Proprietar
Proprietăți unice: 29
Proprietari: 6
Agenție

4 zile în urmă
3

2.300 €
/ lună 3.93 € / mp / lună

Hala industriala noua , în Ploiești , ...

Vest, Ploiești

Agenție

19 ore în urmă
1

2.475 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Hala Industriala Vest Ploie?ti 550 mp + Birouri ...

Vest, Ploiești

550 mp utili
Agenție

Ieri
1

2.300 €
/ lună 3.93 € / mp / lună

Hala industriala noua , #238;n Ploie#537;ti , z ...

Vest, Ploiești

585 mp utili
2024

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 zile în urmă
10

164.500 €
/ lună 7 € / mp / lună

Centura Vest PLOIESTI 23.500 mp industrial, acc ...

Vest, Ploiești

23.500 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
9

800 €
/ lună 11.43 € / mp / lună

Spatiu birouri , 80m2 utilitati incluse , Ploie ...

Vest, Ploiești

70 mp utili
2015
Proprietar
Comision 0%

Ieri

250 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Pepiniera Ploiesti de Inchiriat

Vest, Ploiești

5.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

490 €
/ lună 24.50 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL IN ZONA VEST , TRAFIC PIETONAL ...

Vest, Ploiești

20 mp utili
2000
Agenție

4 luni în urmă
9

3.510 €
/ lună
2.901 €
21.27 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial 165 mp, in Ploiesti ...

Vest, Ploiești

165 mp utili
3E
2010
Agenție

5 luni în urmă
8

3.509 €
/ lună
2.900 €
21.93 € / mp / lună

Spatiu comercial parter, Ploiesti, Piata Aurora

Vest, Ploiești

160 mp utili
4E
2008
Agenție

8 luni în urmă
9

720 €
/ lună 9 € / mp / lună

Royal Imobiliare - inchirieri spatii birouri, z ...

Vest, Ploiești

2 camere
80 mp
2013
Agenție

9 luni în urmă
14

1.700 €
/ lună 6.54 € / mp / lună

Royal Imobiliare - Inchiriere Spatiu Industrial ...

Vest, Ploiești

1E
Agenție

9 luni în urmă
15

12.833 €
/ lună 9.01 € / mp / lună

Royal Imobiliare - inchirieri spatii birouri

Vest, Ploiești

14 camere
1.425,9 mp
2013
Agenție

9 luni în urmă
13

1.080 €
/ lună 9 € / mp / lună

Royal Imobiliare - inchirieri spatii birouri, z ...

Vest, Ploiești

1 camere
120 mp
2013
Agenție

9 luni în urmă
16

1.350 €
/ lună 9 € / mp / lună

Royal Imobiliare - inchirieri spatii birouri, z ...

Vest, Ploiești

5 camere
150 mp
2013
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

500 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

LOGICOR Ploiesti - Parc Industrial In Dezvoltar ...

Vest, Ploiești

Agenție

11 luni în urmă
10

9.350 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Depozit temperatura controlata în zona Ve ...

Vest, Ploiești

Agenție

Mai mult de un an
23

250 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Spatii birouri de la 20 mp pana la 2000 mp, zon ...

Vest, Ploiești

1 camere
2.000 mp
2008
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

490 €
/ lună 16.90 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 20 mp Vest pta Auror ...

Vest, Ploiești

29 mp utili
2006
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

60.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

Teren 10.000 mp, langa nod rutier + zona logist ...

Vest, Ploiești

10.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Agentia imobiliara VIGAFON vinde teren intravil ...

Vest, Ploiești

19.062 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

300.000 €
/ lună 15.00 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, Parcul Municipal P ...

Vest, Ploiești

20.001 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

1.108.880 €
/ lună 113.05 € / mp / lună

Teren Intravilan//Parcul Municipal Ploiesti

Vest, Ploiești

9.809 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
18

2.175 €
/ lună
2.475 €
3.95 € / mp / lună

Hala Industriala Vest Ploie?ti 550 mp + Birouri ...

Vest, Ploiești

550 mp utili
Anunț publicat de 6 agenții cu prețuri cuprinse între 2,175 € și 2.475 €
Agenție

3 luni în urmă
12

1.150 €
/ lună 5.75 € / mp / lună

Spatiu birouri , 200mp , zona vest - OMV , Ploi ...

Vest, Ploiești

200 mp utili
2018
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

700 €
/ lună 10 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL//ZONA DE VEST//PIATA COCOS

Vest, Ploiești

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

550 €
/ lună 8.87 € / mp / lună

Inchiriez spa?iul comercial , zona Vest , 9 Mai ...

Vest, Ploiești

62 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

392 €
/ lună 17.82 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial

Vest, Ploiești

22 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Caut colaborator partener de afacere detin tere ...

Vest, Ploiești

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

2.400 €
/ lună 3 € / mp / lună

Spatii de inchiriat pentru productie depozitare

Vest, Ploiești

800 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

250 €
/ lună 11.90 € / mp / lună

Ploiesti Sud Spatiu comercial birou de inchiria ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

21 mp utili
1E

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Ploiești, Vest

Ploiești, un oraș cu o istorie industrială bogată, oferă oportunități excelente pentru afaceri datorită infrastructurii sale bine dezvoltate și accesului facil la transport. Imoradar24.ro a analizat piața spațiilor comerciale de închiriat din această zonă, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.700 euro, cu oferte care încep de la 250 euro și pot ajunge până la 11.999 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 160 m², cu cele mai mici având 20 m² și cele mai mari ajungând până la 50.000 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 8 euro, iar cel mai mare preț pe metru pătrat atinge 18 euro.
  • Construcții recente: Aproximativ 12% dintre spațiile comerciale disponibile sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 165 de zile, indicând o piață activă.
  • Compartimentare: Majoritatea ofertelor sunt formate din spații de 2 camere, reprezentând 6% din total.

Ploiești este o alegere excelentă pentru antreprenorii care caută spații comerciale variate, cu prețuri accesibile și oportunități de dezvoltare. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu comercial? Explorează acum ofertele disponibile!