Proprietăți unice: 9
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
22

5.500 €
/ lună 11 € / mp / lună

Cladire de birouri de inchirat | 500 mpu | Ploi ...

Mărășești, Ploiești

500 mp utili
2E
2020
Agenție

1 lună în urmă
10

901 €
/ lună 12.87 € / mp / lună

Inchiere spatiu comercial, Ploiesti, Marasesti

Mărășești, Ploiești

70 mp utili
1E
1990
Agenție

2 luni în urmă
53

9.005 €
/ lună 7.83 € / mp / lună

Oportunitate - Restaurant & Hotel în zonă centr ...

Mărășești, Ploiești

1.150 mp utili
2E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
7

1.199 €
/ lună
1.000 €
4.61 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri, 5 camere, zona Vest, ...

Mărășești, Ploiești

260 mp utili
3E
2024
Agenție

9 luni în urmă
12

70.000 €
/ lună
1.000 €
10 € / mp / lună

SPATII COMERCIALE /BIROURI//CLINICA// WEST MALL

Mărășești, Ploiești

7.000 mp
2013
6E
Agenție

3 luni în urmă
9

600 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri, 3 camere, Ploiesti, ...

Mărășești, Ploiești

70 mp utili
1980
Agenție

10 luni în urmă
8

800 €
/ lună
900 €
11.43 € / mp / lună

Cazare muncitori, 6 locuri, Ploiesti, Vest

Mărășești, Ploiești

70 mp utili
Agenție

Mai mult de un an

2.500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Marasesti zona - cladire noua dest sp. birouri ...

Mărășești, Ploiești

300 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
12

1.000 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

SPATII COMERCIALE /BIROURI//CLINICA// WEST MALL

Mărășești, Ploiești

7.000 mp utili
6E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
5

160 €
/ lună 11.43 € / mp / lună

Camera de inchiriat, 14 mp, zona Eroilor

Eroilor, Ploiești

La ~5km distanță

14 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
15

575 €
/ lună 9.58 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial 60 mp, 9 Mai, Ploie ...

9 Mai, Ploiești

La ~5km distanță

60 mp utili
4E
1986
Agenție

4 săptămâni în urmă
14

549 €
/ lună 8.85 € / mp / lună

Spațiu comercial de inchiriat - 9 Mai

9 Mai, Ploiești

La ~5km distanță

62 mp utili
4E
1983

Agenție

2 luni în urmă
7

589 €
/ lună 9.50 € / mp / lună

//SPATIU COMERCIAL// ZONA VEST, 9 MAI//

9 Mai, Ploiești

La ~5km distanță

62 mp utili
4E
1983
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

6.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

NOVISIMO-IMOBILIARE: SPATIU DE INCHIRIAT IN ZON ...

9 Mai, Ploiești

La ~5km distanță

600 mp utili
2018
Agenție

Mai mult de un an
9

1.000 €
/ lună 7.41 € / mp / lună

Spatiu birou 130 mp anexe, bloc nou, Vest, Ploi ...

9 Mai, Ploiești

La ~5km distanță

135 mp utili
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
13

1.150 €
/ lună
951 €
10.45 € / mp / lună

Spatiu Comercial de inchiriat | 110 mp I Ploies ...

9 Mai, Ploiești

La ~5km distanță

110 mp utili
1987
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

550 €
/ lună 22.92 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Amanet sau Schimb Valutar I ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

24 mp utili
2005
Agenție

1 lună în urmă
8

450 €
/ lună 5.63 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial 3 camere, zona ultr ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

80 mp utili
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
35

14.220 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spatii Birouri/ Policlinica/ Podul Inalt/ Ploie ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

1.580 mp
2015
5E
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

1.000 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial, 140 mp, in Ploiest ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

140 mp utili
1E
2000
Agenție

1 lună în urmă
13

800 €
/ lună 5.33 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial pentru birouri, cab ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

150 mp utili
50 mp teren
2E
Agenție

4 luni în urmă
11

1.500 €
/ lună 4.69 € / mp / lună

Spatiu Comercial 350 mp, cu parcare - Zona Cant ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

320 mp utili
Agenție

4 zile în urmă
8

1.100 €
/ lună 13.10 € / mp / lună

Spa #539;iu comercial de inchiriat Ploiesti, St ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

84 mp utili
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

1.000 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial cu acces stradal in ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

130 mp utili
2E
Agenție

2 săptămâni în urmă
15

1.400 €
/ lună 5.60 € / mp / lună

Spatiu de Birouri de inchiriat I 254mp I Cantac ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

250 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

800 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Spatiu Comercial de inchiriat I 144mp I Ploiest ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

144 mp utili
2007
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

1.400 €
/ lună 5.60 € / mp / lună

SPATIU BIROURI//CABINETE MEDICALE//CANTACUZINO

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

250 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

1.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spa?iu comercial 300 mp, Open Space, Zona Canta ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

300 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
20

278 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri, 2 camere, Cantacuzin ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

50 mp utili
4E
1986
Agenție

1 lună în urmă
10

1.400 €
/ lună 5.60 € / mp / lună

SPATIU BIROURI//CABINETE MEDICALE//CANTACUZINO

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

250 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Mărășești, Ploiești

Mărășești, situat în apropierea orașului Ploiești, beneficiază de o poziție strategică, fiind un punct de interes pentru afaceri datorită accesibilității și infrastructurii dezvoltate. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 2.500 euro, cu oferte care încep de la 1.000 euro și pot ajunge până la 13.550 euro, ceea ce indică o accesibilitate medie comparativ cu prețul mediu național de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 607 m², cu cele mai mici unități având 50 m² și cele mai mari ajungând până la 7.000 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 8 euro, iar cel mai mare preț pe metru pătrat atinge 22 euro.
  • Construcții recente: Aproximativ 13% dintre spațiile comerciale disponibile sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 109 zile, ceea ce sugerează o piață activă.

Mărășești reprezintă o oportunitate excelentă pentru antreprenorii care caută spații comerciale variate, cu prețuri competitive și dimensiuni adaptabile nevoilor de afaceri. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu comercial? Explorează acum ofertele disponibile!