Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Bucovat 6900 m la 5 km de Craiova

Bucovăț, Craiova

6.900 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

65 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Teren Intravilan langa padure - zona linistita, ...

Bucovăț

La ~5km distanță

440 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

30.000 €
/ lună 74.07 € / mp / lună

Vand teren / parcele comuna bucovat

Bucovăț

La ~5km distanță

405 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
1

30.000 €
/ lună 75 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Mofleni

La ~5km distanță

400 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

20.500 €
/ lună 51.25 € / mp / lună

Teren Malul Mare

Mofleni

La ~5km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

14.138 €
/ lună 35.35 € / mp / lună

Teren intravilan, 400 mp,str.Soseaua Popoveni-P ...

Mofleni

La ~5km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

44.900 €
/ lună 174.71 € / mp / lună

Vand teren URGENT !!!! in spate la Pelendava 25 ...

Mofleni

La ~5km distanță

257 mp teren
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă
5

31.500 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren intravilan Leamna de Sus

Leamna de Sus

La ~5km distanță

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

58 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Vand teren Leamna de sus

Leamna de Sus

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

45.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren de vanzare

Leamna de Jos

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

165.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Leamna de Jos | 275 ...

Leamna de Jos

La ~5km distanță

2.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

119.000 €
/ lună 59.50 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 2000 mp, deal, pad ...

Leamna de Jos

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

569 €
/ lună 18.97 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Popoveni

La ~5km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

60 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren Intravilan metro

Popoveni

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

Preț necomunicat

Cabinete medicale de inchiriat

Popoveni

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

46.000 €
/ lună 109.52 € / mp / lună

Teren Selgros Damila Capsunarie

Popoveni

La ~5km distanță

420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial lipit de Banc Post centrul vec ...

Popoveni

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

1.990 €
/ lună 26.53 € / mp / lună

Spatiu Comercial Calea Bucuresti- Piata Central ...

Popoveni

La ~5km distanță

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu de Inchiriat Craiova 1 mai

Popoveni

La ~5km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

18.000 €
/ lună 18 € / mp / lună

Vand teren Gavanesti

Popoveni

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

11.000 €
/ lună 9.17 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Popoveni

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

74.500 €
/ lună 149 € / mp / lună

Teren intravilan Selgros

Popoveni

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

13 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

De inchiriat/vanzare spatiu Stradal - zona Piat ...

Popoveni

La ~5km distanță

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

1.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Inchiriez Birou Notarial Zona Institut Craiova

Popoveni

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

2.500 €
/ lună 10.42 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral Craiova

Popoveni

La ~5km distanță

240 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

1.000 €
/ lună 10.10 € / mp / lună

Spatiu Ultracentral General Dragalina / 100mp / ...

Popoveni

La ~5km distanță

99 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

12.000 €
/ lună 1.14 € / mp / lună

Teren intravilan+extravilan, comuna Fartatesti, ...

Popoveni

La ~5km distanță

10.524 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

135.000 €
/ lună 675 € / mp / lună
89 €

Vand casa 200 mp la rosu zona FORD la 135 de mi ...

Făcăi

La ~5km distanță

2 camere
200 mp
320 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez doua spatii comerciale si teren.

Brestei, Craiova

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

1.600 €
/ lună 22.54 € / mp / lună

inchiriz spa?iu comercial

Popoveni, Craiova

La ~5km distanță

71 mp utili