AZURA Imobiliare - Teren la DN7 langa Gaesti, Crangurile - Badulesti

67.000 €
8.40 € / mp

Crângurile, Judeţul Dâmboviţa

Suprafață teren:
7.976 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

AZURA Imobiliare va ofera in regim de Reprezentare Exclusiva si Comision 0% la Cumparator: de Vanzare teren in suprafata de 7976 mp cu un front stradal de 53m la DN7 in zona Badulesti din comuna Crangurile jud Dambovita Terenul este usor accesibil (numai 6 km / 5 minute din Gaesti), iar utilitatile sunt toate la limita proprietatii (apa, electricitate, gaze; canalizarea este in proiect). Topografia este plana, avand categoria de teren Intravilan. Imobilul reprezinta o adevarata oportunitate de investitie (pretul solicitat fiind sub pretul zonei) suplimentar existand si posibilitate de extindere cu inca aprox. 5000 mp direct invecinat (cu marirea si a frontului stradal la DN7). Accesul se face atat din drumulul principal asfaltat, aflandu-se intre Primaria Crangurile Dambovita si Biserica Badulesti. Zona este una in dezvoltare, accesul si vizibilitatea din DN7 facand aceasta parcela una cu potential de dezvoltare multipla (rezidentiala, comerciala, industriala, alimentatie publica, industria hoteliera, etc). Aceasta oferta apartine numai agentiei AZURA Imobiliare Pitesti, aflandu-se in portofoliul nostru sub Reprezentare Exclusiva si Comision 0% la cumparator! Pretul este fix.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

Actualizat în: 18 Mai 2026 ID anunț: 940334
Suprafață teren: 7.976 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 53 m

Istoric preț

Facilități

Utilități