Proprietăți unice: 23
Proprietari: 0
Agenție

1 săptămână în urmă
4

20.000 €
/ lună 6.95 € / mp / lună

Teren de vanzare Intravilan 2878 mp in Grosii N ...

Sud, Arad

2.878 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
13

2.181 €
/ lună 3.10 € / mp / lună

Hală industrială 704 mp de vânzare în Zona Indu ...

Sud, Arad

1E
Agenție

3 luni în urmă
12

2.904 €
/ lună
2.400 €
14.17 € / mp / lună

Spații moderne 205 mp și parcare, lângă autostr ...

Sud, Arad

2 camere
205 mp
2020
1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
4

5.060 €
/ lună

Hale de inchiriat in Arad - Str. Cornelia Bodea

Sud, Arad

Agenție

6 luni în urmă
10

2.100 €
/ lună 3 € / mp / lună

Hala cu birouri in apropiere de autostrada

Sud, Arad

1E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
9

169 €
/ lună 0 € / mp / lună

VGP Park Arad

Sud, Arad

1E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
22

8.100 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 1800 mp - Logistica - Produ ...

Sud, Arad

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
15

8.100 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 1800 mp - Productie - Depoz ...

Sud, Arad

1E
Agenție

Mai mult de un an
7

3.107 €
/ lună
2.568 €
3.63 € / mp / lună

!!! Hală 856 mp lângă A1 – Preț redus la 3 €/mp

Sud, Arad

Agenție

Mai mult de un an
9

2.639 €
/ lună
2.996 €
3.63 € / mp / lună

Hală industrială de închiriat 727 mp

Sud, Arad

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
11

2.639 €
/ lună
2.181 €
3.63 € / mp / lună

Hală industrială 727 mp Arad

Sud, Arad

Agenție

Mai mult de un an
11

3.107 €
/ lună
2.568 €
3.63 € / mp / lună

Hală industrială de închiriat 856 mp

Sud, Arad

Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 3,107 € și 3.611 €
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

7.000 €
/ lună 0.16 € / mp / lună

DEPOZIT ÎN ARAD, ÎN CADRUL PARCULUI C ...

Sud, Arad

Agenție

3 săptămâni în urmă
5

8.360.000 €
/ lună 32.98 € / mp / lună

Teren intravilan I Arad I Deschidere 1.141 ml l ...

Sud, Arad

253.495 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

350 €
/ lună

Apartament 3 camere ,90m utili, zona Alfa

Sud, Arad

3 camere
90 mp
Etaj 3 / 4
1987
Agenție

2 luni în urmă
9

550.000 €
/ lună 55 € / mp / lună

Teren 10,000mp Arad / DJ 682

Sud, Arad

10.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
13

560 €
/ lună 4.24 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu comercial cu vitrina mare.

Sud, Arad

132 mp utili
1990
Agenție

3 luni în urmă
14

280.000 €
/ lună 28 € / mp / lună

Teren intravilan 10.000 mp in Zona Industriala ...

Sud, Arad

10.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

159.000 €
/ lună 31.89 € / mp / lună

Oportunitate Teren intravilan 4.986 mp - Zona I ...

Sud, Arad

4.986 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
18

429 €
/ lună

Apartament 3 camere Alfa de inchiriat

Sud, Arad

3 camere
54 mp
Etaj 2 / 4
2023
Agenție

3 luni în urmă
5

1.010.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren cu PUZ aprobat , la sosea in zona Industr ...

Sud, Arad

40.400 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

619.268 €
/ lună 52 € / mp / lună

Teren Industrial Arad. Autostrada A1, Centura n ...

Sud, Arad

11.909 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
17

490.000 €
/ lună 61.25 € / mp / lună

Teren intravilan cu potenzial Arad Sud, DN69, A ...

Sud, Arad

8.000 mp teren
2E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
2

16.000 €
/ lună 28.37 € / mp / lună

Teren intravilan 564 mp Zimandcuz

Central, Arad

La ~5km distanță

564 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

954 €
/ lună 1.63 € / mp / lună

Teren extravilan Comuna Iratosu, judetul Arad

Central, Arad

La ~5km distanță

585 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
19

445 €
/ lună

Inchiriez ap. 2 camere ADORA PARK3 Modern! Parc ...

Central, Arad

La ~5km distanță

2 camere
64 mp
Etaj 3

Agenție

1 lună în urmă
9

350 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat, 52 mp zona Iu ...

Central, Arad

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
10E
Agenție

5 luni în urmă
10

250 €
/ lună

De inchiriat apartament central, Bulevardul Rev ...

Central, Arad

La ~5km distanță

2 camere
54 mp
Etaj 2 / 2
2E
Agenție

3 luni în urmă
7

330 €
/ lună

Garsoniera cocheta , ultracentral!

Ultracentral, Arad

La ~5km distanță

1 camere
47 mp
Demisol
2011
Agenție

3 luni în urmă
7

500 €
/ lună

Penthouse , Nou !! Lux ! ADORA PARK

Central, Arad

La ~5km distanță

2 camere
59 mp
11E