Proprietăți unice: 232
Proprietari: 40
Agenție

1 lună în urmă
5

300 €
/ lună

Apartament ultracentral de inchiriat in Oradea

Ultracentral, Oradea

2 camere
35 mp
Parter
1E
Agenție

1 lună în urmă
28

10.000 €
/ lună 9.38 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL | ULTRACENTRAL | 1066 MP UTIL ...

Ultracentral, Oradea

1.066 mp utili
2E
1926
Agenție

1 lună în urmă
15

4.500 €
/ lună 22.61 € / mp / lună

Spațiu comercial 200mp, de închiriat în Piața U ...

Ultracentral, Oradea

199,7 mp utili
2E
1950

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
9

550 €
/ lună

Apartament cu 2 dormitoare de inchiriat, Ultrac ...

Ultracentral, Oradea

3 camere
64 mp
Etaj 1
4E
Agenție

1 lună în urmă
6

1.815 €
/ lună
1.500 €
11.56 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat ultracentral Oradea, Bihor

Ultracentral, Oradea

157 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
31

3.013 €
/ lună 12.82 € / mp / lună

Spațiu Comercial + Birouri de Închiriat – 235 m ...

Ultracentral, Oradea

235 mp utili
1E
1970
Agenție

2 luni în urmă
15

1.200 €
/ lună 7.74 € / mp / lună

Antony Estate | Spatiu comercial ultracentral d ...

Ultracentral, Oradea

155 mp utili
1990
Agenție

2 luni în urmă
10

550 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de închiriat, ultracentr ...

Ultracentral, Oradea

2 camere
54 mp
Etaj 1
2020
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
22

700 €
/ lună

De închiriat spațiu de birou – Ultracentral, St ...

Ultracentral, Oradea

3 camere
98 mp
Parter / 2
1920
Agenție

2 luni în urmă
9

400 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Ult ...

Ultracentral, Oradea

2 camere
31 mp
Parter
4E
Agenție

2 luni în urmă
11

400 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de închiriat – ultracent ...

Ultracentral, Oradea

2 camere
50 mp
Etaj 1
1950
Agenție

2 luni în urmă
12

3.688 €
/ lună
3.048 €
9.68 € / mp / lună

Spatiu de birouri de inchiriat in Oradea, Ultra ...

Ultracentral, Oradea

9 camere
381 mp
Etaj 1
Agenție

2 luni în urmă
20

3.990 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral cu vitrina de 700 ...

Ultracentral, Oradea

1E
Agenție

3 luni în urmă
19

550 €
/ lună
600 €
6.96 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri, de inchiriat, zona ultra ...

Ultracentral, Oradea

79 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
14

700 €
/ lună

de Inchiriat Reședință sau Birou în Inima Orade ...

Ultracentral, Oradea

5 camere
135 mp
Etaj 1 / 3
3E
Agenție

3 luni în urmă
13

650 €
/ lună

Casa cu 5 camere de inchiriat, zona de Dealuri, ...

Ultracentral, Oradea

5 camere
210 mp
650 mp teren
2E
Agenție

3 luni în urmă
19

585 €
/ lună
484 €

Apartament 4 camere de închiriat – Ultracentral ...

Ultracentral, Oradea

4 camere
80 mp
Etaj 3
3E
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

320 €
/ lună 16 € / mp / lună

Spațiu renovat | Ideal birou/cabinet | Gata de ...

Ultracentral, Oradea

20,75 mp utili
1E
1900
Agenție

3 luni în urmă
16

320 €
/ lună

Reco, Apartament Ultracentral cu loc de parcare

Ultracentral, Oradea

1 camere
36 mp
Etaj 2
1975
Agenție

3 luni în urmă
8

600 €
/ lună

Apartament de inchiriat in Oradea, cu 2 camere ...

Ultracentral, Oradea

2 camere
65 mp
Etaj 1
3E
Agenție

3 luni în urmă
3

290 €
/ lună 12.61 € / mp / lună

Spatiu ultracentral de inchiriat cu intrare din ...

Ultracentral, Oradea

1 camere
23 mp
Parter
Agenție

3 luni în urmă
18

500 €
/ lună

Apartament de închiriat cu 2 camere și parcare, ...

Ultracentral, Oradea

2 camere
47 mp
Etaj 3
2025
Agenție

3 luni în urmă
12

790 €
/ lună

Apartament cu 2 camere lux situat ultracentral, ...

Ultracentral, Oradea

2 camere
56 mp
Etaj 3 / 8
8E
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
19

700 €
/ lună

Spațiu de birouri de închiriat – Ultracentral, ...

Ultracentral, Oradea

2 camere
48,04 mp
Parter / 1
1940
Agenție

4 luni în urmă
2

280 €
/ lună 8.24 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral de inchiriat, Ora ...

Ultracentral, Oradea

34 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
5

3.025 €
/ lună
2.500 €
9.60 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral de 315 mp,de inch ...

Ultracentral, Oradea

315 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

520 €
/ lună

Inchiriez apartament ULTRACENTRAL ?i ultrafinis ...

Ultracentral, Oradea

2 camere
54 mp
Etaj 1
2025
Agenție

5 luni în urmă
23

900 €
/ lună
1.000 €

Apartament premium cu 4 camere de închiriat - U ...

Ultracentral, Oradea

4 camere
86 mp
Etaj 1 / 1
1985
Agenție

5 luni în urmă
20

850 €
/ lună

Apartament rustic-ultracentral cu 4 camere de i ...

Ultracentral, Oradea

4 camere
135 mp
Etaj 1 / 1
1E
Agenție

5 luni în urmă
8

786 €
/ lună
650 €
15.72 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat ultracentral, Strad ...

Ultracentral, Oradea

2 camere
50 mp
Etaj 2