Proprietăți unice: 35
Proprietari: 8
Agenție

1 săptămână în urmă
6

290 €
/ lună

Garsoniera in casa, mobilata si utilata zona Cr ...

Craiter, Brașov

1 camere
14 mp
Etaj 1 / 1
1E
Agenție

1 săptămână în urmă
6

290 €
/ lună

Garsoniera in casa, mobilata si utilata zona Cr ...

Craiter, Brașov

1 camere
18 mp
Etaj 1
1E
Agenție

1 săptămână în urmă
6

290 €
/ lună

Garsoniera in casa, mobilata si utilata zona Cr ...

Craiter, Brașov

1 camere
18 mp
Parter
1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
8

360 €
/ lună

Garsoniera in casa, mobilata si utilata zona Cr ...

Craiter, Brașov

1 camere
18 mp
Etaj 1
1E
Agenție

1 săptămână în urmă
8

360 €
/ lună

Garsoniera in casa, mobilata si utilata zona Cr ...

Craiter, Brașov

1 camere
18 mp
Etaj 1 / 1
1E
Agenție

1 săptămână în urmă
12

2.301 €
/ lună 12.11 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat Brasov

Craiter, Brașov

190 mp utili
2018
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

990 €
/ lună 8.53 € / mp / lună

Spațiu comercial 116 mp parter Craiter – vitrin ...

Craiter, Brașov

116 mp utili
8E
1977
Agenție

3 săptămâni în urmă
13

501 €
/ lună 13.18 € / mp / lună

Spațiu comercial cu vitrină generoasă și vizibi ...

Craiter, Brașov

38 mp utili
8E
1977
Agenție

1 lună în urmă
5

500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

S.C. VIMAK Imobiliare inchiriaza spatiu comerci ...

Craiter, Brașov

40 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
23

2.280 €
/ lună 12 € / mp / lună

190 mp,Spatiu de Birouri/ Call Center/IT, Fitne ...

Craiter, Brașov

190 mp utili
3E
2019
Agenție

2 luni în urmă
7

300 €
/ lună

Garsoniera zona Craiter

Craiter, Brașov

1 camere
30 mp
Etaj 1
1990
Agenție

2 luni în urmă
3

650 €
/ lună 10.48 € / mp / lună

Apartement în casă, cu 2 camere de &# ...

Craiter, Brașov

62 mp
1E
Agenție

5 luni în urmă
16

3.022 €
/ lună
2.498 €
6.63 € / mp / lună

Spatiu Productie Logistica si Depozitare

Craiter, Brașov

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

300 €
/ lună

Ofer spre inchiriere garsoniera la casa

Craiter, Brașov

1 camere
28 mp
Etaj 1
2025
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

850 €
/ lună

Casa spatioasa de doua camere in zona Craiter

Craiter, Brașov

3 camere
85 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

400 €
/ lună

inchiriez apartament

Craiter, Brașov

2 camere
47 mp
Etaj 1
1980
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

196 €
/ lună

Camera de inchiriat

Craiter, Brașov

Agenție

1 lună în urmă
5

294 €
/ lună

Inchiriez garsoniera decomandata , Craiter str. ...

Craiter, Brașov

1 camere
28 mp
Etaj 1
Agenție

2 luni în urmă
7

300 €
/ lună

Garsoniera zona Craiter

Craiter, Brașov

1 camere
30 mp
Etaj 1 / 1
1990
Agenție

8 luni în urmă
7

400 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat

Craiter, Brașov

2 camere
47 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

400 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat

Craiter, Brașov

2 camere
47 mp
Etaj 1 / 4
4E
Agenție

8 luni în urmă
6

300 €
/ lună

Ofer spre inchiriere garsonera la casa

Craiter, Brașov

1 camere
30 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
8

500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri, parter in casa, Craiter.

Craiter, Brașov

60 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
8

470 €
/ lună

Proprietar inchiriez apartament 2 camere, parca ...

Craiter, Brașov

2 camere
57 mp
Parter
2012
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

270 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Craiter, Brașov

1 camere
24 mp
Etaj 3
1989
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

687 €
/ lună 17.18 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Brasov cartier Crait ...

Craiter, Brașov

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

10 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

inchiriez spatiu

Craiter, Brașov

90 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
10

200 €
/ lună

Apartament cu 3 camere decomandat, Tractorul

Craiter, Brașov

1 camere
78 mp
Etaj 4 / 4
1978
Agenție

8 luni în urmă
6

320 €
/ lună

ofer spre inchiriere garsoniera la casa,cu fact ...

Craiter, Brașov

1 camere
30 mp
Parter
2000
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 320 € și 360 €
Agenție

8 luni în urmă
10

500 €
/ lună

Apartament cu 3 camere ,Craiter, Brasov

Craiter, Brașov

3 camere
70 mp
Etaj 4
1984