Proprietar
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

430 €
/ lună 8.60 € / mp / lună

Spatiu Comercial 50 mp, Stradal, Malu Rosu

Malu Roșu, Ploiești

50 mp utili
2010
Agenție

3 luni în urmă
14

2.730 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Anunt de inchiriere – spatii comerciale si indu ...

Malu Roșu, Ploiești

420 mp utili
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

HALE DE INCHIRIAT INCEPAND DE LA 220 PANA LA 58 ...

Malu Roșu, Ploiești

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
7

1.900 €
/ lună 63.33 € / mp / lună

Spatiu Comercial 30 mp Malu Rosu zona Penny

Malu Roșu, Ploiești

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

800 €
/ lună 20 € / mp / lună

Inchiriere cabinet stomatologic intr-o clinica ...

Malu Roșu, Ploiești

40 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

7 luni în urmă
5

700 €
/ lună 10 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL//ZONA DE VEST//PIATA COCOS

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

70 mp utili
3E
1980
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

900 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

NOVISIMO-IMOBILIARE: SPATIU COMERCIAL DE INCHIR ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

144 mp utili
2015
Agenție

7 luni în urmă
18

15.000 €
/ lună 9.49 € / mp / lună

Spatiu comercial P 5, 20 locuri de parcare, Plo ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

1.580 mp utili

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

172 €
/ lună 21.50 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

8 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
16

1.900 €
/ lună 14.62 € / mp / lună

HALA DE INCHIRIAT - CURTE GENEROASA PLOIESTI, Z ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

130 mp utili
2009
Agenție

11 luni în urmă
10

1.400 €
/ lună 5.53 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial deosebit in Ploiest ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

253 mp utili
3E
Agenție

8 luni în urmă
18

14.220 €
/ lună 9 € / mp / lună

Royal Imobiliare - inchirieri spatii birouri

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

20 camere
1.580 mp
2011
Agenție

9 luni în urmă
20

275 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri, 2 camere, Cantacuzin ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

50 mp utili
4E
1986
Agenție

Mai mult de un an
10

1.700 €
/ lună 18.89 € / mp / lună

VIGAFON - Spatiu comercial 23 August - Cantacuz ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

90 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
20

1.400 €
/ lună 5.60 € / mp / lună
1.200 €

Inchiriere spatiu birouri 250 mp, in Ploiesti, ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

250 mp utili
2E
2000
Agenție

10 luni în urmă
10

601 €
/ lună 10.93 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri, 3 camere, in Ploiest ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

55 mp utili
2E
2000
Agenție

Mai mult de un an
9

1.350 €
/ lună 8.44 € / mp / lună

CANTACUZINO - Spatiu Comercial - HALA , 150 mp ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

160 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
11

1.500 €
/ lună 4.69 € / mp / lună

Spatiu Comercial 350 mp, cu parcare - Zona Cant ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

320 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
6

1.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu comercial 300 mp, Open Space, Zona Canta ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

1.400 €
/ lună 5.60 € / mp / lună

SPATIU BIROURI//CABINETE MEDICALE//CANTACUZINO

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

250 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
10

1.400 €
/ lună 5.60 € / mp / lună

SPATIU BIROURI//CABINETE MEDICALE//CANTACUZINO

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

250 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
19

950 €
/ lună 6.79 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL // CANTACUZINO // 140 MP

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

140 mp utili
3E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 950 € și 1.000 €
Agenție

5 zile în urmă
4

550 €
/ lună 22.92 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Amanet sau Schimb Valutar I ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

24 mp utili
2005
Agenție

5 zile în urmă
15

800 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Spatiu Comercial de inchiriat I 144mp I Ploiest ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

144 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
18

950 €
/ lună 6.79 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL // CANTACUZINO // 140 MP

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

140 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
6

1.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

Cantacuzino, sp. com., 100mp, gr.san., parcare, ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

100 mp utili
2009
Agenție

Mai mult de un an
18

1.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

CANTACUZINO-sp.com. aprox 250mp , et.2 la 1000 ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

250 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
13

800 €
/ lună 5.33 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial pentru birouri, cab ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

150 mp utili
50 mp teren
2E
Agenție

6 zile în urmă
13

1.000 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial, 140 mp, in Ploiest ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

140 mp utili
1E
2000
Agenție

5 zile în urmă
15

1.400 €
/ lună 5.60 € / mp / lună

Spatiu de Birouri de inchiriat I 254mp I Cantac ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

250 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Malu-Roșu, Ploiești

Malu-Roșu este o zonă din Ploiești, cunoscută pentru accesibilitatea sa și pentru oportunitățile comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața pentru a-ți oferi cele mai relevante informații despre spațiile comerciale disponibile:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 530 euro, cu oferte care încep de la 425 euro și pot ajunge până la 800 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 50 m², cu cele mai mici având 40 m² și cele mai mari ajungând până la 360 m².
  • Accesibilitate: Zona este considerată accesibilă, având un preț mediu semnificativ mai mic comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 10 euro, cu valori variind între 4 euro și 20 euro.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 168 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.

Malu-Roșu reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și variate în Ploiești. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu comercial? Explorează acum ofertele disponibile!