Proprietăți unice: 210
Proprietari: 68
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

170 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Central, Zalău

1 camere
28 mp
Etaj 4
Agenție

1 lună în urmă
1

70.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in suprafata de 700 ...

Central, Zalău

700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

230 €
/ lună

Apartament 2 camere 40 mp, parter, Aleea Astrei

Central, Zalău

2 camere
40 mp
Parter / 4
4E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
5

250 €
/ lună

Inchiriez apartament

Central, Zalău

2 camere
40 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

499 €
/ lună

Inchiriez ap. 3 camere zona linistita

Central, Zalău

3 camere
100 mp
Etaj 2
Agenție

1 lună în urmă
7

499 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Zalău

3 camere
90 mp
3E
Agenție

1 lună în urmă
1

112.480 €
/ lună 19 € / mp / lună

Oportunitate! Teren extravilan Zalau,zona Mall ...

Central, Zalău

5.920 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

400 €
/ lună

Apartament 3 camere 65 mp ~ etaj 3, zona Dumbra ...

Central, Zalău

3 camere
68 mp
10E
Agenție

1 lună în urmă
12

236 €
/ lună

Garsoniera 30 mp etajul 3 - zona Uz Casnic

Central, Zalău

1 camere
30 mp
4E
Agenție

1 lună în urmă
8

550 €
/ lună

Apartament 2 camere - bloc nou - prima inchirie ...

Central, Zalău

2 camere
73 mp
Etaj 2
Agenție

1 lună în urmă
8

450 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Zalău

3 camere
70 mp
4E
Agenție

1 lună în urmă
9

450 €
/ lună

Apartament central de inchiriat

Central, Zalău

3 camere
70 mp
4E
Agenție

1 lună în urmă
5

128 €
/ lună

Inchiriez garsoniera zona astralis

Central, Zalău

1 camere
30 mp
1990
Agenție

1 lună în urmă
8

300 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat zona centrala, ...

Central, Zalău

3 camere
65 mp
Parter / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

250 €
/ lună

apartament de inchiriat

Central, Zalău

2 camere
55 mp
Etaj 1
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 250 € și 270 €
Agenție

1 lună în urmă
6

250 €
/ lună

apartament de inchiriat

Central, Zalău

2 camere
55 mp
1997
Agenție

1 lună în urmă
7

67.000 €
/ lună 23.10 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Central, Zalău

2.900 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

200.000 €
/ lună 92.94 € / mp / lună

Teren Intravilan, priveliste panoramica

Central, Zalău

2.152 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

300 €
/ lună

Apartament de inchiriat -3 camere decomandate,z ...

Central, Zalău

3 camere
64 mp
Etaj 1 / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
6

170 €
/ lună

De inchiriat 2 camere pret 170euro

Central, Zalău

2 camere
50 mp
Etaj 2
4E
Agenție

1 lună în urmă
13

250 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Inchiriere spa?ii de birouri, zona centrala

Central, Zalău

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1.200 €
/ lună

Inchiriez Casa Individuala 120m Garaj Dotari mo ...

Central, Zalău

4 camere
120 mp
Agenție

1 lună în urmă
8

180 €
/ lună

Persoana fizica inchiriez garsoniera comfort 1, ...

Central, Zalău

1 camere
28 mp
1997
Agenție

1 lună în urmă
7

370 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat, etaj 2 , Brad ...

Central, Zalău

3 camere
75 mp
Etaj 2
Agenție

1 lună în urmă
7

370 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat, etaj 2 , Brad ...

Central, Zalău

3 camere
75 mp
Etaj 2
Agenție

1 lună în urmă
1

65.000 €
/ lună 65 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan pe Sarmas,cu front ...

Central, Zalău

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

250 €
/ lună

Inchiriere Garsoniera

Central, Zalău

1 camere
32 mp
Etaj 3
1997
Agenție

1 lună în urmă
7

250 €
/ lună

Oferim la inchiriere apartament constructie nou ...

Central, Zalău

1 camere
31 mp
Etaj 2
2015
Agenție

1 lună în urmă
1

100.000 €
/ lună 90.91 € / mp / lună

Teren intravilan pretabil si pentru constructii ...

Central, Zalău

1.100 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
13

4.800 €
/ lună 1.12 € / mp / lună

Teren Intravilan 43Ari zona Ortelec-Zalau intre ...

Central, Zalău

4.300 mp teren