Proprietăți unice: 71
Proprietari: 4
Agenție

2 zile în urmă
4

600 €
/ lună

Casă individuală de închiriat | Șchei, Str. Măc ...

Schei, Brașov

2 camere
64,8 mp
24 mp teren
1970
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

450 €
/ lună

Apartament 2 camere Schei

Schei, Brașov

2 camere
80 mp
Etaj 2 / 2
1990
Agenție

4 zile în urmă
20

4.840 €
/ lună

Penthouse high-end,2 parcari subterane-Complex ...

Schei, Brașov

4 camere
209 mp
2021
4E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 zile în urmă
8

600.000 €
/ lună 143.10 € / mp / lună

De vanzare teren unic in Brasov (vedere panoram ...

Schei, Brașov

4.193 mp teren
2E
Agenție

4 săptămâni în urmă
21

700 €
/ lună
750 €

Apartament 2 camere decomandat, luminos, privel ...

Schei, Brașov

2 camere
60 mp
Etaj 1
2024
Agenție

2 luni în urmă
10

850 €
/ lună

Apartament in casa Schei

Schei, Brașov

4 camere
100 mp
150 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

750 €
/ lună

Priveliste superba catre Tampa, 110 mp., foisor ...

Schei, Brașov

4 camere
110 mp
Etaj 2 / 2
1990
Agenție

2 luni în urmă
16

700 €
/ lună

Apartament la casa, 4 camere in Schei

Schei, Brașov

4 camere
110 mp
Etaj 1 / 1
1980
Agenție

3 luni în urmă
14

600 €
/ lună

Apartament de 2 camere la casa in zona Schei

Schei, Brașov

2 camere
60 mp
Etaj 1 / 1
1970
Agenție

3 luni în urmă
20

1.000 €
/ lună 7.09 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri de 141mp , in zona Schei ...

Schei, Brașov

4 camere
141 mp
1990
Agenție

4 luni în urmă
10

1.000 €
/ lună

Casă singură în curte, de închiriat, Schei!

Schei, Brașov

5 camere
169,55 mp
479 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
18

2.200 €
/ lună

CASA DE INCHIRIAT ULTRA-CENTRAL - locatie deose ...

Schei, Brașov

7 camere
250 mp
382 mp teren
1990
Agenție

6 luni în urmă
14

400 €
/ lună

GARSONIERA SPATIOASA DE INCHIRIAT IN SCHEI

Schei, Brașov

1 camere
45 mp
Etaj 2
1970
Agenție

8 luni în urmă
11

550 €
/ lună

Garsoniera deschisa si la regim hotelier, prive ...

Schei, Brașov

1 camere
40 mp
Etaj 1 / 1
1E
Agenție

10 luni în urmă
10

350 €
/ lună

Garsoniera in casa, Schei - Fantanitei.

Schei, Brașov

1 camere
30 mp
Parter / 1
1E
Agenție

10 luni în urmă
18

750 €
/ lună

Inchiriere termen scurt/mediu Piata Unirii util ...

Schei, Brașov

3 camere
61 mp
Etaj 1 / 1
1930
Agenție

Mai mult de un an
16

790 €
/ lună

Casa 3 camere, Centrul Istoric

Schei, Brașov

3 camere
130 mp
20 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
11

480 €
/ lună
550 €

Apartament 2 Camere cu curticica - Schei - Uti ...

Schei, Brașov

2 camere
49 mp
Parter / 1
2019
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

350 €
/ lună

Garsoniera cosy de 45 mp - Renovata - Prima inc ...

Schei, Brașov

1 camere
45 mp
1950
1E
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

650 €
/ lună

Apartament 3 camere zona Livada Postei

Schei, Brașov

3 camere
80 mp
1979
4E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

450 €
/ lună

Inchiriem apartament 2 camere decomandat Schei

Schei, Brașov

2 camere
55 mp
Parter
1990
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

380 €
/ lună

Garsoniera mobilata ultracentral Piata Unirii B ...

Schei, Brașov

1 camere
38 mp
1950
1E
Agenție

3 săptămâni în urmă
20

1.300 €
/ lună

Apartament Gama Premium - Calea Poienii

Schei, Brașov

3 camere
90 mp
2009
5E
Agenție

3 săptămâni în urmă
20

450 €
/ lună

Garsoniera exclusivista | 37 mpu + 28 terasa | ...

Schei, Brașov

1 camere
37 mp
2010
10E
Agenție

3 săptămâni în urmă
20

1.200 €
/ lună

Inchiriere apartament 4 camere, Calea Poienii, ...

Schei, Brașov

4 camere
100 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

182.000 €
/ lună 99.67 € / mp / lună

Teren 1826mp - zona Schei

Schei, Brașov

1.826 mp teren
2E
Agenție

4 săptămâni în urmă
12

1.250 €
/ lună

Apartament superb Bellevue terasa 50mp, parcare ...

Schei, Brașov

2 camere
74 mp
2013
Agenție

1 lună în urmă
12

500 €
/ lună

Apartament 2 camere - Tip Studio - Dupa Iniste ...

Schei, Brașov

2 camere
47 mp
2015
3E
Agenție

1 lună în urmă
13

350 €
/ lună

GARSONIERA IN CASA - ZONA SCHEI

Schei, Brașov

1 camere
20 mp
1970
Agenție

1 lună în urmă
20

750 €
/ lună

APARTAMENT 4 CAMERE IN CASA - ZONA SCHEI

Schei, Brașov

4 camere
100 mp
1940
2E