Proprietăți unice: 574
Proprietari: 117
Agenție

1 săptămână în urmă
2

5.500 €
/ lună 9.84 € / mp / lună

Teren Intravilan Bistrita, zona Zavoaie

Central, Bistrița

559 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

153 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Central, Bistrița

1 camere
35 mp
Etaj 3
2015
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

250 €
/ lună

Inchiriez apartament cu o camera

Central, Bistrița

1 camere
40 mp
Etaj 3

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
10

150 €
/ lună

De inchiriat Garsoniera - Zona Kauflandul de jo ...

Central, Bistrița

1 camere
30 mp
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

370 €
/ lună

Apartament 3 camere - HAN + P

Central, Bistrița

3 camere
68 mp
10E
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

5.000 €
/ lună 1.61 € / mp / lună

Teren intravilan 31 ari, Valea Budacului

Central, Bistrița

3.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
14

430 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 3 camere decomandate, s ...

Central, Bistrița

3 camere
92 mp
Etaj 4
1984
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

170 €
/ lună

Inchiriez garsoniera.

Central, Bistrița

1 camere
28 mp
Etaj 4
1995
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

900 €
/ lună

Inchiriez garsoniera pe strada Privighietorilor

Central, Bistrița

1 camere
32 mp
Etaj 4 / 4
1989
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

550 €
/ lună

Apartament 4 camere, Panoramic Residence

Central, Bistrița

4 camere
90 mp
2020
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

130.000 €
/ lună 15.17 € / mp / lună

Teren de vanzare de 8,567MP in zona: Leoni

Central, Bistrița

8.567 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

65.000 €
/ lună 70.50 € / mp / lună

Teren intravilan Valea Sigmirului ideal constru ...

Central, Bistrița

922 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

300 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Spatii birouri 50-80 mp | Parcul Mihai Eminescu

Central, Bistrița

80 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

400 €
/ lună

Apartament de inchiriat | Blocurile Verzi | par ...

Central, Bistrița

3 camere
67 mp
2019
6E
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

194 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Central, Bistrița

1 camere
32 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

800 €
/ lună

Casa noua 160 mp | Curte 500 mp | Mobilata | Ce ...

Central, Bistrița

4 camere
160 mp
500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

250 €
/ lună

Apartament 2 camere et 2

Central, Bistrița

2 camere
50 mp
Etaj 2
1980
Agenție

2 săptămâni în urmă
19

480 €
/ lună

Apartament 3 Camere C.R. Vivu/Parcare/Anaf

Central, Bistrița

3 camere
72 mp
Etaj 1
1980
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

700 €
/ lună

Chirie casa zona Terra

Central, Bistrița

4 camere
180 mp
180 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

200 €
/ lună

Inchiriez apartament in Bistrita

Central, Bistrița

1 camere
37 mp
Parter / 1
2000
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

15.000 €
/ lună 3.66 € / mp / lună

Teren zona Cighir in apropierea pistei motocros

Central, Bistrița

4.100 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

35.000 €
/ lună 7 € / mp / lună

Teren De Vanzare langa Crama Jelna

Central, Bistrița

5.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

200 €
/ lună

Inchiriez apartament cu o camera in Bistrita

Central, Bistrița

2 camere
37 mp
1990
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

200 €
/ lună

Inchiriez apartament cu o camera in Bistrita

Central, Bistrița

2 camere
37 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

29.000 €
/ lună 9.67 € / mp / lună

Teren de 30 de ari, Dumitra, 5km de Bistrita

Central, Bistrița

3.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

103.000 €
/ lună 12.45 € / mp / lună

Teren extravilan, peste 80 de ari de vanzare in ...

Central, Bistrița

8.272 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

36.000 €
/ lună 14.40 € / mp / lună

Teren de 25 ari in localitatea Livezile

Central, Bistrița

2.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

335.000 €
/ lună 67 € / mp / lună

Teren intravilan 50 arii pe str. Valea Ghinzii

Central, Bistrița

5.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

168.000 €
/ lună 69.36 € / mp / lună

Vanzare teren in zona Valea Budacului - Suprafa ...

Central, Bistrița

2.422 mp teren
2E
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

110.000 €
/ lună 50.27 € / mp / lună

Teren Intravilan, 2.188 mp, zona Subcetate

Central, Bistrița

2.188 mp teren