Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

9 luni în urmă
21

2.989 €
/ lună 4.98 € / mp / lună

Spațiu industrial de 600mp de închiriat în zona ...

Traian, Ploiești

Agenție

9 luni în urmă
4

700 €
/ lună 10 € / mp / lună

Royal Imobiliare-Inchiriere Spatiu Comercial Zo ...

Traian, Ploiești

70 mp utili
1E
1990

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
14

600 €
/ lună 6.82 € / mp / lună

Inchiriere apartament 4 camere pentru birouri, ...

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

88 mp utili
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
3

1.590 €
/ lună 17.67 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL DE INCHIRIAT IN ZONA REPUBLICI ...

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

90 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

490 €
/ lună 14 € / mp / lună

De inchiriat-spatiu comercial B-dul Republicii ...

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

35 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

700 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL IN ZONA REPUBLICII

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

40 mp utili
1990
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

590 €
/ lună 9.52 € / mp / lună

NOVISIMO-IMOBILIARE: SPATIU COMERCIAL DE INCHIR ...

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

62 mp utili
2021
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

2.300 €
/ lună 7.19 € / mp / lună

Proprietar -inchirez spatiu comercial - restaur ...

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

320 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
4

2.300 €
/ lună 10.90 € / mp / lună

//SPATIU COMERCIAL// ULTRACENTRAL//

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

211 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
10

1.500 €
/ lună 15.63 € / mp / lună

Spatiu comercial parter de bloc, Ploiesti, Repu ...

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

96 mp utili
10E
1982
Agenție

2 luni în urmă
6

870 €
/ lună 7.91 € / mp / lună

Inchiriere casa pentru birouri, Republicii, Plo ...

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

110 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

650 €
/ lună 5.70 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat (apart4 camere )114 ...

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

114 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

490 €
/ lună 14 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL DE INCHIRIAT - Ploiesti - Bd R ...

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

35 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
10

1.800 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri, Ploiesti, Republicii

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

180 mp utili
1980
Agenție

4 luni în urmă
25

1.499 €
/ lună 4.05 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri 370 mp, in Ploiesti, ...

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

370 mp utili
1E
1999
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
1

8 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

NOVISIMO-IMOBILIARE: SPATIU COMERCIAL DE INCHIR ...

P-ța Mihai Viteazu, Ploiești

La ~5km distanță

200 mp utili
1990
Agenție

Mai mult de un an
18

1.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

CANTACUZINO-sp.com. aprox 250mp , et.2 la 1000 ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

250 mp utili
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

900 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

NOVISIMO-IMOBILIARE: SPATIU COMERCIAL DE INCHIR ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

144 mp utili
2015
Agenție

8 luni în urmă
18

14.220 €
/ lună 9 € / mp / lună

Royal Imobiliare - inchirieri spatii birouri

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

20 camere
1.580 mp
2011
Agenție

Mai mult de un an
10

1.400 €
/ lună 5.53 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial deosebit in Ploiest ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

253 mp utili
3E
Agenție

9 luni în urmă
6

500 €
/ lună 8.77 € / mp / lună

Royal Imobiliare - inchirieri birouri Cantacuzi ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

2 camere
57,96 mp
1950
Agenție

9 luni în urmă
33

1.998 €
/ lună 4.37 € / mp / lună

Royal Imobiliare-Inchiriere Spatiu de Birouri Z ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

10 camere
457,39 mp
2000
Agenție

8 luni în urmă
11

850 €
/ lună 5.67 € / mp / lună

Royal Imobiliare -Inchirieri Birouri zona Cant ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

6 camere
150 mp
1992
Agenție

Mai mult de un an
9

1.350 €
/ lună 8.44 € / mp / lună

CANTACUZINO - Spatiu Comercial - HALA , 150 mp ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

160 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

450 €
/ lună 5.63 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial 3 camere, zona ultr ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

1.400 €
/ lună 5.60 € / mp / lună

SPATIU BIROURI//CABINETE MEDICALE//CANTACUZINO

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

250 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
10

1.400 €
/ lună 5.60 € / mp / lună

SPATIU BIROURI//CABINETE MEDICALE//CANTACUZINO

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

250 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
16

1.900 €
/ lună 14.62 € / mp / lună

HALA DE INCHIRIAT - CURTE GENEROASA PLOIESTI, Z ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

130 mp utili
2009
Agenție

1 lună în urmă
13

800 €
/ lună 5.33 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial pentru birouri, cab ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

150 mp utili
50 mp teren
2E
Agenție

2 luni în urmă
6

1.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu comercial 300 mp, Open Space, Zona Canta ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

300 mp utili