Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 0
Agenție

4 săptămâni în urmă
28

4.900 €
/ lună
4.050 €
3.27 € / mp / lună

Hală industrială de închiriat 1500-3400 mp uta ...

Nord-Vest, Arad

Agenție

4 săptămâni în urmă
5

13.310 €
/ lună
11.000 €
6.66 € / mp / lună

Hală industrială de închiriat – zonă UTA, acces ...

Nord-Vest, Arad

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
15

8.050 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 2300 mp - Productie - Depoz ...

Nord-Vest, Arad

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
13

6.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 1500 mp - Productie - Depoz ...

Nord-Vest, Arad

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
12

31.500 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Spatii Industriale - 9000 mp - Productie - Depo ...

Nord-Vest, Arad

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

199 €
/ lună

Ap modern si spatios Vlaicu etajul 1 ocupabil i ...

Central, Arad

La ~5km distanță

1 camere
45 mp
Etaj 1
1980
Agenție

3 zile în urmă
5

350 €
/ lună

Inchiriez ap. cu doua camere, zona Centrala. Et ...

Central, Arad

La ~5km distanță

2 camere
90 mp
Etaj 1
1990
Agenție

5 zile în urmă
6

2.900 €
/ lună 0.50 € / mp / lună

Teren extravilan arabil Com. Misca, jud. Arad

Central, Arad

La ~5km distanță

5.800 mp teren

Agenție

4 săptămâni în urmă
8

255.000 €
/ lună 419.41 € / mp / lună

Teren de vanzare in centrul orasului Arad

Ultracentral, Arad

La ~5km distanță

608 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

39 €
/ lună

inchiriez apartament in regim hotelier Adora Pa ...

Central, Arad

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
Etaj 7
2015
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

180 €
/ lună

Inchiriez o camera complet mobilata in Arad

Central, Arad

La ~5km distanță

1 camere
18 mp
Etaj 1
2000
Agenție

1 lună în urmă
16

720.000 €
/ lună 94.50 € / mp / lună

Teren 7619mp cu hala industriala/comerciala, FS ...

Central, Arad

La ~5km distanță

7.619 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

350 €
/ lună
400 €

Apartament central propietar

Central, Arad

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
Agenție

3 luni în urmă
5

1.010.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren cu PUZ aprobat , la sosea in zona Industr ...

Sud, Arad

La ~5km distanță

40.400 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

250 €
/ lună

De inchiriat apartament central, Bulevardul Rev ...

Central, Arad

La ~5km distanță

2 camere
54 mp
Etaj 2 / 2
2E
Agenție

3 luni în urmă
7

350 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat

Central, Arad

La ~5km distanță

2 camere
76 mp
Etaj 3
Agenție

1 lună în urmă
19

75.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren intravilan de 5000 mp langa centura Nord

Nord, Arad

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

360 €
/ lună

Inchiriez Apartament 3 camere etaj 8 cu lift zo ...

Exterior Vest, Arad

La ~5km distanță

3 camere
79 mp
Etaj 8
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

260 €
/ lună

Inchiriez apartament cu o camera

Central, Arad

La ~5km distanță

1 camere
40 mp
Parter
1980
Agenție

1 lună în urmă
6

350 €
/ lună

Apartament 2 camere, 80 mp, zona Ultracentral - ...

Ultracentral, Arad

La ~5km distanță

2 camere
80 mp
Parter / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

300 €
/ lună

Proprietar, dau in chirie

Central, Arad

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Agenție

1 lună în urmă
10

300 €
/ lună

Apartament 2 camere, Piata Mica, renovat recent ...

Central, Arad

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 4 / 4
1980
Agenție

1 lună în urmă
4

634 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Hala Industriala, 181mp.

Central, Arad

La ~5km distanță

181 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

250 €
/ lună

Inchiriez Apartament Sinicolau Mic

Central, Arad

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

600 €
/ lună
750 €
8.57 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere spatiu central

Central, Arad

La ~5km distanță

70 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
13

365 €
/ lună

Apartament Ared Micalaca 2 Camere de inchiriat

Nord, Arad

La ~5km distanță

2 camere
46 mp
Etaj 4 / 4
2018
Agenție

1 lună în urmă
10

420 €
/ lună

Apartament Spatios cu 4 Camere-Central

Central, Arad

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
Parter / 5
5E
Agenție

1 lună în urmă
14

200 €
/ lună

Apartament recent renovat, o camera, Piata Mica ...

Central, Arad

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
Etaj 4
1980
Agenție

4 luni în urmă
14

600 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere, ARED-Kaufland

Central, Arad

La ~5km distanță

3 camere
75 mp
Etaj 3 / 9
9E
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

249.000 €
/ lună 5.57 € / mp / lună

Teren investitional strategic 44.700 mp Arad Ve ...

Vest, Arad

La ~5km distanță

44.700 mp teren