Proprietar
Proprietăți unice: 13
Proprietari: 4
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

700 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL IN ZONA REPUBLICII

Republicii, Ploiești

40 mp utili
1990
Agenție

3 luni în urmă
25

1.499 €
/ lună 4.05 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri 370 mp, in Ploiesti, ...

Republicii, Ploiești

370 mp utili
1E
1999
Agenție

5 luni în urmă
10

1.500 €
/ lună 15.63 € / mp / lună

Spatiu comercial parter de bloc, Ploiesti, Repu ...

Republicii, Ploiești

96 mp utili
10E
1982

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
3

1.590 €
/ lună 17.67 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL DE INCHIRIAT IN ZONA REPUBLICI ...

Republicii, Ploiești

90 mp utili
1980
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

590 €
/ lună 9.52 € / mp / lună

NOVISIMO-IMOBILIARE: SPATIU COMERCIAL DE INCHIR ...

Republicii, Ploiești

62 mp utili
2021
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

650 €
/ lună 5.70 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat (apart4 camere )114 ...

Republicii, Ploiești

114 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

2.300 €
/ lună 7.19 € / mp / lună

Proprietar -inchirez spatiu comercial - restaur ...

Republicii, Ploiești

320 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
4

2.300 €
/ lună 10.90 € / mp / lună

//SPATIU COMERCIAL// ULTRACENTRAL//

Republicii, Ploiești

211 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

870 €
/ lună 7.91 € / mp / lună

Inchiriere casa pentru birouri, Republicii, Plo ...

Republicii, Ploiești

110 mp utili
1980
Agenție

7 luni în urmă
10

1.800 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri, Ploiesti, Republicii

Republicii, Ploiești

180 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

490 €
/ lună 14 € / mp / lună

De inchiriat-spatiu comercial B-dul Republicii ...

Republicii, Ploiești

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

490 €
/ lună 14 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL DE INCHIRIAT - Ploiesti - Bd R ...

Republicii, Ploiești

35 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
14

600 €
/ lună 6.82 € / mp / lună

Inchiriere apartament 4 camere pentru birouri, ...

Republicii, Ploiești

88 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
21

2.989 €
/ lună 4.98 € / mp / lună

Spațiu industrial de 600mp de închiriat în zona ...

Traian, Ploiești

La ~5km distanță

Agenție

9 luni în urmă
4

700 €
/ lună 10 € / mp / lună

Royal Imobiliare-Inchiriere Spatiu Comercial Zo ...

Traian, Ploiești

La ~5km distanță

70 mp utili
1E
1990
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
1

8 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

NOVISIMO-IMOBILIARE: SPATIU COMERCIAL DE INCHIR ...

P-ța Mihai Viteazu, Ploiești

La ~5km distanță

200 mp utili
1990

Agenție

7 luni în urmă
5

700 €
/ lună 10 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL//ZONA DE VEST//PIATA COCOS

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

70 mp utili
3E
1980
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

900 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

NOVISIMO-IMOBILIARE: SPATIU COMERCIAL DE INCHIR ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

144 mp utili
2015
Agenție

7 luni în urmă
18

15.000 €
/ lună 9.49 € / mp / lună

Spatiu comercial P 5, 20 locuri de parcare, Plo ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

1.580 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

172 €
/ lună 21.50 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

8 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
16

1.900 €
/ lună 14.62 € / mp / lună

HALA DE INCHIRIAT - CURTE GENEROASA PLOIESTI, Z ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

130 mp utili
2009
Agenție

11 luni în urmă
10

1.400 €
/ lună 5.53 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial deosebit in Ploiest ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

253 mp utili
3E
Agenție

8 luni în urmă
18

14.220 €
/ lună 9 € / mp / lună

Royal Imobiliare - inchirieri spatii birouri

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

20 camere
1.580 mp
2011
Agenție

9 luni în urmă
20

275 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri, 2 camere, Cantacuzin ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

50 mp utili
4E
1986
Agenție

Mai mult de un an
10

1.700 €
/ lună 18.89 € / mp / lună

VIGAFON - Spatiu comercial 23 August - Cantacuz ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

90 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
20

1.400 €
/ lună 5.60 € / mp / lună
1.200 €

Inchiriere spatiu birouri 250 mp, in Ploiesti, ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

250 mp utili
2E
2000
Agenție

10 luni în urmă
10

601 €
/ lună 10.93 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri, 3 camere, in Ploiest ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

55 mp utili
2E
2000
Agenție

Mai mult de un an
9

1.350 €
/ lună 8.44 € / mp / lună

CANTACUZINO - Spatiu Comercial - HALA , 150 mp ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

160 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
11

1.500 €
/ lună 4.69 € / mp / lună

Spatiu Comercial 350 mp, cu parcare - Zona Cant ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

320 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
6

1.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu comercial 300 mp, Open Space, Zona Canta ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

300 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Ploiești, Republica

Ploiești, un oraș cu o istorie industrială bogată, oferă oportunități excelente pentru afaceri, având acces facil la transport și o comunitate activă. Imoradar24.ro a analizat piața spațiilor comerciale de închiriat, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 700 euro, cu oferte care încep de la 520 euro și pot ajunge până la 1.800 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 65 m², cu cele mai mari spații având 351 m² și cele mai mici de 28 m².
  • Accesibilitate: Zona este considerată accesibilă, având un preț mediu semnificativ mai mic comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Prețuri per m²: Prețul mediu pe metru pătrat este de 15 euro, cu valori variind de la 5 euro/m² până la 34 euro/m².
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 65 de zile, ceea ce indică o piață activă.
  • Compartimentare: Aproximativ 10% dintre proprietăți sunt cu 3 sau mai multe camere, oferind opțiuni variate pentru diferite tipuri de afaceri.

Ploiești reprezintă o alegere excelentă pentru antreprenorii care caută spații comerciale accesibile și bine situate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea? Explorează acum spațiile comerciale de închiriat în Ploiești!