Proprietăți unice: 28
Proprietari: 1
Agenție

4 zile în urmă
5

1.250.000 €
168.92 € / mp

Teren cu PUZ aprobat pentru 80 apartamente &#23 ...

Nord-Est, Târgoviște

7.400 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
4

110.000 €
27.50 € / mp

Teren 4,000mp Targoviste / Drumul 77A

Nord-Vest, Târgoviște

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

92.900 €
324.83 € / mp

Teren 286mp Targoviste / Strada Valul Cetatii

Cetate, Târgoviște

286 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
7

25.000 €
25 € / mp

Targoviste - Teren 10ha - Posibilitate investit ...

Exterior Est, Târgoviște

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
15

36.000 €
60 € / mp

Vanzare teren intravilan Targoviste

Exterior Vest, Târgoviște

600 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

80.000 €
210.53 € / mp

Teren 380 mp + constructie 185 mp - locatie cen ...

Central, Târgoviște

380 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

675.107 €
14.52 € / mp

Teren intravilan 46.500 mp – Șos. Găești, ideal ...

Periferie, Târgoviște

46.495 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

3.635.725 €
3.004.732 €
36.60 € / mp

Oferta - teren industrial 9,9ha - langa Targovi ...

Exterior Sud, Târgoviște

99.330 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

118.000 €
8.87 € / mp

Teren INTRAVILAN 13.300 mp ~ Priseaca ~ Targovi ...

Priseaca, Târgoviște

13.300 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

241.576 €
199.650 €
3.66 € / mp

Teren intravilan arabil | Tartasesti | Baldana ...

Central, Târgoviște

66.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
9

290.000 €
44.96 € / mp

Proiect Rezidential Targoviste: 6450mp Intravil ...

Exterior Vest, Târgoviște

6.450 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

45.000 €
70.64 € / mp

Mențiune ! Acest teren  se vinde &#23 ...

Nord-Vest, Târgoviște

637 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
7

2.100.000 €
21 € / mp

Targoviste - Teren 10ha - Posibilitate investit ...

Exterior Est, Târgoviște

100.000 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
5

325.780 €
70 € / mp

Teren intravilan 4654mp de vanzare Dedeman

Centură, Târgoviște

4.654 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

290.000 €
12.89 € / mp

Târgoviște Teren de vânzare &#82 ...

Central, Târgoviște

22.500 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

170.000 €
8.50 € / mp

Teren mare dreptunghiular utilități a ...

Nord-Vest, Târgoviște

20.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
6

43.000 €
43 € / mp

1000 MP, curs constructii langa oras! Vanzare t ...

Exterior Nord, Târgoviște

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

763.200 €
24 € / mp

Teren pentru investitie industriala/ logistica, ...

Industrială, Târgoviște

31.800 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
5

235.950 €
47.19 € / mp

Teren industrial curti-constructii, 5000 mp , T ...

Sud-Vest, Târgoviște

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
1

629.200 €
30.18 € / mp

Teren industrial curti-constructii, Targoviste

Industrială, Târgoviște

20.850 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
10

1.100.000 €
12.22 € / mp

Vanzare teren intravilan- livezi

Nord, Târgoviște

90.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
2

181.500 €
30.25 € / mp

Vand teren Targoviste jud.Dambovita 6.000mp

Priseaca, Târgoviște

6.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

240.000 €
24 € / mp

Teren intravilan Aleea Manastirii

Nord-Vest, Târgoviște

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

45.000 €
17.04 € / mp

Recomandat! Nice view!! Vanzare teren intravila ...

Aleea Trandafirilor, Târgoviște

2.641 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

99.000 €
14.14 € / mp

Teren Centura ideal stație GPL vizibilitat ...

Centură, Târgoviște

7.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

40.000 €
40 € / mp

Tartasesti | Intrabilan | 1000 mp |

Central, Târgoviște

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1.000 €
0.37 € / mp

Teren disponibil pentru vanzare

Micro 11, Târgoviște

2.688 mp teren
Construcții
Dezvoltator
Comision 0%

8 luni în urmă
1

834.537 €
689.700 €
278.18 € / mp

Teren de vanzare Targoviste | 3000-17.000 mp | ...

Exterior Nord, Târgoviște

3.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

56.210 €
22 € / mp

Teren intravilan | Valea Voievozilor | DN72 | 2 ...

Valea Voievozilor

La ~5km distanță

2.555 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

69.000 €
15 € / mp

Teren in Valea Voievozior str.Tudor Vladimiresc ...

Valea Voievozilor

La ~5km distanță

4.600 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Târgoviște, Județul Dâmbovița

Târgoviște, un oraș cu o bogată istorie și un centru cultural important, oferă oportunități interesante pentru investitori în domeniul imobiliar. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcții din această zonă, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcții este de aproximativ 170.000 euro, cu oferte care încep de la 1.000 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.792 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile au o dimensiune uniformă, cu o suprafață de 6.450 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 25 euro, iar cel mai mare preț pe metru pătrat atinge 211 euro.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 41 de zile, indicând o piață activă.
  • Accesibilitate: Târgoviște beneficiază de o infrastructură bună, facilitând accesul la diverse destinații din județul Dâmbovița.

Târgoviște reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de construcții cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă? Verifică acum ofertele disponibile!