Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 13
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
19

700 €
/ lună 1 € / mp / lună

Spatiu 700mp et.1 in zona Aeroport, Arad

Vest, Arad

Agenție

2 luni în urmă
7

8.591 €
/ lună 5.33 € / mp / lună

Hală industrială de închiriat Arad ZI West Veci ...

Vest, Arad

Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 8,591 € și 9.895 €
Agenție

10 luni în urmă
8

20.146 €
/ lună
16.650 €
6.56 € / mp / lună

Hală industrială de închiriat Arad ZI West A1, ...

Vest, Arad

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
8

32.609 €
/ lună
26.950 €
5.98 € / mp / lună

Hală industrială de închiriat Arad ZI West A1, ...

Vest, Arad

Agenție

10 luni în urmă
11

12.523 €
/ lună
8.857 €
6.42 € / mp / lună

Hală industrială de închiriat Arad ZI West Veci ...

Vest, Arad

Agenție

10 luni în urmă
11

21.015 €
/ lună 4.67 € / mp / lună

Hala de inchiriat zona industriala Vest

Vest, Arad

1E
Agenție

10 luni în urmă
20

360 €
/ lună 3.27 € / mp / lună

Hale pentru inchiriere aproape de Centura Arad ...

Vest, Arad

Agenție

Mai mult de un an
16

3.500 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Hala de inchiriat in apropiere de aeroport

Vest, Arad

1.000 mp utili
1990
Agenție

Mai mult de un an
2

351 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Hale de diverse suprafete si incredintari

Vest, Arad

Agenție

2 săptămâni în urmă
8

249.000 €
/ lună 5.57 € / mp / lună

Teren investitional strategic 44.700 mp Arad Ve ...

Vest, Arad

44.700 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

4.925.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren Industrial Arad | Pozitie Strategica E671 ...

Vest, Arad

197.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

1.700.000 €
/ lună 56.67 € / mp / lună

Teren intravilan cu PUZ in zona industriala Ara ...

Vest, Arad

30.000 mp teren
2E
Agenție

Mai mult de un an
20

1.400.000 €
/ lună 723.14 € / mp / lună

Hala cu pod rulant, de vanzare sau de inchiriat ...

Vest, Arad

1.936 mp utili
1E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
12

31.500 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Spatii Industriale - 9000 mp - Productie - Depo ...

Nord-Vest, Arad

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
15

8.100 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 1800 mp - Productie - Depoz ...

Sud, Arad

La ~5km distanță

1E
Agenție

Mai mult de un an
12

1.250 €
/ lună 10 € / mp / lună

Afacerea ta merită centrul orașului!

Ultracentral, Arad

La ~5km distanță

125 mp utili
1E
1930

Agenție

Mai mult de un an
12

4.488 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spațiu birouri 374 mp în zona Industrială Vest

Exterior Vest, Arad

La ~5km distanță

1 camere
374 mp
Etaj 2 / 10
2018
Agenție

Mai mult de un an
10

701 €
/ lună 11.68 € / mp / lună

Spatiul comercial 2 camere Ultracentral

Ultracentral, Arad

La ~5km distanță

60 mp utili
1930
Agenție

Mai mult de un an
17

450 €
/ lună 6.72 € / mp / lună

Spatiu comercial 67 mp central

Central, Arad

La ~5km distanță

67 mp utili
1870
Agenție

Mai mult de un an
9

550 €
/ lună

Apartament 3 camere, decomandat, zona Ultracent ...

Ultracentral, Arad

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
Etaj 10 / 10
1970
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

300 €
/ lună 3 € / mp / lună

Arad Business Park-spatii logistice, industrial ...

Ultracentral, Arad

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
4

1.815 €
/ lună
1.500 €
1.82 € / mp / lună

DE ÎNCHIRIAT: Hală industriala 1.000 mp Arad – ...

Nord-Est, Arad

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
11

2.639 €
/ lună
2.181 €
3.63 € / mp / lună

Hală industrială 727 mp Arad

Sud, Arad

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
12

5.190 €
/ lună
4.290 €
4.72 € / mp / lună

Hală nouă clasa A în parc industrial Arad

Exterior Nord, Arad

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
16

700 €
/ lună 6.36 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial zona Centrala - ID : ...

Central, Arad

La ~5km distanță

110 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
7

849 €
/ lună 12.13 € / mp / lună

Spatiu comercial renovat de inchiriat Bulevardu ...

Ultracentral, Arad

La ~5km distanță

70 mp utili
1E
1950
Agenție

Mai mult de un an
8

620 €
/ lună

Apartament premium 3 camere de inchiriat - ADOR ...

Central, Arad

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
11E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.815 €
/ lună
1.500 €
11.79 € / mp / lună

De închiriat: Spațiu laborator cofetărie Centra ...

Ultracentral, Arad

La ~5km distanță

154 mp utili
220 mp teren
1E
1907
Agenție

Mai mult de un an
14

847 €
/ lună
700 €
11.14 € / mp / lună

De închiriat Birou de Lux, Zona Centrlă, la Pre ...

Ultracentral, Arad

La ~5km distanță

1 camere
76 mp
Etaj 5 / 6
2018
Agenție

Mai mult de un an
6

25.297 €
/ lună
20.907 €
5.44 € / mp / lună

4646 mp - Hala industriala de inchiriat in Parc ...

Nord, Arad

La ~5km distanță