Proprietăți unice: 159
Proprietari: 159
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

7.620 €
/ lună 30 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Ultracentral Craiova

Ultracentral, Craiova

254 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

10.000 €
/ lună 28.99 € / mp / lună

Loturi teren intravilan-extravilan Craiova-Piel ...

Central, Craiova

345 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

23 ore în urmă

2.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Hala + Birouri + teren pentru parcare

Nord, Craiova

250 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Ieri

96 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Vanzare, inchiriere:teren 900mp ?i casa 20mp

Central, Craiova

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
6

50.000 €
/ lună 115.21 € / mp / lună

Teren de vanzare Popoveni!!!!!!

Popoveni, Craiova

434 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

HALA NOUA PT DEPOZIT/LOGISTIC/SPATIU COMERCIAL+ ...

Bariera Vâlcii, Craiova

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

spatiu comercial medicina veche

1 Mai, Craiova

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
1

612 €
/ lună 18 € / mp / lună

Închiriez spațiu comercial

Rovine, Craiova

34 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

50 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Închiriez ieftin teren 550m bariera

Bariera Vâlcii, Craiova

550 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

650 €
/ lună 18.57 € / mp / lună

SE INCHIRIAZA fast food!!! CHIRIE 650 eur.

Craiovița Nouă, Craiova

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

100 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Teren intravilan 778 mp, deschidere 45 m langa ...

Lunca, Craiova

778 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

100.000 €
/ lună 285.71 € / mp / lună

Teren de vanzare zona 1 mai

1 Mai, Craiova

350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

73.900 €
/ lună 170.28 € / mp / lună

Teren de vanzare Bariera Valcii

Bariera Vâlcii, Craiova

434 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

10 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Birouri de inchiriat Calea Severinului Craiova

Calea Severinului, Craiova

360 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

2.000 €
/ lună 10.81 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat centrul vechi/istoric Craio ...

Central, Craiova

185 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

200 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

spatiu zona centrala

Central, Craiova

14 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

65 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Teren intravilan spate Jumbo

Calea Severinului, Craiova

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

326 €
/ lună 5.43 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu

Central, Craiova

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

26 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren rovine 2

Rovine, Craiova

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

1.600 €
/ lună 22.54 € / mp / lună

inchiriz spa?iu comercial

Popoveni, Craiova

71 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

650 €
/ lună 5.42 € / mp / lună

Se inchiriaza spatiu central stradal

Central, Craiova

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez doua spatii comerciale si teren.

Brestei, Craiova

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

8.820 €
/ lună 49 € / mp / lună

Teren Stradal spre inchiriere

Exterior Vest, Craiova

180 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

169.725 €
/ lună 75 € / mp / lună

Vand teren intravilan construibil in Craiova, B ...

Bariera Vâlcii, Craiova

2.263 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

22.000 €
/ lună 44 € / mp / lună

Vand teren zona Peugeot

Central, Craiova

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

600 €
/ lună 15 € / mp / lună

spatiu de inchiriat

Craiovița Nouă, Craiova

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

850 €
/ lună 4.25 € / mp / lună

Hala service auto sau spa?iu de depozitare

Nord, Craiova

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

33 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren Craiova Izvorul Rece

Central, Craiova

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

54 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Parcela teren 500 mp intravilan Ghercesti

Ghercești, Craiova

500 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Oportunitate! Spatiu comercial pe bld. Carpenul ...

Bariera Vâlcii, Craiova

50 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spații comerciale de închiriat în Craiova, Județul Dolj

Craiova, un oraș vibrant din sudul României, este cunoscut pentru centrul său comercial și accesibilitatea la transportul public. Imoradar24.ro a analizat piața spațiilor comerciale de închiriat, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 600 euro, cu oferte ce încep de la 22 euro și pot ajunge până la 20.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 801 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 76 m², cu cele mai mici spații având 20 m² și cele mai mari ajungând până la 5.000 m².
  • Compartimentare: Majoritatea ofertelor sunt formate din spații cu 1 cameră (2%) și 2 camere (8%), fără spații cu 3 sau mai multe camere.
  • Accesibilitate: Aproximativ 50% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori și mici afaceri.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 86 de zile, indicând o piață activă.