Spatiu CENTRAL de inchiriat ! Ploiesti Vasile Lupu nr. 39

235 € / lună
6.03 € / mp / lună

Central, Ploieşti

Suprafață utilă totală:
39 mp

Descriere spațiu comercial

2 camere , grup sanitar si spatiu de depozitare centrala proprie 40m2 ID anun? : 1679504922
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 31 Martie 2026 ID anunț: 1007298
Suprafață utilă: 39 mp
Suprafață utilă totală: 39 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Central
250 € / lună
Ploiești, Central
1.000 mp teren
Spațiu comercial, de 11 mp, în Sud
251 € / lună
Ploiești, Sud
11 mp utili
1E
2000
Spațiu comercial, de 21 mp, în Central
250 € / lună
Ploiești, Central
21 mp utili
1E
Spațiu comercial, de 30 mp, în Central
216 € / lună
Ploiești, Central
30 mp utili
Spațiu comercial, de 10 mp, în Lupeni
250 € / lună
Ploiești, Lupeni
10 mp utili
Spațiu comercial, de 13 mp, în Ultracentral
250 € / lună
Ploiești, Ultracentral
13 mp utili
Spațiu comercial, de 13 mp, în Gheorghe Doja
250 € / lună
Ploiești, Gheorghe Doja
13 mp utili
Spațiu comercial, de 13 mp, în Ultracentral
250 € / lună
Ploiești, Ultracentral
13 mp utili
Spațiu comercial, în Vest
250 € / lună
Ploiești, Vest
5.000 mp teren