Proprietăți unice: 210
Proprietari: 68
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

53.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren extravilan in suprafata de 5300 mp - Liva ...

Central, Zalău

5.300 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

270 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat- zona Sfant ...

Central, Zalău

2 camere
45 mp
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

200 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Central, Zalău

1 camere
29 mp
4E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
1

35.000 €
/ lună 58.33 € / mp / lună

Teren 600 Sarmas la liziera padurii front de 20 ...

Central, Zalău

600 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

66.800 €
/ lună 22.27 € / mp / lună

Teren intravilan industrial la 150 m de Bulevar ...

Central, Zalău

3.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

60.000 €
/ lună 85.71 € / mp / lună

Teren Intravilan in suprafata de 700 mp

Central, Zalău

700 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

200 €
/ lună 8 € / mp / lună

Birou individual totul NOU in cladire de birour ...

Central, Zalău

25 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
14

1.000 €
/ lună

De inchiriat jumatate de duplex, constructie no ...

Central, Zalău

4 camere
120 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

300 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Zalău

3 camere
75 mp
Etaj 4
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

4.300 €
/ lună

Spatiu comercial 700 mp Ideal pentru investitie ...

Central, Zalău

4 camere
700 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

292 €
/ lună

De inchiriat spatiu - ideal birou sau cazare mu ...

Central, Zalău

25 mp
Etaj 1
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

600 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat - zona centrala

Central, Zalău

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

350 €
/ lună

chirie apartament 2 camere

Central, Zalău

2 camere
50 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

54.000 €
/ lună 90 € / mp / lună

Teren Intravilan 600 mp

Central, Zalău

600 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

107.000 €
/ lună 84.58 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 1.265 mp - Zalau

Central, Zalău

1.265 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

1.200 €
/ lună 5.45 € / mp / lună

Spatiu comercial de vanzare, 5 incaperi, 220 mp ...

Central, Zalău

220 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

250 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat in bloc nou

Central, Zalău

1 camere
28 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

250 €
/ lună

Inchiriez garsoniera in bloc nou

Central, Zalău

1 camere
28 mp
Etaj 3
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

250 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat in Bradet

Central, Zalău

1 camere
28 mp
Etaj 3
7E
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

960 €
/ lună 12.63 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Zalău

76 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

105.000 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren intravilan cu toate utilitatile pe str. S ...

Central, Zalău

1.400 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

200 €
/ lună

Apartament la casa, de inchiriat, 30 mp, Zalau

Central, Zalău

1 camere
30 mp
1E
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

299.000 €
/ lună 33.22 € / mp / lună

Pret avantajos!!! Teren intravilan de construit

Central, Zalău

9.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

5.800 €
/ lună 0.58 € / mp / lună

vand un hectar (10 000mp)de teren intravilan in ...

Central, Zalău

10.000 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

300 €
/ lună

Apartament 2 camere, etaj3, langa scoala genera ...

Central, Zalău

1 camere
49 mp
Etaj 3 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

60.000 €
/ lună 85.71 € / mp / lună

Vand doua parcele a cate 7 ari intravilan zona ...

Central, Zalău

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

200 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Zalău

2 camere
57 mp
Etaj 1
1970
Agenție

4 săptămâni în urmă
15

420 €
/ lună

Apartament 3 camere 75 mp, etajul 1 - bloc cons ...

Central, Zalău

3 camere
75 mp
Agenție

4 săptămâni în urmă
7

200 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat, 26 mp, zona Stadion

Central, Zalău

1 camere
26 mp
Etaj 4 / 8
8E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

200 €
/ lună

Apartment de inchiriat

Central, Zalău

2 camere
58 mp
Etaj 1