Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

850 €
/ lună 4.25 € / mp / lună

Hala service auto sau spa?iu de depozitare

Nord, Craiova

200 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial , ultracentral , 100 ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

100 mp utili
100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

573 €
/ lună 4.09 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu productie depozitare

Central, Craiova

La ~5km distanță

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

573 €
/ lună 3.58 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu 160Mp

Central, Craiova

La ~5km distanță

160 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

120 €
/ lună 12 € / mp / lună

Inchiriere

Central, Craiova

La ~5km distanță

10 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

1.400 €
/ lună 3.71 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Central, Craiova

La ~5km distanță

377 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial Simnicu De Sus

Central, Craiova

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1.200 €
/ lună 0.18 € / mp / lună

Inchiriez teren intravilan langa centura de nor ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

6.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

285 €
/ lună 23.75 € / mp / lună

De inchiriat chio?c ultracentral in Craiova km ...

Ultracentral, Craiova

La ~5km distanță

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

9 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Inchiriez hala 400mp

Central, Craiova

La ~5km distanță

400 mp utili
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

250 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Inchiriez posturi in salon modern 3 frizerie + ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

500 €
/ lună 2 € / mp / lună

Inchiriez service auto

Central, Craiova

La ~5km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

400 €
/ lună 5.71 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Craiova

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

350 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

De inchiriat apartament ultracentral-Craiova

Ultracentral, Craiova

La ~5km distanță

42 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de inchiriat in Craiova

Central, Craiova

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

2.050 €
/ lună 11.39 € / mp / lună

Birouri, 200-400 mp, vila, premium, Medicina ve ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

180 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

600 €
/ lună 10 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial

Central, Craiova

La ~5km distanță

60 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

6 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Cazare muncitori cu parcare supravegheata

Central, Craiova

La ~5km distanță

688 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

250 €
/ lună 1.67 € / mp / lună

Inchiriere birouri(cabinete) medicale

Central, Craiova

La ~5km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

220 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spa?ii centrale in cladire de birouri

Central, Craiova

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

3.200 €
/ lună 5.82 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 400-800mp

Central, Craiova

La ~5km distanță

550 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

7 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spatii de birouri si hale de inchiriat

Central, Craiova

La ~5km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Etaj- Mansarda (open-space) zona Centru

Central, Craiova

La ~5km distanță

233 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

1.600 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spatiu medical gata de utilizare

Central, Craiova

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

589 €
/ lună 17.32 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Craiova

La ~5km distanță

34 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez spatiu conercial pt pizzerie

Central, Craiova

La ~5km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Hala de inchiriat

Central, Craiova

La ~5km distanță

1.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

7.000 €
/ lună 14 € / mp / lună

Societate comerciala inchiriaza spatiu comercia ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

1.000 €
/ lună 4.17 € / mp / lună

Inchiriez cladire ( spatiu ) ultracentral S+P+E

Ultracentral, Craiova

La ~5km distanță

240 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

1 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spa?iu comercial Craiovi?a noua

Central, Craiova

La ~5km distanță

50 mp utili