Proprietăți unice: 232
Proprietari: 40
Agenție

Ieri
10

848 €
/ lună

Apartament modern 2 camere | de inchiriat | zon ...

Ultracentral, Oradea

2 camere
54 mp
Etaj 3 / 4
2020
Agenție

3 zile în urmă
16

700 €
/ lună

Piata Regele Ferdinand I - 4 camere

Ultracentral, Oradea

4 camere
84 mp
Etaj 3 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

Azi
7

460 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere, decomandat, ultr ...

Ultracentral, Oradea

3 camere
68 mp
Etaj 3 / 10
10E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Ieri
7

480 €
/ lună

For rent. Chirie Ap 2 cam Str Republici

Ultracentral, Oradea

2 camere
57 mp
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

350 €
/ lună

Inchiriez apartament la curte cu Dormitor+Camer ...

Ultracentral, Oradea

2 camere
44 mp
Agenție

2 zile în urmă
8

480 €
/ lună

Apartament in zona ultracentrala, Bulevardul Ma ...

Ultracentral, Oradea

3 camere
68 mp
7E
Agenție

2 zile în urmă
6

78.808 €
/ lună 380.71 € / mp / lună

Teren intravilan Str. T. Vladimirescu - Oradea

Ultracentral, Oradea

207 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

550 €
/ lună

Apartament 3 camere la casa ,ultracentral, 550 ...

Ultracentral, Oradea

3 camere
75 mp
Parter / 1
1907
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

500 €
/ lună

Apartament lux 2 camere decomandat zona ultrace ...

Ultracentral, Oradea

2 camere
55 mp
Etaj 6 / 10
10E
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
16

288 €
/ lună

Inchiriez apartament 1 camera tip studio ULTRAC ...

Ultracentral, Oradea

1 camere
38 mp
2E
Agenție

2 zile în urmă
12

1.590 €
/ lună 11.61 € / mp / lună

Spa?iu comercial / birou ultracentral - Pia?a F ...

Ultracentral, Oradea

137 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
8

300 €
/ lună

Antony Estate | Studio, Ultracentral, Oradea

Ultracentral, Oradea

1 camere
30 mp
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
14

786 €
/ lună

Birou,ultracentral , et.1 -Iosif vulcan, 100 mp ...

Ultracentral, Oradea

4 camere
100 mp
1950
3E
Agenție

1 săptămână în urmă
10

300 €
/ lună

Apartament de inchiriat 2 camere Central - Magh ...

Ultracentral, Oradea

2 camere
60 mp
1960
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
8

360 €
/ lună

Apartament de inchiriat cu 1 camera in zona Ult ...

Ultracentral, Oradea

1 camere
42 mp
1970
1E
Agenție

1 săptămână în urmă
8

360 €
/ lună

FOR RENT!PIATA UNIRII 2 camere la casa

Ultracentral, Oradea

2 camere
55 mp
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

2.501 €
/ lună 10.42 € / mp / lună

Chirie Ultra-central Oradea – spațiu HoReCa în ...

Ultracentral, Oradea

240 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

400 €
/ lună

Apartament 2 camere Parc Traian , 400 E neg. Co ...

Ultracentral, Oradea

2 camere
64 mp
Parter / 2
1907
Agenție

5 zile în urmă
15

650 €
/ lună 6.31 € / mp / lună

Birou 103 mp, 4 camere, ultracentral, str.I.Vul ...

Ultracentral, Oradea

103 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
9

420 €
/ lună

Apartament cu 2 camere | Zona Ultracentrala | O ...

Ultracentral, Oradea

2 camere
43 mp
2020
5E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

420 €
/ lună

Apartament nou ultracentral de inchiriat

Ultracentral, Oradea

2 camere
43 mp
Etaj 5
Agenție

1 lună în urmă
9

1.800 €
/ lună

Cladire ultracentrala pentru muncitori de inchi ...

Ultracentral, Oradea

7 camere
270 mp
400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
16

500 €
/ lună
550 €

Apartament Ultracentral | 2 Camere | Prima Înch ...

Ultracentral, Oradea

2 camere
40 mp
Etaj 2
Agenție

1 lună în urmă
5

850 €
/ lună 5.67 € / mp / lună

Spatiu de birouri de inchiriat in Oradea, ultra ...

Ultracentral, Oradea

150 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
7

390 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat in Oradea, ...

Ultracentral, Oradea

2 camere
70 mp
Parter
Agenție

1 lună în urmă
10

720 €
/ lună
790 €

De închiriat apartament lux, exclusivist- Pala ...

Ultracentral, Oradea

2 camere
120 mp
Etaj 3 / 3
1900
Agenție

1 lună în urmă
12

420 €
/ lună 8.24 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat, zona Republicii pi ...

Ultracentral, Oradea

51 mp utili
2E
Agenție

1 lună în urmă
4

847 €
/ lună
700 €
13.03 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, central, Oradea

Ultracentral, Oradea

65 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
12

490 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de închiriat în zona Ult ...

Ultracentral, Oradea

2 camere
50 mp
Parter
1930
Agenție

1 lună în urmă

4.791 €
/ lună
3.960 €
21.78 € / mp / lună

Spatiu Comercial Ultracentral, Piata Unirii, 22 ...

Ultracentral, Oradea

220 mp utili
3E
2026