp
Etaj 4
1986
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 160 € și 167 €
Agenție

1 lună în urmă
5

128 €
/ lună

Inchiriez garsoniera zona astralis

Central, Zalău

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
1990
Agenție

3 luni în urmă
8

500 €
/ lună 10.42 € / mp / lună

Spatiu comercial, finisat, strada Crisan, 51 mp

Central, Zalău

La ~5km distanță

48 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

300 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Zalău

La ~5km distanță

3 camere
75 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

280 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 2 camere Str. DUMBRAVA

Exterior Vest, Zalău

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

350 €
/ lună

chirie apartament 2 camere

Central, Zalău

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Chirie spatiu comercial 2cam Zona Sf. Vineri

Exterior Vest, Zalău

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

200 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Zalău

La ~5km distanță

2 camere
57 mp
Etaj 1
1970