Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
2

510.000 €
17 € / mp

Teren intravilan 30.000 mp Racari,Ghimpați ...

Răcari

30.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

29.000 €
64.02 € / mp

Vanzare teren intravilan

Răcari

453 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
15

63.750 €
7.01 € / mp

Teren 9.100 mp Răcari | ideal casă, livadă sau ...

Răcari

9.100 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
1

105.000 €
3.50 € / mp

Teren Constructii

Ghergani

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

79.000 €
85.41 € / mp

Spatiu comercial de vanzare investitie cu venit ...

Slobozia Moară

La ~5km distanță

925 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

46.500 €
47.26 € / mp

Teren de vânzare Baldana

Bâldana

La ~5km distanță

984 mp teren
Construcții

Agenție

10 luni în urmă
5

12.500 €
25 € / mp

Baldana/Tartaresti/Teren intravilan /extravilan ...

Bâldana

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

199.000 €
7.02 € / mp

Teren intravilan DN7 Lungulețu – 28.331 mp – id ...

Lungulețu

La ~5km distanță

28.330 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

150.000 €
10 € / mp

Mereni jud. Dambovita 10000-37500 mp intravilan ...

Mereni (Conțești)

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

55.000 €
11 € / mp

Teren Brezoale pentru hala sau casa aproape de ...

Brezoaele

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
2

181.500 €
3.62 € / mp

Proprietar, vand teren Contesti Dambovita 50.11 ...

Conțești

La ~10km distanță

50.114 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
7

15.900 €
39.75 € / mp

Teren in Tartasesti

Tărtășești

La ~10km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

11.500 €
24.06 € / mp

Teren intravilan construibil - Tărtășești - Cio ...

Tărtășești

La ~10km distanță

478 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

12.500 €
29.76 € / mp

Teren intravilan 425 mp – Tărtășești - Dâmboviț ...

Tărtășești

La ~10km distanță

420 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

11.500 €
26.02 € / mp

Teren Tartasesti De Vanzare

Tărtășești

La ~10km distanță

442 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

45.000 €
45 € / mp

Teren 1000 mp intravilan Tartasesti

Tărtășești

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

16.950 €
32.85 € / mp

Teren intravilan 516 mp – Tărtășești/DN7 - 25km ...

Tărtășești

La ~10km distanță

516 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
14

454.000 €
23.49 € / mp

Teren pentru dezvoltare rezidentiala in Tartase ...

Tărtășești

La ~10km distanță

19.330 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
14

18.700 €
34.95 € / mp

Loturi de casa in Tartasesti

Tărtășești

La ~10km distanță

535 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
3

95.000 €
9.57 € / mp

Teren 9923 mp Tărtășești, cu utilități și acces ...

Tărtășești

La ~10km distanță

9.923 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

92.500 €
50 € / mp

Proprietar, vand teren 1850 mp strada Dentas, T ...

Tărtășești

La ~10km distanță

1.850 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

31.920 €
57 € / mp

De vânzare loturile 120 și 121 – 1160 mp în com ...

Tărtășești

La ~10km distanță

560 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

510.000 €
17 € / mp

REL4001203 Oportunitate I Teren Intravilan 30.0 ...

Tărtășești

La ~10km distanță

30.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

105.000 €
100.000 €
5.25 € / mp

Ocazie ! Tartasesti - Str. Giurgiului, 20.000 m ...

Tărtășești

La ~10km distanță

20.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
5

18.000 €
12 € / mp

Teren Tartasesti aproape de complexul rezidenți ...

Tărtășești

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

3.200.000 €
16.54 € / mp

Teren intravilan 19,3 ha/locatie strategica, ac ...

Tărtășești

La ~10km distanță

193.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

207.000 €
6.02 € / mp

Tartasesti Dambovita vanzare teren 34366 mp

Tărtășești

La ~10km distanță

34.366 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
9

76.865 €
63.525 €
51.24 € / mp

2 Loturi Teren Intravilan 1500 MP Tartasesti De ...

Tărtășești

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
17

57.600 €
6 € / mp

SUPER OCAZIE SE VINDE TEREN IN CREVEDIA-CIOCANE ...

Ciocănești

La ~10km distanță

9.600 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

14.520 €
36.30 € / mp

Teren intravilan de vanzare-Ciocanesti Dambovit ...

Ciocănești

La ~10km distanță

400 mp teren
Construcții