Proprietăți unice: 7052
Proprietari: 1256
Dezvoltator
Promovată

6 luni în urmă
12

750 €
/ lună 5 € / mp / lună

Proprietar, inchiriez spatiu pentru birouri si ...

13 Decembrie, Brașov

150 mp
6E
Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

250 €
/ lună

Garsoniera- închiriat

Craiter, Brașov

1 camere
28 mp
Parter
1970
Agenție
Comision 0%

Azi
7

1.775 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Hala industriala | Acces TIR + 380V și Birouri

Central, Ghimbav

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Azi
14

600 €
/ lună

Apartament 3 camere Avantgarden 1

Avantgarden, Brașov

3 camere
85 mp
Etaj 2
2010
Agenție

Azi
9

1.574 €
/ lună 8.07 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat, 195 mp, zona de ce ...

Periferie, Săcele

195 mp utili
2010
Agenție

Azi
14

600 €
/ lună

Apartament 2 camere Radau, 60 mp - Brasov

Răcădău, Brașov

2 camere
60 mp
Etaj 6 / 8
2019
Agenție

Azi
9

650 €
/ lună

Apartament mobilat si utilat,centrul istoric Br ...

Centrul Istoric, Brașov

2 camere
100 mp
Etaj 3 / 3
3E
Agenție

Azi
6

1.783 €
/ lună 26.61 € / mp / lună

Spatiu zona Coresi - 67 mp

Tractorul, Brașov

67 mp utili
1E
2025
Agenție

Azi
6

6.921 €
/ lună 26.62 € / mp / lună

Spatiu zona Coresi - 260 mp

Tractorul, Brașov

260 mp utili
1E
2025
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 6,921 € și 8.228 €
Proprietar
Comision 0%

Azi
13

1.650 €
/ lună

Casa de inchiriat Green Valley Brașov

Noua, Brașov

3 camere
180 mp
500 mp teren
Agenție

17 ore în urmă
4

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu birouri de închiriat Brasov - 100 mp # s ...

Tractorul, Brașov

100 mp utili
6E
2003
Agenție

18 ore în urmă
18

500 €
/ lună

Apartament 2 camere | Etaj intermediar | Tracto ...

Tractorul, Brașov

2 camere
52 mp
Etaj 2 / 8
2022
Agenție

19 ore în urmă
6

399 €
/ lună

Apartament 2 camere tip studio | Avantgarden | ...

Avantgarden, Brașov

2 camere
42 mp
Etaj 5 / 8
2018
Agenție

20 ore în urmă
14

600 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de închiriat în zona Dar ...

Dârste, Brașov

2 camere
56 mp
Etaj 4
2023
Agenție

20 ore în urmă
12

599 €
/ lună

Apartament | 3 camere | Cochet | Parcare | Carp ...

Calea București, Brașov

3 camere
70 mp
Etaj 3 / 4
1980
Agenție

21 ore în urmă
14

499 €
/ lună

Apartament 2 camere | Elegant modern | loc parc ...

Sânpetru

2 camere
52 mp
Etaj 1 / 3
2024
Agenție

23 ore în urmă
10

450 €
/ lună

Ap 2 camere decomandat, mobilat/utilat - zona T ...

Tractorul, Brașov

2 camere
54 mp
Etaj 3 / 8
2018
Agenție

Ieri
13

350 €
/ lună

Garsoniera Judetean-Zizinului, mobilata, Brasov

Județean, Brașov

1 camere
28 mp
Etaj 7
1985
Agenție
Comision 0%

Ieri
17

380 €
/ lună

COMISION 0| Apartament de inchiriat 2 camere Av ...

Avantgarden, Brașov

2 camere
52 mp
Demisol / 3
2008
Agenție

Ieri
9

350 €
/ lună

Garsoniera la Casa cu Curte Proprie - Zona Crai ...

Craiter, Brașov

1 camere
35 mp
Parter / 1
1980
Agenție

Ieri
32

520 €
/ lună

Onix, apartament cu priveliste spre Tâmpa

Central, Brașov

3 camere
70 mp
Etaj 5 / 8
1985
Agenție

Ieri
13

650 €
/ lună

Casa mobilata si utilata Sacele

Turcheș, Săcele

3 camere
100 mp
400 mp teren
Agenție

Ieri
27

850 €
/ lună

INCHIRIERE CASA INDIVIDUALA IZVOR BRASOV

Tărlungeni

4 camere
118 mp
543 mp teren
2025
Agenție

Ieri
7

390 €
/ lună

Apartament Astra, Zona Orizont

Astra, Brașov

2 camere
33 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

Ieri
13

400 €
/ lună

De inchiriat garsoniera moderna in Avantgarden ...

Avantgarden, Brașov

1 camere
36 mp
Etaj 6 / 8
2012
Agenție

Ieri
20

570 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de închiriat Brașov, Cor ...

Tractorul, Brașov

2 camere
64 mp
Etaj 2 / 6
2026
Agenție

Ieri

750 €
/ lună

Penthouse | Zona Coresi | Parcare

Tractorul, Brașov

3 camere
86 mp
Etaj 3 / 3
2017
Agenție

Ieri
15

550 €
/ lună

Isaran Residence, Apartament 2 camere cu garaj ...

Tractorul, Brașov

2 camere
65 mp
Etaj 9 / 10
2020
Agenție

Ieri
8

430 €
/ lună

Apartament cu doua camere, de inchiriat, etaj i ...

Răcădău, Brașov

2 camere
50 mp
Etaj 3 / 4
1980
Agenție

Ieri
10

500 €
/ lună

Apartament 3 camere la casa - Str. Gheorghe Doj ...

Bartolomeu, Brașov

3 camere
70 mp
Etaj 1 / 1
1980
Agenție

Ieri
21

1.812 €
/ lună 2.51 € / mp / lună

Hală industrială | 723 mp | DN13 Hălchiu | Auto ...

Hălchiu