2 Loturi Teren Intravilan 1500 MP Tartasesti Deschidere 30 M / 36 M Utilitati

76.865 €
51.24 € / mp

Tărtăşeşti, Judeţul Dâmboviţa

Suprafață teren:
1.500 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

Terenuri Intravilan de Vânzare în Tărtășești, Județul Dâmbovița Cu o locație excelentă, situată între Poliția Tărtășești și Primăria Tărtășești, aceste proprietăți reprezintă o oportunitate ideală de investiție! Vă propunem două loturi intravilane, fiecare cu o suprafață de 1500 mp: Lot 1: deschidere 30 metri Lot 2: deschidere 36 metri Accesul se face printr-un drum cu lățime de 8 metri, oferind circulație facilă și posibilități flexibile de dezvoltare. Ambele loturi beneficiază de toate utilitățile la limita de proprietate: gaz, curent, apă și canalizare. Zona se află în plină expansiune, cu planuri de modernizare a DN7 la 4 benzi până la Târgoviște, un proiect care va crește semnificativ accesibilitatea și valoarea investiției. Datorită poziției și configurației lor, loturile sunt potrivite atât pentru dezvoltări rezidențiale, cât și pentru proiecte comerciale, oferind numeroase direcții de valorificare. Pentru detalii suplimentare sau pentru a programa o vizionare, mă puteți contacta cu încredere.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 549595
Suprafață teren: 1.500 mp

Alte caracteristici
Oportunitate de investiție Parcelabil La șosea Acces auto Teren împrejmuit