Proprietăți unice: 128
Proprietari: 33
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

89.500 €
/ lună 179 € / mp / lună

Teren intravilan pentru constructie casa, cu PU ...

Noua, Brașov

500 mp teren
1E
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

270 €
/ lună

Inchiriere garsoniera, 30 mp, mobilata, zona No ...

Noua, Brașov

1 camere
30 mp
Parter / 4
4E
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 270 € și 280 €
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

350 €
/ lună

Inchiriez garsoniera decomandata Noua

Noua, Brașov

1 camere
38 mp
Etaj 1

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 săptămâni în urmă
13

480 €
/ lună

Studio modern in Noua Residence cu parcare

Noua, Brașov

2 camere
53 mp
Etaj 2 / 10
2021
Agenție

4 săptămâni în urmă

700 €
/ lună

3D! Nobiliara proprietate, in vila, cu 50 mp gr ...

Noua, Brașov

2 camere
78 mp
Parter / 3
2020
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

900 €
/ lună

Chirie apartament de Lux, Insorit, cu Vedere Pa ...

Noua, Brașov

3 camere
82 mp
Etaj 9 / 10
10E
Agenție

1 lună în urmă
5

314 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat

Noua, Brașov

2 camere
44 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
18

650 €
/ lună

Apartament de inchiriat Transilvania Residence, ...

Noua, Brașov

2 camere
52 mp
Etaj 8 / 10
2023
Agenție

1 lună în urmă

690 €
/ lună

3D! Nobiliara proprietate, in vila, cu 50 mp gr ...

Noua, Brașov

2 camere
78 mp
Parter / 3
2020
Agenție

1 lună în urmă

690 €
/ lună

3D! Nobiliara proprietate, in vila, cu 50 mp gr ...

Noua, Brașov

3 camere
78 mp
Parter / 3
2020
Agenție

1 lună în urmă

495 €
/ lună

TUR 3D! Decomandat, elegant, 2 balcoane, Maurer ...

Noua, Brașov

2 camere
55 mp
Etaj 1 / 3
2023
Agenție

1 lună în urmă
8

600 €
/ lună

De inchiriat apartament 2 camere nou,mobilat co ...

Noua, Brașov

2 camere
60 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

500 €
/ lună
550 €

De inchiriat apartament 2 camere nou,mobilat co ...

Noua, Brașov

2 camere
60 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
8

400 €
/ lună

Chirie 2 camere Krontowers, Noua

Noua, Brașov

2 camere
50 mp
Etaj 4
Agenție

1 lună în urmă
8

450 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat Noua

Noua, Brașov

2 camere
57 mp
Agenție

1 lună în urmă
7

400 €
/ lună

Apartament 3 camere nemobilat, Centru Civic

Noua, Brașov

3 camere
52 mp
Parter / 4
1957
Agenție

1 lună în urmă
7

250 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Noua, Brașov

1 camere
25 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
7

360 €
/ lună

Apartament 2 camere, zona ITC Brasov, mobilat, ...

Noua, Brașov

2 camere
45 mp
Parter
1997
Agenție

1 lună în urmă
12

1.400 €
/ lună

Casa renovata cu curte si garaj

Noua, Brașov

4 camere
140 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

1.800 €
/ lună 13.43 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat, la parter, 134 mp utili, z ...

Noua, Brașov

134 mp utili
Agenție

1 lună în urmă

495 €
/ lună

TUR 3D! Decomandat, elegant, 2 balcoane, Maurer ...

Noua, Brașov

2 camere
55 mp
Etaj 1 / 3
2023
Agenție

1 lună în urmă

650 €
/ lună

Apartament decomandat, cu parcare subterana, Co ...

Noua, Brașov

3 camere
78 mp
Etaj 1 / 10
2022
Agenție

2 luni în urmă
12

650 €
/ lună

Apartament decomandat, cu parcare subterana, Co ...

Noua, Brașov

3 camere
78 mp
Etaj 1 / 10
2022
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 650 € și 700 €
Agenție

2 luni în urmă

700 €
/ lună

3D! Nobiliara proprietate, in vila, cu 50 mp gr ...

Noua, Brașov

3 camere
78 mp
Parter / 3
2020
Agenție

2 luni în urmă

500 €
/ lună

TUR 3D! Decomandat, elegant, 2 balcoane, Maurer ...

Noua, Brașov

2 camere
55 mp
Etaj 1 / 3
2023
Agenție

2 luni în urmă
20

900 €
/ lună

Apartament spatios de inchiriat in zona Green V ...

Noua, Brașov

4 camere
180 mp
Agenție

2 luni în urmă

800 €
/ lună

Apartament modern,3 camere,regim vila,boxa,parc ...

Noua, Brașov

3 camere
94 mp
Etaj 2 / 2
2022
Agenție

2 luni în urmă

990 €
/ lună

LIVE! Decomandat, in atmosfera sofisticata, LUX ...

Noua, Brașov

4 camere
106 mp
Parter / 10
2021
Agenție

2 luni în urmă
8

650 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere cart Noua complet ...

Noua, Brașov

2 camere
67 mp
Etaj 8
Agenție

2 luni în urmă
8

500 €
/ lună 25 € / mp / lună

Inchiriere afacere Croitorie cu tradi?ie, vad f ...

Noua, Brașov

20 mp utili