Proprietăți unice: 574
Proprietari: 117
Agenție

2 luni în urmă
7

62 €
/ lună 0.91 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat zona Apollo

Central, Bistrița

68 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

13 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Spatiu de birouri de inchiriat centru

Central, Bistrița

145 mp utili
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
9

750 €
/ lună 4.17 € / mp / lună

Birouri de inchiriat , zona Centura

Central, Bistrița

6 camere
180 mp
Parter

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
15

430 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat,Parcare subter ...

Central, Bistrița

3 camere
96 mp
Etaj 5
2015
Agenție

5 luni în urmă
14

551 €
/ lună
500 €
6.89 € / mp / lună

Spatiu Birouri/Cabinet ALL-INCLUSIVE!

Central, Bistrița

80 mp
2000
Agenție

5 luni în urmă
3

250 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Studio 35mp de inchiriat

Central, Bistrița

1 camere
35 mp
Etaj 2 / 2
2000
Agenție

6 luni în urmă
15

500 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Spațiu Generos de Închiriat - 90 mp Utili - Zon ...

Central, Bistrița

90 mp
Etaj 1 / 2
2005
2E
Agenție

6 luni în urmă
8

750 €
/ lună

Apartament de Lux 4 camere 105 mp-etaj 3-parca ...

Central, Bistrița

4 camere
105 mp
Etaj 3
2023
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

310 €
/ lună

De inchiriat apartament 2 camere decomandate, m ...

Central, Bistrița

2 camere
70 mp
Etaj 5 / 10
10E
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
13

450 €
/ lună

Inchiriere apartament 2 camere, mobilat modern ...

Central, Bistrița

2 camere
50,6 mp
Etaj 1
1970
Agenție

8 luni în urmă
13

450 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat - zona COROANA ...

Central, Bistrița

3 camere
70 mp
Etaj 4
1989
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

500 €
/ lună

apartament cu 3 camere in centrul orașului, lân ...

Central, Bistrița

3 camere
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

Mai mult de un an
9

500 €
/ lună

Apartament 2 Dormitoare / Bloc Nou / Zona Centr ...

Central, Bistrița

2 camere
50 mp
Parter
2015
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere 4 sau mai multe incaperi l ...

Central, Bistrița

200 mp
3E
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

399 €
/ lună

Inchiriez alartament 4 camere

Central, Bistrița

3 camere
76 mp
Etaj 3
2000
Agenție

1 săptămână în urmă
8

200 €
/ lună

Inchiriez apartament

Central, Bistrița

2 camere
42 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

200 €
/ lună

Inchiriez apartament

Central, Bistrița

2 camere
42 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

300 €
/ lună

Apartament cu 2 camere

Central, Bistrița

2 camere
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

300 €
/ lună

inchirez/schimb garsoniera transformata in spat ...

Central, Bistrița

2 camere
32 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
3

3.000 €
/ lună 1.03 € / mp / lună

Teren 2900 mp la drum principal-Parcelabil-pano ...

Central, Bistrița

2.900 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

19.500 €
/ lună 32.50 € / mp / lună

Teren 600 mp la drum principal-panoramic-Sarata

Central, Bistrița

600 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

3.000 €
/ lună 0.68 € / mp / lună

Teren 4400 mp -Parcelabil - panoramic - Sarata

Central, Bistrița

4.400 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

108.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren 5400 mp-limita intravilan-2 deschideri-Sa ...

Central, Bistrița

5.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

230 €
/ lună

Inchiriem apartament cu doua camere

Central, Bistrița

2 camere
40 mp
Parter
1986
Agenție

1 săptămână în urmă
1

250 €
/ lună

PROPRIETAR, inchiriez apartament 2 camere, situ ...

Central, Bistrița

2 camere
40 mp
1990
Agenție

1 săptămână în urmă
9

500 €
/ lună

Apartament Modern 3 camere-balcon-etaj 1-parcar ...

Central, Bistrița

3 camere
70 mp
2023
Agenție

1 săptămână în urmă
6

155.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren intravilan 3.100 mp | Zona de case | Vale ...

Central, Bistrița

3.100 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
12

480 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 3 camere in bloc nou si ...

Central, Bistrița

3 camere
63 mp
2024
5E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

350 €
/ lună

Apartament de inchiriat, 3 camere, str Gradinil ...

Central, Bistrița

3 camere
72 mp
Etaj 1
Agenție

1 săptămână în urmă
4

34.500 €
/ lună 49.29 € / mp / lună

Teren de vanzare zona Schullewald

Central, Bistrița

700 mp teren