Proprietar
Proprietăți unice: 17
Proprietari: 2
Agenție

6 zile în urmă
7

15.900 €
39.75 € / mp

Teren in Tartasesti

Tărtășești

400 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

11.500 €
24.06 € / mp

Teren intravilan construibil - Tărtășești - Cio ...

Tărtășești

478 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

12.500 €
29.76 € / mp

Teren intravilan 425 mp – Tărtășești - Dâmboviț ...

Tărtășești

420 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
3

45.000 €
45 € / mp

Teren 1000 mp intravilan Tartasesti

Tărtășești

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

11.500 €
26.02 € / mp

Teren Tartasesti De Vanzare

Tărtășești

442 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

16.950 €
32.85 € / mp

Teren intravilan 516 mp – Tărtășești/DN7 - 25km ...

Tărtășești

516 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
14

18.700 €
34.95 € / mp

Loturi de casa in Tartasesti

Tărtășești

535 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
14

454.000 €
23.49 € / mp

Teren pentru dezvoltare rezidentiala in Tartase ...

Tărtășești

19.330 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
3

95.000 €
9.57 € / mp

Teren 9923 mp Tărtășești, cu utilități și acces ...

Tărtășești

9.923 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

510.000 €
17 € / mp

REL4001203 Oportunitate I Teren Intravilan 30.0 ...

Tărtășești

30.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
5

18.000 €
12 € / mp

Teren Tartasesti aproape de complexul rezidenți ...

Tărtășești

1.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

3.200.000 €
16.54 € / mp

Teren intravilan 19,3 ha/locatie strategica, ac ...

Tărtășești

193.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

92.500 €
50 € / mp

Proprietar, vand teren 1850 mp strada Dentas, T ...

Tărtășești

1.850 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
9

76.865 €
63.525 €
51.24 € / mp

2 Loturi Teren Intravilan 1500 MP Tartasesti De ...

Tărtășești

1.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

207.000 €
6.02 € / mp

Tartasesti Dambovita vanzare teren 34366 mp

Tărtășești

34.366 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

31.920 €
57 € / mp

De vânzare loturile 120 și 121 – 1160 mp în com ...

Tărtășești

560 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

105.000 €
100.000 €
5.25 € / mp

Ocazie ! Tartasesti - Str. Giurgiului, 20.000 m ...

Tărtășești

20.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

46.500 €
47.26 € / mp

Teren de vânzare Baldana

Bâldana

La ~5km distanță

984 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

12.500 €
25 € / mp

Baldana/Tartaresti/Teren intravilan /extravilan ...

Bâldana

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
17

57.600 €
6 € / mp

SUPER OCAZIE SE VINDE TEREN IN CREVEDIA-CIOCANE ...

Ciocănești

La ~5km distanță

9.600 mp teren
Construcții

Agenție

3 luni în urmă
3

14.520 €
36.30 € / mp

Teren intravilan de vanzare-Ciocanesti Dambovit ...

Ciocănești

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

49.900 €
30.88 € / mp

Teren INTRAVILAN Comuna Ciocanesti

Ciocănești

La ~5km distanță

1.616 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

55.000 €
11 € / mp

Teren Brezoale pentru hala sau casa aproape de ...

Brezoaele

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

74.900 €
12.28 € / mp

Teren Intravilan Padure Joita

Cosoba

La ~5km distanță

6.100 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

133.056 €
42 € / mp

Teren intravilan de 3.168 mp, Cosoba, Giurgiu

Cosoba

La ~5km distanță

3.168 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

171.920 €
40 € / mp

Teren Intravilan Gulia 4298 mp (Ideal Dezvoltar ...

Gulia

La ~5km distanță

4.298 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

25.000 €
46.30 € / mp

Proprietar, vând 540 mp intravilan utilități(ga ...

Gulia

La ~5km distanță

540 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

325.000 €
25 € / mp

Teren Extravilan Gulia Tartasesti 13.000 MP

Gulia

La ~5km distanță

13.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
7

36.000 €
55.38 € / mp

FARA COMISIOANE vind teren constructii de 650 m ...

Gulia

La ~5km distanță

650 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

37.500 €
62.50 € / mp

FARA COMISIOANE teren intravilan 600mp COMPLEXU ...

Gulia

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Tărtășești, Județul Dâmbovița

Tărtășești, situat în județul Dâmbovița, oferă oportunități atractive pentru investitori și dezvoltatori. Această zonă se remarcă prin prețuri accesibile și un mediu liniștit, ideal pentru construcții rezidențiale. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcții din Tărtășești, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 29.000 euro, cu oferte ce încep de la 11.500 euro, ceea ce face zona considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.792 euro.
  • Prețuri variate: Prețurile terenurilor pot ajunge până la 784.375 euro, în funcție de locație și dimensiune.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 26 euro, cu valori ce variază între 4 euro și 45 euro.
  • Accesibilitate: Aproximativ 14% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face din Tărtășești o opțiune atractivă pentru cei care caută terenuri de construcții.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 88 de zile, indicând o piață activă.

Tărtășești este o alegere excelentă pentru cei care doresc să investească în terenuri de construcții la prețuri accesibile. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă? Verifică acum ofertele disponibile!