Proprietăți unice: 128
Proprietari: 33
Agenție

2 luni în urmă
13

1.317 €
/ lună
1.089 €

Apartament cu 4 camere in cartierul Noua langa ...

Noua, Brașov

4 camere
135 mp
Parter / 2
2011
Agenție

2 luni în urmă
12

1.800 €
/ lună 13.43 € / mp / lună

Spatiu Generos

Noua, Brașov

134 mp utili
8E
2022
Agenție

2 luni în urmă
8

650 €
/ lună

Spatiu Multifunctional, Pretabil birouri, servi ...

Noua, Brașov

2 camere
75 mp
50 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
10

705 €
/ lună 4.70 € / mp / lună

Spatiu comercial catering/productie, in cartier ...

Noua, Brașov

150 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
19

1.000 €
/ lună

Casă Premium de inchiriat | Prima inchiriere du ...

Noua, Brașov

3 camere
80 mp
220 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

650 €
/ lună 5 € / mp / lună

Sala de sport de inchiriat zona Noua

Noua, Brașov

130 mp utili
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
25

1.500 €
/ lună

Vila mobilata cu garaj Green Valley

Noua, Brașov

5 camere
270 mp
250 mp teren
2019
Agenție

6 luni în urmă
12

295 €
/ lună

Inchiriez garsoniera decomandata si insorita

Noua, Brașov

1 camere
38 mp
Etaj 4 / 4
1980
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

500 €
/ lună

Apartament 3 camere modern- Noua- se acceptă și ...

Noua, Brașov

3 camere
92 mp
Etaj 1
2015
Agenție

7 luni în urmă
5

600 €
/ lună

In complex Noua Residence Brasov

Noua, Brașov

2 camere
57 mp
Etaj 1
2000
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

300 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial strada Nucului nr. 42, Brasov

Noua, Brașov

30 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
8

500 €
/ lună

Apartament spatios,60 mp utili+balcon, parcare, ...

Noua, Brașov

2 camere
60 mp
Etaj 1 / 8
2022
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

250 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat, cartier Noua, 250 €

Noua, Brașov

1 camere
30 mp
Etaj 5
1970
Agenție

10 luni în urmă
20

600 €
/ lună

Nou, elegant, confortabil, vedere superbă

Noua, Brașov

2 camere
62 mp
Etaj 7 / 10
2020
Agenție

10 luni în urmă
24

499 €
/ lună

Inchiriem Apartament 2 Camere, Modern, Open Spa ...

Noua, Brașov

2 camere
53 mp
Etaj 9 / 10
2023
Agenție

11 luni în urmă
12

2.904 €
/ lună
2.400 €
18.15 € / mp / lună

Vad Comercial Vizibilitate Maxima

Noua, Brașov

160 mp utili
1980
Agenție

Mai mult de un an
3

451 €
/ lună
399 €
17.35 € / mp / lună

Spatiu comercial de închiriat Brasov - 26 mp # ...

Noua, Brașov

26 mp utili
4E
1991
Agenție

Mai mult de un an
2

1.200 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu comercial, zona Noua

Noua, Brașov

100 mp utili
2E
2000
Agenție

Azi
40

1.317 €
/ lună

Casa cu 4 camere de inchiriat in Green Valley

Noua, Brașov

4 camere
120 mp
90 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

99.500 €
/ lună 199 € / mp / lună

Teren 500 mp | Brasov Noua | P+2+M | Studii efe ...

Noua, Brașov

500 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
16

350 €
/ lună

Garsoniera (camera de camin) pentru chirie pe t ...

Noua, Brașov

1 camere
24 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

330 €
/ lună

Garsoniera noua de inchiriat Sanpetru Residence

Noua, Brașov

1 camere
37 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

330 €
/ lună

Garsoniera noua de inchiriat Sanpetru Residence

Noua, Brașov

1 camere
37 mp
Etaj 2
3E
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

390 €
/ lună

Inchiriez studio central, strada Traian 21, con ...

Noua, Brașov

1 camere
35 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

280 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat in mun. Bra?ov, cartier ...

Noua, Brașov

1 camere
22 mp
Etaj 3
1984
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

185 €
/ lună

Caut coleg/colega 1 camera in apartament de 3 c ...

Noua, Brașov

3 camere
20 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

350 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Noua, Brașov

2 camere
40 mp
Etaj 2
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

98.000 €
/ lună 184.21 € / mp / lună

Teren ideal bloc boutiqe, P+2E, suprafata 532 m ...

Noua, Brașov

532 mp teren
2E
Agenție

3 săptămâni în urmă

450 €
/ lună

Garsoniera, decomandata, 54mp, terasa, Platinum ...

Noua, Brașov

1 camere
42 mp
Etaj 8 / 10
2022
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

700.000 €
/ lună 252.25 € / mp / lună

Teren cartierul nou langa Noua Residence

Noua, Brașov

2.775 mp teren