Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
3

281.688 €
14.52 € / mp

Teren intravilan arabil | Gaesti | 19.000 mp | ...

Central, Găești

19.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

125.000 €
15.63 € / mp

VANZARE 8000 MP. TEREN - INVESTITIE - GAESTI - ...

Central, Găești

8.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
2

300.000 €
50,000.00 € / mp

Vanzare Suprafata compacta 6 HA Teren (balastie ...

Exterior Est, Găești

6 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

8 luni în urmă
4

25.000 €
60.10 € / mp

VANZARE LOTURI TEREN - STR. PETRE BANESCU - GAE ...

Central, Găești

416 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

85.000 €
102.41 € / mp

Priveliște spre lac.

Mânăstirea

La ~5km distanță

830 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
13

73.800 €
90 € / mp

Teren intravilan cu vedere spre Lacul Buftea

Mânăstirea

La ~5km distanță

820 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
33

67.000 €
8.40 € / mp

AZURA Imobiliare - Teren la DN7 langa Gaesti, C ...

Crângurile

La ~5km distanță

7.976 mp teren
Construcții

Agenție

4 luni în urmă
8

35.000 €
11.67 € / mp

Vanzare teren intravilan Petresti

Petrești

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

100.000 €
2.13 € / mp

Teren 4.69ha (46900 mp), Petresti Dambovita la ...

Petrești

La ~10km distanță

46.900 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

550.000 €
4.66 € / mp

Teren 12 ha de vanzare, Jugureni, Autostrada A1

Jugureni

La ~10km distanță

118.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

39.000 €
30 € / mp

TEREN A1 KM 86 iesire directa 1300 mp -ideal bu ...

Ciupa-Mănciulescu

La ~15km distanță

1.300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
9

22.000 €
4.22 € / mp

Teren 5216 mp la drum principal com. Ratesti

Ciupa-Mănciulescu

La ~15km distanță

5.216 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
11

22.000 €
4.22 € / mp

Teren 5216 mp la 2 pasi de autostrada A1

Rătești

La ~15km distanță

5.216 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
4

13.500 €
3.65 € / mp

Teren Intravilan com. Ratesti

Rătești

La ~15km distanță

3.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

30.000 €
3.01 € / mp

Teren Budisteni, superb pozitionat pt construct ...

Budișteni

La ~15km distanță

9.975 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
16

76.000 €
2.40 € / mp

Terenuri industriale cu deschidere la A1, km 64 ...

Uliești

La ~15km distanță

31.700 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
5

60.300 €
9 € / mp

Teren 6700 mp Olteni, jud. Dâmbovița – la doar ...

Uliești

La ~15km distanță

6.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

64.000 €
8 € / mp

Vand teren extravilan viitor intravilan

Leordeni

La ~15km distanță

8.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

1.080.000 €
90,000.00 € / mp

Teren logistica jud Arges, Teiu, suprafata 12 ...

Teiu

La ~20km distanță

12 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
2

762.136 €
8 € / mp

ARGES, TEIU, DRUMUL JUDETEAN 508, ST 95.267 MP

Teiu

La ~20km distanță

95.267 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
5

300.000 €
11.90 € / mp

Vanzare Teren Intravilan 25.200mp Titu / Strada ...

Sud, Titu

La ~20km distanță

25.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

249.600 €
39 € / mp

Teren Intravilan Titu 6400mp

Central, Titu

La ~20km distanță

6.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

2.217.100 €
50 € / mp

Teren pentru parc industrial deschidere 300m A1 ...

Căteasca

La ~20km distanță

44.342 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

24.000 €
15 € / mp

and teren curti-constructii, Cateasca Arges, la ...

Căteasca

La ~20km distanță

1.600 mp teren
Construcții
Dezvoltator

Mai mult de un an
2

68.300 €
66.000 €
6.83 € / mp

OMV Petrom vinde teren pe Autostrada A1 km 98 d ...

Căteasca

La ~20km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

300.000 €
62.50 € / mp

Teren intravilan de vanzare 4800 mp, PUZ in apr ...

Căteasca

La ~20km distanță

4.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
3

32.565 €
15 € / mp

Teren intravilan 2171 mp Cateasca Arges, deschi ...

Căteasca

La ~20km distanță

2.171 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

295.000 €
10.85 € / mp

Teren extravilan de vânzare – Căteasca, Argeș | ...

Căteasca

La ~20km distanță

27.201 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 295,000 € și 345.000 €
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

69.000 €
7.01 € / mp

Teren dezvoltare rezidentiala / industriala, Du ...

Dumbrava

La ~20km distanță

9.844 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

15.000 €
17.94 € / mp

Teren 836 mp Topoloveni - Toate utilită&#5 ...

Exterior Nord, Topoloveni

La ~20km distanță

836 mp teren
Construcții