Proprietar
Proprietăți unice: 134
Proprietari: 56
Agenție

1 săptămână în urmă
8

3.499 €
/ lună 23.33 € / mp / lună

Spațiu comercial ultracentral de înch ...

Central, Ploiești

150 mp utili
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

500 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Anunt închiriere spatiu ideal pentru acti ...

Central, Ploiești

45 mp utili
3E
2008
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

400 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu comercial 100 mp, zona centrala, Ploiest ...

Central, Ploiești

100 mp utili
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
9

723 €
/ lună
600 €
14.76 € / mp / lună

Apartament 2 camere, spatiu birouri, Ultracentr ...

Central, Ploiești

49 mp utili
10E
2025
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

23.000 €
/ lună 56.37 € / mp / lună

Vand teren Strejnic 408mp2

Central, Ploiești

408 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 2501mp cartier Mitica Apostol

Central, Ploiești

2.501 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

100 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Centrul Sportiv Urban Move Studio inchiriaza sp ...

Central, Ploiești

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă

100 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Centrul Sportiv Urban Move Studio inchiriaza sp ...

Central, Ploiești

500 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
6

298 €
/ lună 8.51 € / mp / lună

Spatiu comercial | Birouri, 2 camere, zona ult ...

Central, Ploiești

35 mp utili
3E
1950
Agenție

1 lună în urmă
5

302 €
/ lună
250 €
13.13 € / mp / lună

Spatiu Birouri 23 mp - 1000 mp, zona Centrala, ...

Central, Ploiești

23 mp
1960
2E
Agenție

1 lună în urmă
7

396 €
/ lună 7.20 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri, zona semicentrala, r ...

Central, Ploiești

55 mp utili
8E
2025
Agenție

2 luni în urmă
6

430 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriere spatiu Birouri, zona Ultracentrala, ...

Central, Ploiești

43 mp
1980
8E
Agenție

3 luni în urmă
11

1.400 €
/ lună
800 €
7 € / mp / lună

Inchiriere cladire de birouri premium, ultracen ...

Central, Ploiești

200 mp
2000
1E
Agenție

3 luni în urmă
15

3.026 €
/ lună 9.01 € / mp / lună

Royal Imobiliare - inchirieri birouri zona cent ...

Central, Ploiești

8 camere
336,24 mp
2008
Agenție

3 luni în urmă
9

1.662 €
/ lună 9.50 € / mp / lună

Închiriere spațiu birouri – 175 ...

Central, Ploiești

175 mp
1E
Agenție

4 luni în urmă
11

567 €
/ lună
645 €
7 € / mp / lună

Casa noua de inchiriat, curte (zona relaxare), ...

Central, Ploiești

81 mp
2025
Agenție

6 luni în urmă
8

1.317 €
/ lună
1.100 €
10.88 € / mp / lună

SPATIU BIROURI//DIVERSE ACTIVITATI//ULTRACENTRA ...

Central, Ploiești

121 mp
1978
3E
Agenție

7 luni în urmă
12

744 €
/ lună
615 €
9.92 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri 2 si 3 camere, centra ...

Central, Ploiești

3 camere
75 mp
2024
Agenție

7 luni în urmă
19

528 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Inchiriere spatiu Birouri 4 camere, Ultracentra ...

Central, Ploiești

96 mp
2023
1E
Agenție

8 luni în urmă
10

1.200 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spațiu pentru diverse activități ...

Central, Ploiești

240 mp utili
1E
Agenție

9 luni în urmă
14

7.200 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu comercial sau birouri, pana la 600 mp, z ...

Central, Ploiești

1 camere
600 mp
2002
Agenție

9 luni în urmă
28

5.496 €
/ lună 7.21 € / mp / lună

Royal Imobiliare - inchiriere spatiu birouri zo ...

Central, Ploiești

10 camere
762,41 mp
2020
Agenție

9 luni în urmă
6

800 €
/ lună 8 € / mp / lună

Royal Imobiliare - Inchiriere spatii de birouri ...

Central, Ploiești

20 camere
100 mp
2000
Agenție

9 luni în urmă
11

1.000 €
/ lună 12.20 € / mp / lună

Royal Imobiliare - Inchiriere spatiu de birouri ...

Central, Ploiești

3 camere
82 mp
2015
Agenție

9 luni în urmă
16

16.498 €
/ lună 9.46 € / mp / lună

Royal Imobiliare - inchirieri spatii birouri

Central, Ploiești

12 camere
1.744 mp
2003
Agenție

10 luni în urmă
5

1.080 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat, zona Central, 180 ...

Central, Ploiești

180 mp
Etaj 1
Agenție

10 luni în urmă
8

3.817 €
/ lună
3.155 €
10.91 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat, zona Central, 350 ...

Central, Ploiești

350,56 mp
Etaj 2 / 3
2008
3E
Agenție

Mai mult de un an
10

450 €
/ lună 6 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial stradal in Ploiesti ...

Central, Ploiești

75 mp utili
1E
1980
Agenție

Mai mult de un an
18

850 €
/ lună
1.100 €
4.72 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri 180 mp, Ploiesti, zon ...

Central, Ploiești

180 mp utili
1E
2000
Agenție

Mai mult de un an
20

2.500 €
/ lună 3.63 € / mp / lună

Spatiu de birouri de inchiriat in Ploiesti, zon ...

Central, Ploiești

688 mp utili
1924