Proprietăți unice: 210
Proprietari: 68
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

48.600 €
/ lună 27 € / mp / lună

Vand teren pe Sarmas - Zalau

Central, Zalău

1.800 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

695.000 €
/ lună 31.74 € / mp / lună

NOU! Teren intravilan pentru dezvoltare industr ...

Central, Zalău

21.894 mp teren
3E
Agenție

5 luni în urmă
9

150 €
/ lună

Chirie garsoniera in Porolissum.

Central, Zalău

2 camere
48 mp
Etaj 2
1985

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

38.460 €
/ lună 30 € / mp / lună

Vand teren intravilan Ortelec - Zalau

Central, Zalău

1.282 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
4

600 €
/ lună
680 €
15 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat ultracentral, vad ...

Central, Zalău

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

600 €
/ lună 7.23 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, parter, 83mp

Central, Zalău

83 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
6

393 €
/ lună 6.05 € / mp / lună

Apartament 3 camere, 65 mp, zona Ultracentral

Central, Zalău

65 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

120 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Central, Zalău

1 camere
27 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

700 €
/ lună

Inchiriez Apartament 3 camere Zhero Residence Z ...

Central, Zalău

3 camere
77 mp
Etaj 2
Agenție

7 luni în urmă
13

1.000 €
/ lună

Apartament de inchiriat, cu 3 camere, 75 mp, Za ...

Central, Zalău

3 camere
75 mp
Parter / 3
3E
Agenție

7 luni în urmă
8

700 €
/ lună 11.29 € / mp / lună

Spatiu comercial, 62 mp, zona Corneliu Coposu

Central, Zalău

62 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

3.000 €
/ lună 2.09 € / mp / lună

Teren intravilan 1435 mp Ortelec

Central, Zalău

1.435 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
6

170 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat, 25 mp, Bradet

Central, Zalău

1 camere
25 mp
Etaj 2
6E
Agenție

7 luni în urmă
10

300 €
/ lună

Apartament de inchiriat, cu 3 camere, Zalau

Central, Zalău

3 camere
65 mp
Etaj 4 / 8
8E
Agenție

7 luni în urmă
18

1.500 €
/ lună

Casa de inchiriat 3 etaje, 300 mp, zona Central

Central, Zalău

5 camere
300 mp
300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

153 €
/ lună

Persoana fizica inchiriez garsoniera confort 1

Central, Zalău

1 camere
30 mp
Etaj 4
Agenție

8 luni în urmă
12

550 €
/ lună 6.55 € / mp / lună

Spa?iu comercial 84 mp de inchiriat- perfect pe ...

Central, Zalău

84 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

248 €
/ lună

Inchiriez apartament zona Tudor Vladimirescu

Central, Zalău

3 camere
63 mp
Etaj 3
Agenție

8 luni în urmă
5

137 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat Dumbrava

Central, Zalău

1 camere
21 mp
Etaj 3 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

480 €
/ lună

Cabana de inchiriat, Belis, Cluj, Lakeside Sere ...

Central, Zalău

4 camere
Agenție

9 luni în urmă
5

200 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat, 20 mp, Zalau

Central, Zalău

20 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
3

176 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 20 mp, Bulevardu ...

Central, Zalău

32 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

350 €
/ lună

ap in Bradet, cu 2 dormitoare si living

Central, Zalău

2 camere
60 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

35.000 €
/ lună 37.08 € / mp / lună

Teren Intravilan, Str. Stejarului - Drumul catr ...

Central, Zalău

944 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

46 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan/extravilan strada Morii

Central, Zalău

4.100 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

1.700 €
/ lună 8.50 € / mp / lună

Spatii birouri de inchiriat sau croitorie

Central, Zalău

200 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
4

1.700 €
/ lună 8.50 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat sala evenimente in suprafa? ...

Central, Zalău

200 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
3

200 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu birouri ultracentral in suprafa?a de 25 ...

Central, Zalău

25 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
14

270 €
/ lună

Chirie 2 camere- Casa Armatei mobilat utilat 27 ...

Central, Zalău

2 camere
47 mp
Agenție

Mai mult de un an
12

950 €
/ lună

Casa de inchiriat, 3 camere, 180 mp, zona-ultra ...

Central, Zalău

3 camere
180 mp
700 mp teren