Proprietăți unice: 232
Proprietari: 40
Agenție

6 luni în urmă
10

300 €
/ lună

Garsoniera ultracentrala de închiriat

Ultracentral, Oradea

1 camere
33 mp
Parter
1E
Agenție

6 luni în urmă
21

27 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Spații de birouri premium de închiriat – clădir ...

Ultracentral, Oradea

561 mp utili
3E
2025
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
9

601 €
/ lună 16.69 € / mp / lună

Spatiu comercial, ultracentral, Republicii, Ora ...

Ultracentral, Oradea

36 mp utili
8E
1970

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 luni în urmă
11

500 €
/ lună

APARTAMENT 2 CAMERE | ULTRACENTRA | ORADEA

Ultracentral, Oradea

2 camere
57 mp
Etaj 1
1980
Agenție

7 luni în urmă
5

590 €
/ lună 8.43 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat, zona Ultracentrala ...

Ultracentral, Oradea

70 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
2

2.577 €
/ lună 15.07 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat, zona Ultracentrala ...

Ultracentral, Oradea

171,79 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 2,577 € și 2.961 €
Agenție

7 luni în urmă
11

700 €
/ lună

Apartament de inchiriat cu 3 camere, ultracentr ...

Ultracentral, Oradea

2 camere
70 mp
Etaj 1 / 2
2E
Agenție

7 luni în urmă
13

1.500 €
/ lună 11.03 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat, zona Piata Bucures ...

Ultracentral, Oradea

136 mp
Etaj 1
Agenție

7 luni în urmă
9

28.000 €
/ lună 400 € / mp / lună

Birouri ultracentrale de închiriat

Ultracentral, Oradea

70 mp
Agenție

9 luni în urmă
5

471 €
/ lună
390 €
12.39 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL ULTRACENTRAL | 2 CAMERE | IULI ...

Ultracentral, Oradea

38 mp utili
1970
Agenție

9 luni în urmă
10

3.630 €
/ lună
3.020 €
8.99 € / mp / lună

Cladire birouri, clinica, unit. invatamant | De ...

Ultracentral, Oradea

404 mp
3E
Agenție

10 luni în urmă
24

847 €
/ lună
700 €
4.76 € / mp / lună

SPATIU BIROURI | PALATUL STERN | ORADEA |

Ultracentral, Oradea

5 camere
178 mp
1909
Agenție

11 luni în urmă
9

750 €
/ lună 7.98 € / mp / lună

Spațiu de birou ultracentral, Oradea, Bihor

Ultracentral, Oradea

4 camere
94,6 mp
Etaj 1 / 3
3E
Agenție

Mai mult de un an
8

500 €
/ lună 8.62 € / mp / lună

Spatiu de birou de inchiriat in Oradea, cu 3 ca ...

Ultracentral, Oradea

58 mp
Etaj 1
Agenție

Mai mult de un an
8

500 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

Spatiu de birou de inchiriat in Oradea, cu vizi ...

Ultracentral, Oradea

65 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
10

605 €
/ lună
500 €
21.61 € / mp / lună

Spatii pentru birouri de inchiriat ultracentral ...

Ultracentral, Oradea

28 mp utili
3E
Agenție

Mai mult de un an
5

790 €
/ lună

Apartament ultracentral de inchiriat, Oradea, B ...

Ultracentral, Oradea

2 camere
55 mp
Etaj 9 / 10
10E
Agenție

Mai mult de un an
10

791 €
/ lună 11.30 € / mp / lună

Spațiu comercial 70mp de închiriat în zona Ultr ...

Ultracentral, Oradea

70 mp utili
1960
Agenție

Mai mult de un an
11

500 €
/ lună 3.38 € / mp / lună

Spatiu comercial/birou 148 mp utili de inchiria ...

Ultracentral, Oradea

148 mp
Agenție

Mai mult de un an
6

400 €
/ lună 18.18 € / mp / lună

SPATIU ULTRACENTRAL | DE INCHIRIAT | ZONA REPUB ...

Ultracentral, Oradea

1 camere
22 mp
Parter
1997
Agenție

Mai mult de un an
10

540 €
/ lună
447 €

Apartament Studio - modern | De Inchiriat | ult ...

Ultracentral, Oradea

1 camere
39 mp
Etaj 1 / 4
2020
Agenție

Mai mult de un an
12

450 €
/ lună

Apartamente 2 camere de închiriat ultracentral, ...

Ultracentral, Oradea

2 camere
41 mp
Parter
2023
Agenție

Mai mult de un an
26

600 €
/ lună

Apartamente 3 camere de închiriat ultracentral, ...

Ultracentral, Oradea

3 camere
60 mp
Parter
2023
Agenție

Mai mult de un an
4

1.698 €
/ lună
1.404 €
16.65 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat, zona ultracentra ...

Ultracentral, Oradea

102,1 mp utili
2E
2023
Agenție

1 săptămână în urmă
10

3.500.000 €
/ lună 833.33 € / mp / lună

Teren Ultracentral 4 200 mp pentru bloc Oradea

Ultracentral, Oradea

4.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
10

300 €
/ lună

Apartament de inchiriat cu 2 camere in zona Ult ...

Ultracentral, Oradea

2 camere
48 mp
1980
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
15

200 €
/ lună

Birou/Apartament 2 camere ideal pentru birou |S ...

Ultracentral, Oradea

2 camere
42 mp
4E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

850 €
/ lună
30 €

ULTRACENTRAL - Spatiu comercial

Ultracentral, Oradea

Agenție

2 săptămâni în urmă
8

1.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral, 200 mp,terasa op ...

Ultracentral, Oradea

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

470 €
/ lună

De inchiriat Apartament 3 camere,ultracentral c ...

Ultracentral, Oradea

3 camere
56 mp
Etaj 3