Proprietăți unice: 178
Proprietari: 23
Agenție

4 zile în urmă
5

1.250.000 €
168.92 € / mp

Teren cu PUZ aprobat pentru 80 apartamente &#23 ...

Nord-Est, Târgoviște

7.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

142.800 €
40 € / mp

teren intravilan de vanzare

Ulmi

3.570 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
1

24.900 €
13.50 € / mp

Teren in Ocnita

Ocnița

1.845 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 zile în urmă
7

15.900 €
39.75 € / mp

Teren in Tartasesti

Tărtășești

400 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
5

30.000 €
12 € / mp

Teren in Dragomiresti

Dragomirești

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
11

14.472 €
8 € / mp

Teren in Motaieni

Moțăieni

1.809 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

199.000 €
7.02 € / mp

Teren intravilan DN7 Lungulețu – 28.331 mp – id ...

Lungulețu

28.330 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
4

110.000 €
27.50 € / mp

Teren 4,000mp Targoviste / Drumul 77A

Nord-Vest, Târgoviște

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
3

285.000 €
90.10 € / mp

Teren Crevedia Stradal- Benzinaria TSV

Crevedia

3.163 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

120.000 €
24 € / mp

Investitie Crevedia | Teren 5000 mp | Posibili ...

Crevedia

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

45.000 €
30 € / mp

Teren de casă+livadă tânără pe rod(pruni)

Racovița

1.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

25.000 €
2 € / mp

Teren agricol 12.500 mp | Deschidere directă DN ...

Corbii Mari

12.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

46.500 €
47.26 € / mp

Teren de vânzare Baldana

Bâldana

984 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
10

55.000 €
45.87 € / mp

Crevedia Samurcasi 1199 mp Strada Muncii Parc S ...

Crevedia

1.199 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
17

57.600 €
6 € / mp

SUPER OCAZIE SE VINDE TEREN IN CREVEDIA-CIOCANE ...

Ciocănești

9.600 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

92.900 €
324.83 € / mp

Teren 286mp Targoviste / Strada Valul Cetatii

Cetate, Târgoviște

286 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

79.000 €
85.41 € / mp

Spatiu comercial de vanzare investitie cu venit ...

Slobozia Moară

925 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

56.210 €
22 € / mp

Teren intravilan | Valea Voievozilor | DN72 | 2 ...

Valea Voievozilor

2.555 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

25.000 €
25 € / mp

Targoviste - Teren 10ha - Posibilitate investit ...

Exterior Est, Târgoviște

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

192.600 €
120 € / mp

Teren la Lacul Zmeu Crevedia

Crevedia

1.605 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
15

36.000 €
60 € / mp

Vanzare teren intravilan Targoviste

Exterior Vest, Târgoviște

600 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

11.500 €
24.06 € / mp

Teren intravilan construibil - Tărtășești - Cio ...

Tărtășești

478 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

25.000 €
46.30 € / mp

Proprietar, vând 540 mp intravilan utilități(ga ...

Gulia

540 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

80.000 €
210.53 € / mp

Teren 380 mp + constructie 185 mp - locatie cen ...

Central, Târgoviște

380 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

250.000 €
20 € / mp

Proiect rezidențial în dezvoltare Te ...

Crevedia

12.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

15.000 €
23.51 € / mp

teren Eden Forest Crevedia, 638 mp, 22 ml desc ...

Cocani

638 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

25.000 €
33.33 € / mp

Vazare teren casa sat Udresti, comuna Ulmi, jud ...

Udrești

750 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

675.107 €
14.52 € / mp

Teren intravilan 46.500 mp – Șos. Găești, ideal ...

Periferie, Târgoviște

46.495 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

150.000 €
10 € / mp

Mereni jud. Dambovita 10000-37500 mp intravilan ...

Mereni (Conțești)

15.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

1.288.408 €
1.064.800 €
32.21 € / mp

VANZARE Teren intravilan 40,000mp Cocani / Acad ...

Cocani

40.000 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Județul Dâmbovița

Județul Dâmbovița, cunoscut pentru peisajele sale naturale și accesibilitatea către București, oferă oportunități interesante pentru investitori și dezvoltatori. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcții, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcții este de aproximativ 51.000 euro, cu oferte care încep de la 1.000 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.792 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile au dimensiuni cuprinse între 702 m² și 6.450 m², oferind opțiuni pentru diverse tipuri de proiecte.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 23 euro, cu valori care pot ajunge până la 211 euro pentru terenurile din zone premium.
  • Accesibilitate: Aproximativ 24% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân listate în medie 52 de zile, indicând o piață activă.

Județul Dâmbovița reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de construcții la prețuri accesibile, cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă?